1

No niestety nie stać nas na niego, byłby wzmocnieniem naszego ataku

1

Myślę że płacenie za gościa ponad 100 mln, który póki co daje kilkanaście bramek w sezonie to sporo, atletico go nie sprzeda tanio. Lepsza opcja byłby Oshimen, jego siła by się przydała

3

@ACRAB95 lewie wie kiedy mogę dostawić z tym że w tym sezonie zawsze jest troszkę spóźniony, zawsze czegoś brakowało, ma swój wiek i ciężko mu rywalizować z chłopami o 10- 15 lat młodszymi

0

@Soetie wystarczy obejrzeć kilka meczy obydwu i widać zdecydowanie że sufit Virgilliego jest znacznie wyżej niż Abde, Gość zrobił ogromny progres rok do roku , on w zeszłym roku wchodził Zuma do rezerw vnac3 lidze a w Mallorce z marszu stał się zawodnikiem pierwszego składu

0

@malicinho serio?
Oglądasz mecze w tv czy na sofie?
Rashford mimo że jest z nami prawie cały sezon to ciało obce, brak dryblingu przy cofniętym przeciwniku, wyjeżdżający z piłką za linię końcową , choćby w meczach z atletico pokazał że nie jest wart tych 39 mln i pensji ok10 mln

0

Miejmy nadzieję że Espart dostanie szansę od pierwszej minuty. Dobrze by było by Pedri i Olmo też za dużo nie zagrali , choć wiadomo że będzie tydzień na odpoczynek ale maj to miesiąc gdzie piłkarzy mają w nogach ogromną ilość meczy i trzeba ich oszczędzać , zwłaszcza że sporą część z nich czekaja mistrzostwa świata i krótszy odpoczynek przed nowym sezonem

1

@Eto'o9 R10 no właśnie granie wszystkiego pierwszym składem się kończy tym co rok temu i w tym, że nasi podstawowi zawodnicy wiosną łapią kontuzje bo mają w nogach po ponad 50 czy 60 meczy. Akurat Kounde w tym sezonie reprezentuje taki poziom że można dy gorzej nie zagra

0

Dobrze by było by z ossasuna było trochę rotacji , nie h zagrają Roony, Espart, jakieś minuty dostaną Marques i Cortes.
Balde, fdj, araujo, casado zagrają od początku. Olmo, pedri odpocznie,
Mamy duży zapas więc jest szansa wypróbować kogoś z rezerw pod kątem przyszłego sezonu

2

Można krytykować Styl Getafe ale Bordalas przez lata utrzymuje getafe w Laliga dysponując bardzo słabym składem. Trzeba go pochwalić za dyscyplinę. Takich drużyn specyficznych potrzeba, ciężkie są nasze wyjazdy z getafe Rayo, Alaves, ossasuna , celtą.

0

@Remi70 gra getafe z czołówką ligi a pozostałymi drużynami jest trochę inna, nie że wszystkimi grają tak samo. Uważam że takie drużyny też są potrzebne, gra z takimi drużynami to dobre przetarcie przed gra w europie gdzie się z nami nie cackają

26

Tak to powinno wyglądać, zwłaszcza że w Barcelonie jest wielu reprezentantów Hiszpanii. Piłka powinna łączyć a nie dzielić. I tak jak się ogląda lalige to tam dużo kibiców jest wymieszanych, obok siebie siedzą kibice w koszulkach obu drużyn. U nas raczej nie do pomyślenia by tak mogło być, no chyba że w Niecieczy

0

@Browaldo chłopak robi ogromne postępy , patrząc rok do roku notując przeskok z 3 ligi do Laliga, w jego grze widać ogromny progres, na pewno bardziej będzie szarpał niż rashford i rozumiał naszą grę. Ma dużo lepszy drybling niż Roony. Byłby tańsza opcja niż Muñoz

0

@grzechu1999 ja bym nie wiązał tego z większą liczbą meczów tylko złym planem treningowym, zbyt duże obciążenia na treningach, chęć szybkiego rozwoju siłowego na etapie juniora , młodzieżowca.
Bo warunki do treningu mają dobre, odnowę,
Zresztą w realu w tym sezonie też były przetasowania w sztabie medycznym bo podobnie jak u nas sporo kontuzji kolejny sezon

1

@majkiii zgadza się raphinha na wiosnę grał wszystko aż do jesieni września.
Czyli raphinha przeżywa to samo co inni zawodnicy po wyeksploatowaniu w sezonie tak było z pedrim, Gavim, Ferminem , Nico , po wielkim sezonie przychodzi kolejny słaby naznaczony urazami

0

Cos za dużo tego typu kontuzji czyżby trendy, metody treningowe nie służyły piłkarzom , ich zdrowiu,

0

Sytuacja z zeszlego sezonu się powtarza , wtedy wylecieli w decydującej fazie kounde raphinha i bodajże Balde a teraz znów raphinha , kounde i tym razem Yamal, zresztą Pedri i olmo też grają dużo aż do kontuzji
Flick nie lubi rotować i na koniec sezonu w decydującej fazie grają rezerwowi bez rytmu meczowego nie ograni

0

@Jarek797 oni mają militao , alabe, a my Chriestiensena , Matsa, Fatiego i jak kiedyś mieliśmy vermalena

1

@dariooo takie gdybanie, równie dobrze można powiedziec , napisać że gdyby odpoczął wtedy to by tej kontuzji by nie było. Dzięki temu Zobaczymy wartość Roonego i innych zawodników

4

@mkl87 tak, na fiestę po zdobyciu tytułu ... o ile dostanie zielone światło na jazdę odkrytym autobusem

0

@wicek11 myślę że do wyciągnięcia za 10-15 mln bo mamy połowę praw do niego

3

@Tompas007 Muriqiego Mallorca nie sprzeda nawet za 10 mln

2

Dajmy mu wróci do MU, juz lepiej wziąć Jana Virgilii czy Muñoza ( choć on byłby za drogi),
Trzeba szukać zawodników z dryblingiem we Francji, Belgii, Niemczech

0

@masik86 to zdecydowanie bym wolał Felixa , ktory miał trochę magii, brakowało mu regularności ale też i minut od zabiegi , który zresztą nie był jego zbytnim zwolennikiem w Barcelonie

0

@kch a może by dali szansę Raulowi , to wielki talent trenerski realu

22

Taa, Flick zachwycony Rashfordem? I z zachwytu posadził go na ławie z atletico, xD

0

Przy roku umowy i wieku 30 lat Grimaldo powinien kosztować max 8-10 mln, wiadomo że tych pieniędzy juz nie odzyskamy mimo tego warto spróbować go sprowadzić

0

@T^L spędza mniej bo jest mniej przydatny , jest bez formy, nie daje tyle co nawet w zeszłym sezonie , zwłaszcza do pierwszej części. Flick go zapewne widzi na treningach.
Nam trzeba napastnika który wyjdzie do prostopadłej piłki, pociągnie z piłką trochę , kiwnie coś

0

@rodineusz ilość minut też jest skorelowana z jego formą, siłami, jakby był w gazie to by Flick go nie saddzal na ławkę i w kratkę wybierał między nim a Ferranem

0

@sepek ale przyznać trzeba pamiętając czasy GIO, Alby, Alvesa, Sylvinho , Digne , Abidala nawet Roberto jak na jakiś czas stał się pierwszym PO , Belletti
Nasze boki obrony wyglądają bardzo slabo

3

Nie sprzedawać a ewentualnie wypożyczyć.
A najlepiej dać szansę w końcówce sezonu 3-4 mecze od pierwszej minuty.
Jedno wiemy z Rashforda u nas nic nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?