1

@PatrychoO to oczywiste że ktoś to nagra i wrzuci,tylko że wolałbym zobaczyć jednak zwiastun w dobrej jakosci

1

@PatrychoO 16 listopada będzie miał miejsce jakiś event w L.A gdzie pokażą zwiastun,narazie są plotki że nie będzie miał premiery online i będzie tylko możliwe ze w kinach puszczany xD

2

https://mobile.twitter.com/BingeWatchThis_/status/1459568174362464257
16 listopada drugi zwiastun do NWH.
https://mobile.twitter.com/BingeWatchThis_/status/1459568520044417024
Ale jeżeli ta informacja się potwierdzi to będzie to żałosna decyzja sony.

2

https://zapodaj.net/99014ccbeff04.jpg.html
Oficjalny plakat Spider-man NWH,teraz pozostaje czekać tylko na 2 zwiastun i oby w nim pojawił się Toby i Andrew.

2

Byłem wczoraj w kinie na Dunie i moge tylko napisać że jak narazie jest to film roku dla mnie.Wszystko od gry aktorskiej do soundtracku było na genialnym poziomie,mocne 9/10 ode mnie.Polecam każdemu kto jeszcze nie oglądał.

0

https://zapodaj.net/1e780a9da4a4d.jpg.html
https://zapodaj.net/82589f7f46ff7.jpg.html
2 Nowe zdjęcia z NWH,te drugie idealnie pasuje pod memy hahaha.Mam nadzieję że dostaniemy jak najszybciej drugi trailer w którym zobaczymy Garfielda i Maguire.

2

@KrwawiaceoczyVEB Zendaya >> Emma Stone >> Kirsten Dunst

1

@IronSanHybrid od siebie mogę polecić taki składzie na poczatek.Mi się bardzo fajnie nim gra
https://www.futbin.com/22/squad/831870

1

@IronSanHybrid Jak nie robiłeś jeszcze sbc np hybrydy narodowe to sobie zrób,na 90% cos zarobisz.I jak będziesz miał większy budżet to zbuduj sobie coś lepszego

2

Niech Laporta tego Koemana wypierdoli od razu po meczu...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam nadzieję że Ansu,Aguero i Dembele będą omijać kontuzje bo chyba nie dam rady oglądać tego drewna w ataku w kolejnych meczach.Oczywiscie pisze o pięknym de Jongu

1


Tekst 8,5/10
Teledysk 10/10
Beat 10/10
Mata? Top

18

Ale tego 29 listopada będzie płacz tych ekspertów z Facebooka że Leo odbierze w pełni zasłużoną zp,Będzie można chociaż się z tego pośmiać.

0

Ale jajca.robię sobie sbc hybrydy narodwe i w jednej paczce był hakimi myślałem że z 40k bedzie A on 100 kosztuje

2

No i Busquets trafiony haha zawsze cos

2

https://www.ea.com/pl-pl/fifa/ultimate-team/web-app/
Łapcie link do web app.Mi działa

2

https://www.futbin.com/22/squad/97955
https://www.futbin.com/22/squad/98390
Jako że jutro zaczyna się web app do fify 22 to podrzucam wam 2 starterki na początek.

0

Jako że fifa już jest dla mnie martwa i teraz się tylko bawię to chyba zrobię sobie jeszcze Cruyffa Optimusa za Henrego
https://zapodaj.net/71fa60b52935c.jpg.html
https://zapodaj.net/7bf89b6fc1bfc.jpg.html
https://zapodaj.net/a80aeb15e53af.jpg.html


0

@HarveySpecter Też nie mogę się doczekać,hype na ten film jest niesamowity.

0

Wczoraj byłem w kinie na Shang-Chi i powiem wam że na prawdę bardzo dobry film,coś świeżego w mcu,Bardzo mocna 8/10 ocenka.Jezeli ktoś się zastanawia czy warto pójść to mówię że naprawdę warto.

2

Z racji że już minęło kilka dni od wypuszczenia Dondy przez Kanye Westa,to chciałem się zapytać o wasze top 3 kawałków z tego albumu.Mi najbardziej podeszły
Off The Grid
Heaven and Hell
Praise God
Kolejnosc przypadkowa,zapraszam do pisania swoich top 3.

0

@masq No jaka jest twoja teoria? Jestem aż ciekaw co wymyślisz

2


#WakandaForever

0

@mikiiki Ostatni miesiąc był taki średni,5000$ na plus

0


No i takiej wersji można już słuchać,100 razy lepszą niż oryginał

0

@daniel32778 Ja jakoś najmniej przepadam właśnie za Tobeyem,ale pociesza Cię że pojawi się w NWH

1

@Rust_Cohle o co chodzi? Bo wbiłem dopiero Na La Bambe,jakieś dymy?

7

No i rekord pobity! 355,5 mln W 24 godziny.Niesamowity wynik zwiastuna Spider-mana,ale hype na ten film jest niesamowity i się nie dziwie

6


Ale ten film zapowiada się zajebiscie,nie mogę się doczekać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?