0

Powodzenia Bojan! Wiele razy ratowałeś nasz zespół!;)

0

Wolałbym nie;)

0

Świetny piłkarz i człowiek , zawsze go lubiłem;) prawdziwy crack!

0

Panowie mam małą prośbę poszukuje koszulki Barcy z sezonu 2005 z długim rękawem , byłbym chętny gdyby ktoś podał linka do kupna takiej koszulki.
dokładnie chodzi o taką:
http://blogfcb.com/ronaldinho-w-brazylii-kibicuja-barcelonie-wideo/

0

Najgorsze:
Zawalił mi kupon na 750 zł :(

0

"Mamy jeszcze jeden tytuł do wygrania, zagramy dla trenera. Zagramy lepiej niż kiedykolwiek, musimy wygrać dla Pepa."

0

Zdecydowanie wole Albe.

0

Czekamy z niecierpliwością David;)

0

12/12?

0

Elvith / Ponieważ Zubizarreta grał w innych hiszpańskich klubach , nie tylko dla Barcy:)

0

Jest niesamowity!)

0

Czekamy David!

0

Z Carlesem to dożywotni :)

0

Mam takiego kaca , że jak widzę tą wodę jak pije , to masakra

0

Witam serdecznie , mam pytanie , potrzebuje nabyć takiej koszulki , z długim rękawem a nigdzie nie mogę znaleśc:http://thefootballegends.blogspot.com/2010/11/ronaldinho.html
dzięki za pomoc.
Pozdrawiam:)

0

Jaka mina na zdj:D

0

Ale wręczenie pucharu nie działa niestety:(

0

Z tego co widzę to zdjęcia są z wczorajszego treningu.

0

Wreście witamy w domu Cesc !!!

0

Też bym chciał z nim zdjęcie :)

0

No racja słaba forma ale myślisz że Sanchez dobrze wypadnie w debiucie przeciwko Realowi ? to co pisałem niżej nie wiadomo czy dobrze będzie się rozumiał z resztą , wątpię czy Pep zaryzykuje.

0

Też myślałem o Sanchezie ale nie wiadomo jak będzie się rozumiał z resztą chłopaków na boisku , może lepiej nie ryzykować , ale to już Pep musi zadecydować , no i jestem ciekawy czy zagra Alves skoro wraca w czwartek to nie ma za dużo czasu by się przygotować.

0

Mam nadzieje na taki skład :)

Villa Messi Pedro

Iniesta Xavi

Sergio

Abidal Pique Mascherano Alves

Valdes

0

No właśnie co z Alvesem?

0

Witam mam pytanie założyłem się z kumplem kto najwięcej zarabia z piłkarzy , nie chodzi mi o kontrakty , lecz o wszystko reklamy itd. Można znaleść na internecie , na jednej stronie pisze że Messi na innej że Beckham a na innych że Ronaldo .

0

W galerii podobają mi się te niebieski w paski na których jest Marquez :D

Wolałbym by trzecim strojem były te żółte.

0

Adik13

Zgadzam się z tobą:)

0

Kurde z jednej strony kasa się przyda , a z drugiej te tradycyjne koszulki zmienią się w reklame ehhhh.No ale zobaczymy co będze:)

0

Chciałbym trafić na Inter i odpłacić się im za ten półfinał!

Milanu mi szkoda bo darzę go sympatią ze wzgledu Roniego i za mecz o puchar Gampera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?