0

Nie powinniśmy płacić za niego więcej niż 120 mln , choć i te 120 to nie wiem czy nie za spore pieniądze

0

Super że udało się coś zarobic na nim

0

Czy zakup Gordona ma świadczyć o tym że Raphinha w tym okienku odejdzie czy po prostu spodziewają się jego urazów i zabezpieczają przed tym.
Jedno jest pewne raphinha swój prime ma za sobą, być może nakezaloby go spieniężyć za kwotę powyżej 120 mln

0

Jakby się udało kounde spieniężyć tak za 70 -80 mln było by pięknie.
Nawet w swoim szczytowym sezonie kounde popełniał głupie błędy, i zawodziła koncentracja. On na tym boisku to myśli już w co się ubrać następnego dnia

3

Może przyjście Gordona jest związane z odejściem Raphinhi w tym okienku, poczekamy zobaczymy, bo któryś by musiał siedzieć, no chyba że go ci chciałby więcej dawać odpoczynku yamalowi i przerzucał tam Raphinhe, ale coś mi się wydaje że Raphinha odejdzie tego lata

2

Czyli trzeba drzeć mordę jak vinicius

1

Jeszcze powinni karać za krzywe spojrzenie na nie białego

0

HERE WE GO ANDREAS CHRISTENSEN W BARCELONIE ! Jest transfer środkowego obroncy

2

Myślałem cze jak tu zajrzę po 5 godzinach to już domknie , ale widocznie będzie tyle domykać że ktoś domknie za nich

1

Tylko że ta obrona z nim podstawowym graczem nie wyglądała za dobrze a w wielu meczach tragicznie.
Fajnie wygląda liczba jego bramek w lidze ale obrońca przede wszystkim ma bronić

4

Odkupić i dać szansę młodemu i zapomnieć o rashfordzie

2

Czyżby zemsta Messiego za zniszczenie kariery Ansu Fatiego , to po faulu Mahdiego w meczu z Betisem została zniszczona kariera naszego cracka,
Leo pamiętał ....

1

@HavertzKai te 150 mln to kasa dla Raphinhi za kontrakt a nam to by dali max 70-80 mln

0

Oby nie podeszła bo to przyszłość Barcelony

0

@liberoFCB nie przeciętnych tylko m.in na młodych z potencjałem

6

Chłopak ma potencjał, a nóż odpali i nie będzie trzeba kupować żadnego nowego napaściora.
Szkoda że nie dostał żadnej dobrej piłki

1

@malypuzon oni wszyscy siebie warci

0

@45 mogliby nam podkupić jeszcze kounde za 80 mln i by mieli świetnego ŚO.
Na kupowali bez ładu i składu nie biorąc pod uwagę co im potrzebne, byle kupować

1

@Hasszz załatwi sobie jak Alves, kasa może dużo.
Swoją drogą u nas studentka stomatologii ze Zgierza z rodziny lekarskiej zabija trzech motocyklistów na drodze i dovstaje śmieszne 5 lat i nie wsadzają jej do więzienia że względu " na zły stan psychiczny"
Adwokat z Łodzi zabija na drodze dwie kobiety mając w organizmie śladowe ilości alkoholu i narkotyków i dostaje 2 lata


0

Myślałem że Cucurella miał dużo lepsze statystyki w Chelsea, coś mi się wydaje że on nie jest aż tyle wart

0

@Muvo Tebasal przy FFP,
Bernardo Silva ten sezon miał średni, nie każdy zawodnik gra do 40 czy 36 lat,
U nas byłby raczej rezerwowym bo mamy olmo, Fermina, Pedriego, Bernala , Fdj a na skrzydle Yamala i w razie czego Raphinhe, a wydawanie w dwa lata co najmniej 40 mln na rezerwowego przy naszym FFP jest nie możliwe. Niechże real go bierze

0

@Robert_Kubica nie pisałem nic o ferminie a o ferranie " Rekinie"

0

Często takie sytuacje to próba wyłudzenia pieniędzy od gwiazdeczek, zazwyczaj pieniądze wystarcza by ofiara się wycofała ze swoich zeznan

3

@Kamil.FCB10 niech poradzi się Daniego Alvesa

0

Sprzedać
Matsa, Penie, Kounde, Casado, Roonego, Araujo, Ferrana ( pod warunkiem min 60 mln)
Nie przedłużać Chriestiensena
Sprowadzić: Ratiu i dołożyć Forta/Esparta lub dać szansę obydwu Młodzianom a w razie czego jest Eric lub Cancelo, którego wykupić
Sprowadzić ŚO Renato Veige + Cortes z rezerw
Pomoc uzupełnić młodzieżą z rezerw
Atak: odkupić Virgilliego oraz Guirassy ewentualnie - Junior Kroupi ( ale pewnie Angole zawołają za niego dużo, ale może warto swej ceny)

0

Wariant 1
Real po dwóch sezonach nie trafionych transferów zmienił taktykę i śledzi doniesienia kogo chcemy i nas uprzedza
Wariant 2
My dowiadujemy się że real się kimś interesuje i podbijamy tylko cenę.

Żeby nam tylko nie skubneli deco

2

Obyśmy go wykupili i żeby został u nas, wolę jego niż Roonego czy Rashforda

0

Musieli go jakoś przekupić by chciał do nich przyjść, jeśli to prawda że tymi 30 mln to sporo jak na zawodnika 32 lata.
Coś mi się wydaje że Perez troszkę oszalał z tymi transferami, jakby na siłę chciał wykupić to co my chcemy

1

Sprzedać Kounde , cancelo jeśli przyjdzie przerzucić na PO do spółki z Fortem/ Espartem i dokupić Grimaldo na lewą by rywalizował z Balde

3

@Elvisek Gordon przyszedł bo chciał go Flick, bo widział że z Rashfordem nic nie ugra , że go przez sezon nie nauczył bronić , pressowac, że jego gra wygląda znacznie gorzej niż liczby , które nam zakłamują rzeczywistość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?