CzarnyRycerz
Dołączył/a: czerwiec 2021
LA/Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO to oczywiste że ktoś to nagra i wrzuci,tylko że wolałbym zobaczyć jednak zwiastun w dobrej jakosci
1
@PatrychoO 16 listopada będzie miał miejsce jakiś event w L.A gdzie pokażą zwiastun,narazie są plotki że nie będzie miał premiery online i będzie tylko możliwe ze w kinach puszczany xD
2
https://mobile.twitter.com/BingeWatchThis_/status/1459568174362464257
16 listopada drugi zwiastun do NWH.
https://mobile.twitter.com/BingeWatchThis_/status/1459568520044417024
Ale jeżeli ta informacja się potwierdzi to będzie to żałosna decyzja sony.
2
https://zapodaj.net/99014ccbeff04.jpg.html
Oficjalny plakat Spider-man NWH,teraz pozostaje czekać tylko na 2 zwiastun i oby w nim pojawił się Toby i Andrew.
2
Byłem wczoraj w kinie na Dunie i moge tylko napisać że jak narazie jest to film roku dla mnie.Wszystko od gry aktorskiej do soundtracku było na genialnym poziomie,mocne 9/10 ode mnie.Polecam każdemu kto jeszcze nie oglądał.
0
https://zapodaj.net/1e780a9da4a4d.jpg.html
https://zapodaj.net/82589f7f46ff7.jpg.html
2 Nowe zdjęcia z NWH,te drugie idealnie pasuje pod memy hahaha.Mam nadzieję że dostaniemy jak najszybciej drugi trailer w którym zobaczymy Garfielda i Maguire.
2
@KrwawiaceoczyVEB Zendaya >> Emma Stone >> Kirsten Dunst
1
@IronSanHybrid od siebie mogę polecić taki składzie na poczatek.Mi się bardzo fajnie nim gra
https://www.futbin.com/22/squad/831870
1
@IronSanHybrid Jak nie robiłeś jeszcze sbc np hybrydy narodowe to sobie zrób,na 90% cos zarobisz.I jak będziesz miał większy budżet to zbuduj sobie coś lepszego
2
Niech Laporta tego Koemana wypierdoli od razu po meczu...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam nadzieję że Ansu,Aguero i Dembele będą omijać kontuzje bo chyba nie dam rady oglądać tego drewna w ataku w kolejnych meczach.Oczywiscie pisze o pięknym de Jongu
1
Tekst 8,5/10
Teledysk 10/10
Beat 10/10
Mata? Top
18
Ale tego 29 listopada będzie płacz tych ekspertów z Facebooka że Leo odbierze w pełni zasłużoną zp,Będzie można chociaż się z tego pośmiać.
0
Ale jajca.robię sobie sbc hybrydy narodwe i w jednej paczce był hakimi myślałem że z 40k bedzie A on 100 kosztuje
2
No i Busquets trafiony haha zawsze cos
2
https://www.ea.com/pl-pl/fifa/ultimate-team/web-app/
Łapcie link do web app.Mi działa
2
https://www.futbin.com/22/squad/97955
https://www.futbin.com/22/squad/98390
Jako że jutro zaczyna się web app do fify 22 to podrzucam wam 2 starterki na początek.
0
Jako że fifa już jest dla mnie martwa i teraz się tylko bawię to chyba zrobię sobie jeszcze Cruyffa Optimusa za Henrego
https://zapodaj.net/71fa60b52935c.jpg.html
https://zapodaj.net/7bf89b6fc1bfc.jpg.html
https://zapodaj.net/a80aeb15e53af.jpg.html
0
@HarveySpecter Też nie mogę się doczekać,hype na ten film jest niesamowity.
0
Wczoraj byłem w kinie na Shang-Chi i powiem wam że na prawdę bardzo dobry film,coś świeżego w mcu,Bardzo mocna 8/10 ocenka.Jezeli ktoś się zastanawia czy warto pójść to mówię że naprawdę warto.
2
Z racji że już minęło kilka dni od wypuszczenia Dondy przez Kanye Westa,to chciałem się zapytać o wasze top 3 kawałków z tego albumu.Mi najbardziej podeszły
Off The Grid
Heaven and Hell
Praise God
Kolejnosc przypadkowa,zapraszam do pisania swoich top 3.
0
@masq No jaka jest twoja teoria? Jestem aż ciekaw co wymyślisz
2
#WakandaForever
0
@mikiiki Ostatni miesiąc był taki średni,5000$ na plus
0
No i takiej wersji można już słuchać,100 razy lepszą niż oryginał
0
@daniel32778 Ja jakoś najmniej przepadam właśnie za Tobeyem,ale pociesza Cię że pojawi się w NWH
1
@Rust_Cohle o co chodzi? Bo wbiłem dopiero Na La Bambe,jakieś dymy?
7
No i rekord pobity! 355,5 mln W 24 godziny.Niesamowity wynik zwiastuna Spider-mana,ale hype na ten film jest niesamowity i się nie dziwie
6
Ale ten film zapowiada się zajebiscie,nie mogę się doczekać.