0

Troszke malo napastnikow plus ich taka sobie jakosc.

1

Mascherano jakby był :D

0

Coś tak czuje ze 6000 bramke strzeli ktos z dupy, (choc paulinho nie zagra to prawdopodobienstwo maleje) jakis Busquets czy boczny obronca :)

0

Faktycznie słabsze mecze doprowadzają do takich rozważań. Jednak wystarczy sobie przypomnieć jak grał Mascherano na DMie u nas, a był to jeden z lepszych na tej pozycji (mundial w Brazyli) na świecie a w Barcelonie wyglądał co najwyżej przeciętnie.

0

Polak 0:43

1

Na tym poziomie stracić piątkę to jest kompromitacja. Obraz zamazują bramki Cou ale to był strasznie słaby mecz.

0

Alcacer dostał ode mnie 1 bo za uj go nie widziałem w tym meczu.

0

Witam,
chciałbym polecieć do Barcelony na mecz i myślę jak kupić bilety. Słyszałem że nie ma problemu kupić ich w kasach dzień przed lub w dniu meczu ale wolałbym nie jechać z niczym. Przez neta widzę ceny od ok 500 zł wzwyż. I tu pojawia się moje pytanie ile takie bilety kosztują w kasach? Usytuowanie powiedzmy nie vip ale też nie na samym szczycie, takie średnie z minusem :)

0

Rezerwy walczą o utrzymanie w drugiej lidze, w tamtym sezonie grały w trzeciej. Jak dać takich ludzi do pierwszego składu i myśleć że od razu coś wniosą? A czasu na powolne wprowadzanie nie ma bo będą siedzieć całe miesiące na ławie więc już lepiej żeby grali w tej drugiej lidze.

0

Moglbys podlinkowac? Mi transmisje ucielo od razu po gwizdku. Z góry dzieki

0

do póki piłka w grze...

3

Pele bój się ;)

11

Szkoda też Zamory, teraz będzie bardzo trudno dogonić Oblaka.

0

Umtiti był takim przykładem.

1

Siema, chcialbym sie podzielic z Wami moim spostrzezeniem.
Roma wyglada jak my rok temu, najpierw ostro w dupe, potem cudem awans dalej, w nastepnej rundzie znowu oklep i w rewanzu....(no tu musimy poczekac ale watpie zeby liverpool dal sobie wbic 3:0).

0

Albo o ile Alves wysrubuje rekord w ogurkowej lidze

0

Z "wiejskiej" Barcelony do 30 milionowej metropolii, nieźle :)

0

Czyli da się kulturalnie :)

0

Chlopie. Gdyby to nie byl internet albo gdybys liznal troche psychologii to mialbys teraz mokro w gaciach. Wszedl i poza przeblyskami nie bylo go widac. Nie rozumiem takich ludzi.

0

Kilka razy tak, a poza tym stal z przodu i niewiele sie ruszal. I jakie to ma znaczenie czy gra od poczatku czy wchodzi z lawki? Jak ktos wchodzi z lawy to moze miec wywalone bo nie gra w podstawie?
I wreszcie, jak wszedl wszyscy upatrywali w nim szanse na wygranie i wg mnie powinien byc liderem bo kazdy wie ze jest najlepszy.

2

Nie wiadomo jak potoczyłby się mecz gdyby nie wyleciał ale jestem na 90% pewny że Aspas strzeliłby gola. Nie on zawalił tą sytuacje a zachował się jak się zachował, ja bym mu na minus tego nie zaliczył.

0

Niestety Messi dzisiaj mi się nie podobał i nie chodzi mi tu o akcje bo te robił dobre (choć często za długo holował piłkę), ale o to że przeszedł koło meczu. Chciałem widzieć jakieś ruchy z jego strony, motywowanie kolegów gdy było blisko stracenia 3 bramki, jakiś presing żeby podnieść zespół na duchu, a tu nic. Zawiodłem się dzisiaj na nim jako na liderze zespołu.

0

Roma zagrala z sercem i chwala im za to ale niech ten mizerny bramkarz juz nie przesadza, pamietam jaki byl rzadki w pierwszym meczu, wszystko wypluwal a teraz kozaczy.

0

Wszystko fajnie i ogólnie się zgadzam, ale dlaczego cały tekst piszesz po polsku a na koniec „in plus”?

0

to dej :)

0

ma ktoś działający link?

0

I jeszcze zgrupowania. Ciekawe o co ma tam chodzić?

0

Dlatego napisałem też ostatnie zdanie :)

0

Jeśli chce wrócić to okej pod warunkami: ukorzy się, przyjdzie za darmo lub pół darmo i będzie pobierał małą pensje (powiedzmy do 5mln na sezon). Ale że w to nie wierze to niech sprzedawca idzie gdziekolwiek a najlepiej na ławe w psg.

0

Czyli jak teoretycznie zwyciezcy LM i LE beda z Hiszpanii i zajma miejsca inne niz w pierwszej czworce to czwarta druzyna z LL bedzie musiala grac w eliminacjach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?