19 grudnia 2008, 19:14
0
Jeśli nie ma miejsca w Bayernie to niech przyjdzie do LECHA ;p
25 października 2008, 17:34
ja bym już chyba miał dożywocie gdy by w POLSCE było coś takiego
14 września 2008, 21:15
Barca powinna raczej wysoko wygrać wyniki mówią same za siebie-liga jest słaba w ich wykonaniu czyli LiGa MiStRzóW jest nasza!!!!!!
14 września 2008, 08:30
właściwy człowiek na właściwym miejscu
9 września 2008, 22:12
Victor Vazquez będzie dziś gwiazdą wieczoru :P :P :D:D
7 września 2008, 13:26
Ja bym wolał Majdana na trenera od niego ;p
7 września 2008, 17:42
Alves to jedyny z tego co pamiętam obrońca ,który coś robi ,a na meczu z Numancią grał moim zdaniem najlepiej.Ja bym wyrzucił Abidala bo to po jego stronie padł gol ,a na lewego obrońce dałbym np Corlukę bo fajnie grał na Euro
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jeśli nie ma miejsca w Bayernie to niech przyjdzie do LECHA ;p
0
ja bym już chyba miał dożywocie gdy by w POLSCE było coś takiego
0
Barca powinna raczej wysoko wygrać wyniki mówią same za siebie-liga jest słaba w ich wykonaniu czyli LiGa MiStRzóW jest nasza!!!!!!
0
właściwy człowiek na właściwym miejscu
0
Victor Vazquez będzie dziś gwiazdą wieczoru :P :P :D:D
0
Jeśli nie ma miejsca w Bayernie to niech przyjdzie do LECHA ;p
0
Ja bym wolał Majdana na trenera od niego ;p
0
Alves to jedyny z tego co pamiętam obrońca ,który coś robi ,a na meczu z Numancią grał moim zdaniem najlepiej.Ja bym wyrzucił Abidala bo to po jego stronie padł gol ,a na lewego obrońce dałbym np Corlukę bo fajnie grał na Euro
0
właściwy człowiek na właściwym miejscu
0
Barca powinna raczej wysoko wygrać wyniki mówią same za siebie-liga jest słaba w ich wykonaniu czyli LiGa MiStRzóW jest nasza!!!!!!