CzarniToMy
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ślesin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli nie ma miejsca w Bayernie to niech przyjdzie do LECHA ;p
0
ja bym już chyba miał dożywocie gdy by w POLSCE było coś takiego
0
Barca powinna raczej wysoko wygrać wyniki mówią same za siebie-liga jest słaba w ich wykonaniu czyli LiGa MiStRzóW jest nasza!!!!!!
0
właściwy człowiek na właściwym miejscu
0
Victor Vazquez będzie dziś gwiazdą wieczoru :P :P :D:D
0
Alves to jedyny z tego co pamiętam obrońca ,który coś robi ,a na meczu z Numancią grał moim zdaniem najlepiej.Ja bym wyrzucił Abidala bo to po jego stronie padł gol ,a na lewego obrońce dałbym np Corlukę bo fajnie grał na Euro
0
Ja bym wolał Majdana na trenera od niego ;p
0
co wy tak głupio piszecie
mecz się jeszcze nie skończył a jeden gol to nie dużo
0
Jedyna zmiana w Barsie to taka ,że Daniel Alves załatał dziurę z prawej strony ,a po lewej oczywiście dziura , przez którą nie da się nie przejść no i gol ,a czemu Hleb nie gra od 1. minuty to pytanie już jest do Pep'a
0
słaby typ
Mój typ to 3(lub więcej):0
lider od początku musi byc
0
nie może byc 2:0 dla Barcy bo ja chce żebyśmy od początku byli liderami więc musi byc więcej niż najwięcej czyli 3:0 miała wczoraj valencia to my musimy miec tyle samo albo więcej