0

Kocham ja!!!!!!!!!

0

Ale nerwowo barzo łatwo oddajemy im piłke.

0

słabo coś , mam nadzieje że sie to zmieni.

0

Real wymusza u nas dużo błedów nerowy poczatek .

0

Ja już się cały telepie przed tym meczem , jak stracimy punkty to ja dziś nie zasne . Visca El Barca!!!!

0

Jeszcze niecałe 4 godziny Vamos Barca!!

0

O ile mi wiadomo to Ibra nie zagra z Arsenalem. A mecz bedzie na Nsport :)Już się nie mogę doczekać!

0

sawus1990 masz racje trochę szacunku do rywala ja będę zadowolony z remisu ! POZDRAWIAM!!

0

GonieC - Visca El Barça

Świetna piosenka i polska :)

0

kur.. 0-2!

0

Toure jest zagrożony przed derbami??

0

ahh to podanie Puźolaaaa!

0

ohh ale szczescia teraz dużo mamy!

0

sop://broker.sopcast.com:3912/6002

ten powinien być ale chyba po chińsku :p Vamos Barca!

0

Ciekawe jaki skład wystawi trener ? może zagra Pedro:)

0

No właśnie prosiłbym o linka na sopcasta najlepiej po polsku :) VeB!

0

Ma może ktoś linki ??z góry dzięki VeB!!!

0

keirrison89 masz racje też myślę że Messi powinien odpocząć no może w drugiej połowie wejść zależy od wyniku spotkania , Jeśli przynajmniej uda nam się zremisować w Gran Derby jestem w 88% pewny o mistrzostwo :)

Pozdrawiam Wesołych Świąt!

0

Ja już nie mogę się doczekać rewanżu z niecierpliwością czekam :) Mogliśmy już czekać na Inter .

0

Jak myślicie wpadnie?

Arsenal - Barca 2

Inter - CSKA 1

Man Utd - Chelsea 0

Arsenal - Wolverhampton 1

Burney - Man City 2

Bolton - Aston Villa 2

:p

0

nie no oni z łątwością strzelają te bramki , my to się musimy nieźle opocić !

0

Forlan dlaczego!!!!!!!!!!!!!!!

0

Np athletico strzelaj ja chce remis!!!

0

Wątpie że lider zostanie w Barcelonie ale nadzieja umiera ostatnia :)

0

No właśnie i teraz wraca mecz z Almerią a można go było wygraćale tojuż było trzeba teraz się skupic na Arsenalu :)

0

Nie no nie moge już mnie szlak trafia !!! ja można tak tracić bramki przecierz spokojnie chociaż mógłby byc remis!!!!

0

Panowie ja też sie cieszę ale.... spokojnie w konco to real...mysle że to odrobi ale po cichu liczę że Barca zostanie dziś liderem na dłużej :)

0

Szkoda że na stronce niema shoutbox czy coś podobnego :)

0

Ej wiecie może czy będzie mecz transmitowany w Polsacie? Pewnie będzie tylko nie wiem czy w Londynie czy na Camp Nou xD

0

barca584 troche pokory i szacunku jesteś jednym z tym sezonowców i pewnie jak Barca przegra albo nie daj Boże odpadnie z LM zamienisz ja na MU wieć siedz cicho i miej szacunek ,a dlaczego w Realu może byc nie szcześliwy prosze wytłumacz mi to...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?