Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Szkoda że raphinha tak długo grał, bo przyda się przez 90 minut z Newcastle,
, zamiast yamala lepiej jakby wszedł Rashford a młody odpoczywał przy takim wyniku
2
@Macior79 Mingueza idzie do Włoch
2
Swoją drogą arbeloa odważnie wprowadził tyle młodzieży
0
@SigmaBoyEssaYamal musiałem że to jest na zasadzie, że jest uraz głowy i od razu jak ktoś schodzi to drużyna dostaje dodatkową zmiane , tak jak to było z Gavim , tam obydwaj zeszli zaeodnicy
0
No właśnie dlaczego zrobili 6 zmian? Przez to że zawodnik Elche zszedł z urazem głowy to obydwie drużyny dostałem po extra zmianie?
0
Ktoś wie co się dzieje z Winem Jonyentem, nie ma go w rezerwach , chłopak w zeszłym sezonie fajnie wyglądał, czy do Belletti odpylil z rezerw czy kontuzja?
0
@Kapitan9 popieram, mimo liczb z początku vsrzonu jego gra jest bardzo slaba
0
@VeB 1899 akurat araujo by pasował taki styl , on powinien pójść gdzieś gdzie obrona gra nisko
0
Zdecydowanie jestem za sprzedażą i daniem szansy młodym z rezerw , akademii. Mamy Torrentsa , Oduro i Farre i i wypozyczony z urugwaju Pacifico.
Tylko znając życie nie będzie chciał odchodzić
0
@Wiktor91 już nie,ma 30 lat na karku , zmiennik albo jeden z dwóch jak to było z Gio i Sylvinho.
Obawiam się Grimaldo swój prime ma za sobą.
Powinniśmy postawić na młodych mamy Torrentsa , Farre, Oduro , dać im szansę a jak nie to sprzedać też po parę mln
2
I super jeszcze niech zapewni prawo pierwokupu Guardiola Nunesa , Bastoniego i Nico ... A co z tego że na żadnego nas nie stać
0
Espart mógłby wyjść w pierwszym składzie na Sevillę , by złapał minuty pewność bo może być potrzebny w LM
0
@PJ777 akurat akcje przed był najwyżej atakującym naszym zawodnikiem,
Raczej dziwna decyzja sędziego cze zabronił mu wrócić na boisku po akcji, nie pamiętam podobnej sytuacji
1
@ShawnC tam bym widział bardziej naszych bocznych obrońców, naszego lewego skrzydłowego i napaściorów z tego meczu, a dopiero później fdj i casado
2
@PepGardiola akurat ich najlepszy lewy obrońca, żeby nasz Balde był taki dobry to by było dobrze
0
@maikeru jeśli chodzi o grę obronną to zdecydowanie lepiej broni grając na prawej, nie gubi tak krycia.
W ofensywie chyba też z prawej , wtedy na lepsze wejścia w pole karne ,do linii końcowej, wrzutki odchodzące z lewej natomiast dośrodkowania dochodzące które są niebezpieczne dla obrony
0
Czyli lewy tak tragicznie że bez oceny?
0
Czy tak był faul? Nie było powtórek czy był kontakt a druga sprawa jest był to kto kogo kopnął.
Max żółta kartka , faul nie umyślny jeśli był a poza tym Williams nie miał szans dojścia do piłki
0
@Tomaszekkkkk w rezerwach też nie do końca to tak dobrze wygląda
2
Z. Lewym tak ale z przed 2-3 sezonów
1
Jedyny minus sędziowania to brak żółtych kartek za faule atletico i puszczenie kilku fauli atletico. Pedri yamal i Raphinha było wiele razy faulowani bez reakcji sędziego
2
Po tym co Balde pokazuje w tym i poprzednim sezonie to deco powinien pomyśleć o jego sprzedaży, słaby w obronie i jeszcze gorszy w ofensywie
0
@LukaszFan jeszcze casado na prawej może i trzeba pomyśleć o kimś nowym z rezerw na ławkę, ( Torrents kontuzja więc ktoś świeży)
0
@Arekvip obawiam się że Martin będzie jeszcze słabszy w ofensywie niż Balde, Martin zdecydowanie lepiej na ŚO choć to też nie jest zawodnik na Barcelonę.
Co do Kounde to się zgadzam , ma dobre interwencje ale bardzo dużo błędów popełnia. Za kounde moglibyśmy wziąć około 60-70 mln za Balde ok 30mln.
Ja bym widział z Borussii Dortmund Reyrsona na prawą plus Fort a lewa ktoś że szkolki plus Grimaldo a resztę kasy przeznaczyć na 9
2
Ten dwumecz pokazał że Balde może być co najwyższej rezerwowym obrońcą choć lepiej byłoby go sprzedać. W obronie słaby a w ataku jeszcze gorzej.
Szkoda że nie sprowadziliśmy Pubilla , była okazja dwa lata temu za ok. 5 mln,
0
Balde jest za słaby , jak będzie bokazja to należy go sprzedać nawet za 20 mln , szkoda że nie udało się pozyskać Grimaldo ,
6
Granie z tak słabym napastnikiem w składzie robi swoje. Trzeba nam prawdziwej 9 , szkoda że lewy nie mógł zagrać w takim meczu byłby bardziej przydatny
0
@kaamil1910 bo w samym tym liczeniu FFP nie ma sztywnych reguł, to trochę widzi mi się Laligi, sposób ich interpretacji pewnych przychodów , kosztów
3
Dobrze że nie uszkodził mu kolana,
Takie akty bandytyzmu powinny być karane również po meczu , powinien dostać max karę bo to recydywa bo akcjach z rzucaniem w sędziego
0
Już dawno byśmy byli w 1:1gdyby nie pomysły z superligą i Perezem