0

@Herbert zaprezentowali bo Dro chciał odejść a PSG dużo skupuje młodych, należy pamiętać że Enrique i Dro mają tego samego menadżera

16

Od 60 minuty bardzo dobry mecz, niech Flick rotuje więcej bernalem i casado

0

@Herbert bo czy poszedł by do PSG czy gdzie indziej, po prostu nie widział tu szans , czy wybrał dobrze czas pokaże v, jeśli Enrique go chciał i da mu szansę to może zabłysnąć , choć bardziej się spodziewam wypożyczenia jeszcze zimą

1

Dziwić się że Dro uciekł z Barcy jak Flick z taką chęcią stawia na młodych że mając trzech defensywnych pomocników zostawia ich na ławce a wstawia w ich miejsce Erica i Olmo

3

Bez sensu że casado nie od pierwszej minuty, to upokarzające dla casado i Bernala że siedzą na ławce a w ich miejsce grają olmo i Eric, który lepiej by się przydał w obronie do rozgrywania od tyłu.

0

@AndreSantos sędziowie w Laliga niczym Marciniak chcą być głównymi bohaterami przedstawienia ( meczu), kartki dla trenerów to w ogóle jest patologia Hiszpanii, tam lepiej krzywo nie patrzeć na sedziego, nie wkładać rąk do kieszeni , nie machać nawet na swoich zawodników nie mówiąc o podrapaniu się.
Czy var nie powinien mieć możliwości naprawy takich błędów , wystarczyło by powiedział na słuchawkę , że wszystko ok było, sytuacja by trwała 5 sekund
Taka żółta kartka powinna być anulowana bo została sprowokowana przez sędziego.
Znowu wczoraj sędzia w meczu Girona getafe gwizdał co drugi czy trzeci faul getafe, które nastawiło się na faulowanie i grę na czas od początku meczu a sędzia pozwalał im na bardzo dużo

0

Już wiele razy pisano z jesteśmy blisko a kończyło się na tym że młodzik szedł gdzie indziej, póki nie potwierdza nie ma co Chwalić deco

32

Przy pierwszej piłce bez szans , świetna interwencja ,w ostatniej akcji meczu, poza tym nie miał w zasadzie nic do roboty , getafe nawet z Girona nastawia się na obronę i faulowanie, sędzia pozwalał na bardzo dużo fauli getafe oraz na grę na czas od samego początku meczu, niech by getafe spadło z ligi w tym sezonie

1

Ja bym widział Erica i Pedriego jako kapitanów

0

@RC28 a co niby zawalił zarząd ?
To być może chciwość Ivan de Lapenii lub troska o dobro swojego klienta, zresztą nie pierwszy raz Wyprowadza kogoś ze swojej stajni z grup młodzieżowych barcelony.
Dr Lapenia reprezentuhe zarówno Dro jak i Luiza Enrique

4

Bardzo słaby występ sędziego, pozwalał na dużą ilość fauli gościom a Ci sprawdzali na ile mogę się posunąć.
Główne błędy sędziego to choćby
Brak żółtej kartki za kopnięcie piłki już ustawionej do wznowienia po spalonym
Żółta kartką dla Martina
Wolny dla nas za opuszczenie bramkarza poza linię pola karnego i w konsekwencji żółtą
Dwa odgwizdane faule yamala gdzie nie ma mowy o jego faulach
Brak reakcji na faule na lewym, olmo.
Ok dłużej się ogląda life hiszpańską to wydaje się że Z roku na rok sędziowanie co raz gorsze, być może problemem niedopuszczanie co sezon większej ilości nowych sędziów

0

@Midast Fati gdyby nie kontuzja w meczu z betisem byłby w całkiem innym miejscu, przed kontuzją miał wielką łatwość zdobywania goli Zarobimy dobre pieniądze za zawodnika który nic jeszcze w prawdziwej piłce nie pokazał. Co do Bernala podobna sytuacja, po takiej kontuzji on nie wróci z dnia na dzień, trzeba jeszcze kilku miesięcy treningu, szybkie powroty kończą się jak u Gaviego, Militao.
Podobnie mamy sytuację z Gavim, który jest wielka niewiadomą czy się odnajdzie w Barcelonie Flicka, i czy jego kolano wreszcie będzie zdrowe

0

@malypuzon będą casado , Bernal, Olmo, Fermín, Oraz Marques, Kuzyni Fernandez a to wystarczy ją Kopenhagę

0

Dobre podejście klubu jeśli ktoś rekoje w rezerwach to nie ma sensu go trzymać dłużej , trzeba sprowadzać za grosze młodych którzy albo awansują do pierwszej druzyny lub na nich zarobimy kilka, kilkanaście mln

0

@addept super fantazja

0

Bez pedriego gramy dużo szybciej , piłka chodzi znacznie szybciej między formacjami, nie ma tyle cholowania piłki w poprzek boiska

