Czak18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powodzenia Bojan! Wiele razy ratowałeś nasz zespół!;)
0
Wolałbym nie;)
0
Świetny piłkarz i człowiek , zawsze go lubiłem;) prawdziwy crack!
0
Panowie mam małą prośbę poszukuje koszulki Barcy z sezonu 2005 z długim rękawem , byłbym chętny gdyby ktoś podał linka do kupna takiej koszulki.
dokładnie chodzi o taką:
http://blogfcb.com/ronaldinho-w-brazylii-kibicuja-barcelonie-wideo/
0
Najgorsze:
Zawalił mi kupon na 750 zł :(
0
"Mamy jeszcze jeden tytuł do wygrania, zagramy dla trenera. Zagramy lepiej niż kiedykolwiek, musimy wygrać dla Pepa."
0
Zdecydowanie wole Albe.
0
Czekamy z niecierpliwością David;)
0
12/12?
0
Elvith / Ponieważ Zubizarreta grał w innych hiszpańskich klubach , nie tylko dla Barcy:)
0
Jest niesamowity!)
0
Czekamy David!
0
Z Carlesem to dożywotni :)
0
Mam takiego kaca , że jak widzę tą wodę jak pije , to masakra
0
Witam serdecznie , mam pytanie , potrzebuje nabyć takiej koszulki , z długim rękawem a nigdzie nie mogę znaleśc:http://thefootballegends.blogspot.com/2010/11/ronaldinho.html
dzięki za pomoc.
Pozdrawiam:)
0
Jaka mina na zdj:D
0
Ale wręczenie pucharu nie działa niestety:(
0
oto zdjęca z dzisiejszego treningu
Pozdrawiam!
http://www.fcbarcelona.cat/web/english/galeries/futbol/temporada11-12/08/entrenaments/entrenament_17-08-11/galeria.html
0
Z tego co widzę to zdjęcia są z wczorajszego treningu.
0
Wreście witamy w domu Cesc !!!
0
Też bym chciał z nim zdjęcie :)
0
No racja słaba forma ale myślisz że Sanchez dobrze wypadnie w debiucie przeciwko Realowi ? to co pisałem niżej nie wiadomo czy dobrze będzie się rozumiał z resztą , wątpię czy Pep zaryzykuje.
0
Też myślałem o Sanchezie ale nie wiadomo jak będzie się rozumiał z resztą chłopaków na boisku , może lepiej nie ryzykować , ale to już Pep musi zadecydować , no i jestem ciekawy czy zagra Alves skoro wraca w czwartek to nie ma za dużo czasu by się przygotować.
0
Mam nadzieje na taki skład :)
Villa Messi Pedro
Iniesta Xavi
Sergio
Abidal Pique Mascherano Alves
Valdes
0
No właśnie co z Alvesem?
0
Witam mam pytanie założyłem się z kumplem kto najwięcej zarabia z piłkarzy , nie chodzi mi o kontrakty , lecz o wszystko reklamy itd. Można znaleść na internecie , na jednej stronie pisze że Messi na innej że Beckham a na innych że Ronaldo .
0
W galerii podobają mi się te niebieski w paski na których jest Marquez :D
Wolałbym by trzecim strojem były te żółte.
0
Adik13
Zgadzam się z tobą:)
0
Kurde z jednej strony kasa się przyda , a z drugiej te tradycyjne koszulki zmienią się w reklame ehhhh.No ale zobaczymy co będze:)
0
Chciałbym trafić na Inter i odpłacić się im za ten półfinał!
Milanu mi szkoda bo darzę go sympatią ze wzgledu Roniego i za mecz o puchar Gampera.