Czak18
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kocham ja!!!!!!!!!
0
Ale nerwowo barzo łatwo oddajemy im piłke.
0
słabo coś , mam nadzieje że sie to zmieni.
0
Real wymusza u nas dużo błedów nerowy poczatek .
0
Ja już się cały telepie przed tym meczem , jak stracimy punkty to ja dziś nie zasne . Visca El Barca!!!!
0
Jeszcze niecałe 4 godziny Vamos Barca!!
0
O ile mi wiadomo to Ibra nie zagra z Arsenalem. A mecz bedzie na Nsport :)Już się nie mogę doczekać!
0
sawus1990 masz racje trochę szacunku do rywala ja będę zadowolony z remisu ! POZDRAWIAM!!
0
GonieC - Visca El Barça
Świetna piosenka i polska :)
0
kur.. 0-2!
0
Toure jest zagrożony przed derbami??
0
ahh to podanie Puźolaaaa!
0
ohh ale szczescia teraz dużo mamy!
0
sop://broker.sopcast.com:3912/6002
ten powinien być ale chyba po chińsku :p Vamos Barca!
0
Ciekawe jaki skład wystawi trener ? może zagra Pedro:)
0
No właśnie prosiłbym o linka na sopcasta najlepiej po polsku :) VeB!
0
Ma może ktoś linki ??z góry dzięki VeB!!!
0
keirrison89 masz racje też myślę że Messi powinien odpocząć no może w drugiej połowie wejść zależy od wyniku spotkania , Jeśli przynajmniej uda nam się zremisować w Gran Derby jestem w 88% pewny o mistrzostwo :)
Pozdrawiam Wesołych Świąt!
0
Ja już nie mogę się doczekać rewanżu z niecierpliwością czekam :) Mogliśmy już czekać na Inter .
0
Jak myślicie wpadnie?
Arsenal - Barca 2
Inter - CSKA 1
Man Utd - Chelsea 0
Arsenal - Wolverhampton 1
Burney - Man City 2
Bolton - Aston Villa 2
:p
0
nie no oni z łątwością strzelają te bramki , my to się musimy nieźle opocić !
0
Forlan dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!
0
Np athletico strzelaj ja chce remis!!!
0
Wątpie że lider zostanie w Barcelonie ale nadzieja umiera ostatnia :)
0
No właśnie i teraz wraca mecz z Almerią a można go było wygraćale tojuż było trzeba teraz się skupic na Arsenalu :)
0
Nie no nie moge już mnie szlak trafia !!! ja można tak tracić bramki przecierz spokojnie chociaż mógłby byc remis!!!!
0
Panowie ja też sie cieszę ale.... spokojnie w konco to real...mysle że to odrobi ale po cichu liczę że Barca zostanie dziś liderem na dłużej :)
0
Szkoda że na stronce niema shoutbox czy coś podobnego :)
0
Ej wiecie może czy będzie mecz transmitowany w Polsacie? Pewnie będzie tylko nie wiem czy w Londynie czy na Camp Nou xD
0
barca584 troche pokory i szacunku jesteś jednym z tym sezonowców i pewnie jak Barca przegra albo nie daj Boże odpadnie z LM zamienisz ja na MU wieć siedz cicho i miej szacunek ,a dlaczego w Realu może byc nie szcześliwy prosze wytłumacz mi to...