0

@Faro jak gramy bez pedriego to yacyra jest dużo szybsza, często to holowanie piłki , spowalnianie gry spowalnia nasz atak pozwala by przeciwnik się ustawił. Tak jak jesteśmy uzależnieni od pedriego jak i od yamala a nawet bardziej od yamala, zwłaszcza w tych trudnych meczach

0

@RumbleDelivery Tunkara to ten w bluzie xD

3

Nie zgodzę się z tak zawyżoną notą Raphinhi, tak słabego Raphinhi to w tym sezonie nie widziałem, max 3,5, spowalniał rozgrywanie jak już dostawą piłkę, widoczny bym w kilku akcjach brak umiejętności gry 1na 1.
Podobnie z kounde który od początku wyglądał jakby nie zmroził oka przez noc, nie wiem co się z nim dzieje ale gościu chwilami jest nieobecny na boisku... Chyba że Dembele zostawił mu konsole i kounde nagina do rana.
Wreszcie doceniono grę Fdj.
Eric staje się liderem naszej obrony, pisałem przed jego wypożyczeniem do Girony że Eric ma potencjał tylko brakuje mu ogrania, bo wyprowadzanie piłki jako śo na najlepsze u nas, jemu potrzebne były minuty by zdobyć doświadczenie

0

@Peciak jak dla mnie to Robert z braku swojej mobilności to tworzy zbędny tłok przed bramką przeciwnika.
Mimo że to Polak , swój chłop to niestety jego czas przeminął, widać znaczny spadek jakości do tego co było w zeszłym sezonie czy dwa lata temu

0

@Eto'o9 R10 Leo z miłości do klubu może zostać naszym ambasadorem za pół charytatywnie czyli za 50 mln rocznie xD

1

@severius olmo tyle nie wytrzyma bez kontuzji,

0

@addept ale za to lepiej niż Raphinha i Kounde

0

@SirChuck co do Kounde pamiętając go jeszcze z czasów Sewilli i u nas to w każdym sezonie ma okresy słabych meczy i fatalnych błędów, ten sezon to pod tym względem jest "wyjątkowy". Te jego braki koncentracji, odcięcia myślenia są o tyle dziwne że kounde podobnież dobrze się prowadzi, profesjonalnie podchodzi do obowiązków więc z czego to wynika to nie wiem.
Natomiast Balde najbardziej brakuje inteligencji boiskowej , cwaniactwa.

0

Quim Junyent fajnie się zapowiadał dwa lata temu i w zeszłym presezonie w pierwszej drużynie, być może najlepszym rozwiązaniem było przedłużenie umowy wypożyczenie na 2 lata lub sprzedaż z opcją odkupu

0

Jego czas w Barcelonie minął, mamy pedriego , fdj, fermina , olmo, gaviego , casado bernala ,
Nam trzeba środkowegobobrońcę , bocznych obrońców co posądza dotychczasowych lub wymusza na nich lepszą grę , środkowego napastnika i lewoskrzydłowego z dryblingiem

0

@SirChuck nie potrzebujemy bocznych obrońców do rotacji, potrzebujemy ich do pierwszego składu - Balde stanął w rozwoju a wręcz się cofnął , kounde ma fatalny sezon , co mecz kilka błędów

0

@QbAlca lewą to jego lepsza nogą , zdecydowanie lepsza, brakuje nam po drugiej stronie kogoś podobnego do Yamala, który będzie miał kiwke oraz brakuje nam obydwu typowych bocznych obrońców, którzy będą wchodzić w pole karne , bo o ile kounde ma przebłyski to Balde powoduje że się tęskni za alba który umiał chociaż piłkę zagrać, wrzucić a nie jak Balde którego wszyscy blokują

1

Kounde w zasadzie cały sezon gra piach, nawet wtedy jak strzelił dwie bramki do w obronie grał slabo
Rashford zbyt wysoka nota, jakim sposobem nie ma odnotowanej żadnej straty, miał ich okolo 5-6 plus holowanie z piłką i wstrzymywanie akcji, poza bramką i jednym dosrodkowaniem słaby mecz, wciąż nie rozumie się z kolegami , nie czyta naszej gry
Zdecydowanie za wysoka nota Balde który o ile potrafi minąć przeciwnika na naszej połowie wykorzystując swoją szybkość i tyle przy polu karnym przeciwnika biega wolniej niż lewy, ten Świdnik się nie rozwija , ma problem z podejmowaniem decyzji ( jak rashford), przydałby się Grimaldi na tą lewą stronę
Również Olmo za zmarnowane sytuację i kupę niedokładnych podań , złych przyjęć powinien dostać notę max 2

0

A mogło się wydawać że Girona zrezygnuje z tego transferu bo od kilku tygodni wrescie sporo punktują i wydostali się że strefy spadkowej. Fajnie jeśli będzie mógł zagrać przeciwko nam( w końcu jest taki cienki jak większość tu sądzi to spokojnie dopiszemy 3 pkt xD)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?