0

Jeśli nie ma miejsca w Bayernie to niech przyjdzie do LECHA ;p

0

ja bym już chyba miał dożywocie gdy by w POLSCE było coś takiego

0

Barca powinna raczej wysoko wygrać wyniki mówią same za siebie-liga jest słaba w ich wykonaniu czyli LiGa MiStRzóW jest nasza!!!!!!

0

właściwy człowiek na właściwym miejscu

0

Victor Vazquez będzie dziś gwiazdą wieczoru :P :P :D:D

0

Alves to jedyny z tego co pamiętam obrońca ,który coś robi ,a na meczu z Numancią grał moim zdaniem najlepiej.Ja bym wyrzucił Abidala bo to po jego stronie padł gol ,a na lewego obrońce dałbym np Corlukę bo fajnie grał na Euro

0

Ja bym wolał Majdana na trenera od niego ;p

0

co wy tak głupio piszecie

mecz się jeszcze nie skończył a jeden gol to nie dużo

0

Jedyna zmiana w Barsie to taka ,że Daniel Alves załatał dziurę z prawej strony ,a po lewej oczywiście dziura , przez którą nie da się nie przejść no i gol ,a czemu Hleb nie gra od 1. minuty to pytanie już jest do Pep'a

0

słaby typ

Mój typ to 3(lub więcej):0

lider od początku musi byc

0

nie może byc 2:0 dla Barcy bo ja chce żebyśmy od początku byli liderami więc musi byc więcej niż najwięcej czyli 3:0 miała wczoraj valencia to my musimy miec tyle samo albo więcej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?