Czarny19
Dołączył/a: maj 2011
Wałcz
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli tak na to spojrzeć, to w sumie taki światowy klub jak FCB ma strasznie mało subskrypcji, skoro jeden gość oglądany tylko w Polsce ma ok 1/4 tego co klub rozpoznawalny na całą Europę i prawie cały świat.
0
Nie jestem specem ale tak potocznie skreczowanie to takie krecenie plytami, kurde nie wiem jak to opisc :D
0
Nadal „skreczował”, domyslam sie ze nie chodzi o zajęcie sie dj’ką, wiec pewnie sie po prostu poddał tak? Czy ma to jakieś inne wytłumaczenie?
0
Bardzo daleko nie zaszedl, a gdzie bramkarz Chorwacji w takim razie?
0
Swoja droga jak to musi byc kasa za rozegranie takiego meczu ze Gironie oplacaloby sie oddac prawie polowe ceny karnetu, ogranizowac przeloty i kupywac miejsca na Camp Nou.
0
Wie ktoś za co o miano najlepszego bramkarza walczy Kasper Schmeichel? Czemu nie np. zamora Oblak?
8
"ale jego Argentynie nie poszło najlepiej na mistrzostwach świata" xd dobrze że Portugalii i Egiptowi poszło
0
Wie ktos o co chodzi z tym MAAAAAMBO?
6
W necie jest wywiad z nim jak nie zniosl presji i musial uciekac do spokojniejszych klubów.
I nie nazywaj beztalenciem kogos kto pobojal wszystkie klubowe rekordy zaczynajace sie na „najmłodszy...” w tym takze te ustalone przez Messiego.
0
No bez przesady, gdyby nie murawa to piątkę mogli dostać już w pierwszej połowie w której nic nie grali. To co im fajnie wyszło to stłamszenie Barcy na ostatnie 20 minut.
0
Wszystko spoko ale...Szczęsny robi "jako-taką" karierę?
Kim jesteś żeby o byciu pierwszym bramkarzem klubu który rozjeżdża swoją ligę, przez ostatnie parę lat był dwa razy w finale LM a regularnie daleko dochodzi w tych rozgrywkach mówić "jako-taką"? Messi, Ronaldo, Pele czy to Ty? O.o
11
Nie jest źle, jedna polowa mocno zorana więc Valladoid z kontrą już nie wyjdzie a my przez pierwsze 5 min musimy wykorzystać moment gdy druga połowa nadaje się do użytku xd
16
Czym ten Paco zawinił na treningach że nawet w 60 minucie na pewnym wyniku nie wchodzi ;/
0
Dwa szybkie skrzydla i Messi wbiegajacy z glebi dostajacy pile w pole karne - to byloby cos.
0
Okej, dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)
0
A jakby rozszerzyc je np. funkcją „lupa” to utrzyma dobra jakosc obrazu czy pikseliza?
0
Oglada ktos przez STS? Jak to dziala, nie ma problemow tzn. dobra jakosc i nie zacina?
1
Słaba opcja, albo sprzedac za konkretny sos jak Valverde na niego nie liczy albo zostawic bo sezon długi.
1mln w takim klubie to jak nic.
0
Wiem że ciężko jest przeczytać cały komentarz więc postaram się krótko.
Nie jestem fanbojem apple'a. Miałem kilka androidów i wszystkie się cięły więc mówię z własnego doświadczenie, nie podaje się jako autorytet.
Napisałbym coś jeszcze ale sześć linijek powinno Cię zająć do wieczora.
1
Bierz iphona, sam hejtowalem a teraz mam i dziala bez problemow, nie zacina sie jak android.
0
Mistrzostwo świata, mecz sie jeszcze nie zaczął a tu juz EV out, wszystko źle, najgorzej, sezon w dupe
0
W sensie: za wczesnie robili z niego gwiazde jak jeszcze nic nie pokazal.
0
Pamietam jak jeszcze w tamtym sezonie sporo osob widzialo go w pierwszej druzynie. Jednak chyba za wczesnie i gosc sie nie sprawdził.
0
Witam, ma ktoś poratować wywiadami z Messim przed i chyba też w trakcie mundialu? Przypadkowo zaznaczyłem newsy jako przeczytane i teraz nie wiem jak ich szukać.
Z góry dzięki za pomoc :)
0
Ok, dzięki :)
0
Rakitić, Umtiti kontuzje/urazy?
2
Byle nie dwa razy po gówno warte tysiąc pesos :/
0
Jesli okno transferowe jest zamkniete w anglii to druzyny nie moga ani sprzedac ani kupic zawodnika tak?
0
6s "ja!" :D
0
Jest jeszcze Cou z rogalikiem ;)