Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@severius Elche nie stać by go kupić a na jego pensję tym bardziej.
0
@Dzieniu mimo dobrych liczb Rashford tutaj nie pasuje, nie ma y niego pressingu, bardzo wiele strat, co prawda ma uderzenie i strzelił kilka ważnych bramek ale to nie zawodnik dla nas
1
@th@les z Balde chyba nic lepszego nie będzie , on ma blokadę na poziomie głowy, inteligencja w grze nie grzeszy, zwłaszcza w ofensywie i obawiam się że już taki bezproduktywny zostanie
0
Jakie pobicie, tam było tylko jedno uderzenie i tyle,
0
@Xonar nie pobicie a jedno uderzenie
15
Kounde należy o winić za pierwszą bramkę gdzie dał się najpierw ojechać Abde a później złamał linię spalonego i karny znów za faul na Abde
2
Z jakiej okazji kounde ma tak wysoką notę, Abde robił z nim co chciał. Pierwsza bramka to dwa błędy kounde plus karny. Jak dla mnie kounde max 3,5.
Dziś należy wyróżnić Bernala, miał kilka dobrych zagrań, to chyba jego najlepsze minuty w tym sezonie
0
Fajnie że Ropny zagra , bo jak zaczął co raz lepiej grać to go Flick posadził na ławce, szkoda że w pomocy Eric a nie któryś z pomocników ( casado/Bernal)
0
Lewy daje nam bramki ale niestety zabiera ich więcej,braki ktoś jak Lewy mógłby być w zespole na przyszły sezon ale w roli rezerwowego , przy czym tym pierwszym wyborem nie może być Ferran bo jest za słaby na to
0
@626 bo zagrał w miarę w meczu z Alaves? Czy tu połowa ludzi ocenia zawodników biorąc pod uwagę tylko ostatni mecz
0
@lukasoon15 bo dla większości nie ma różnicy w jakości przeciwnika Chelsea a Alves. Martin robi postępy ale bym go zbyt nie przeceniał
1
Joan García
Koundé - Eric, Cubarsí - Balde
Casado, Pedri
Yamal, Olmo, Raphinha
Lewy
0
Kontrakt do czerwiec 2027, nie stać nas póki co
0
@partymaker to był zawodnik wychowany pod naszą grę, aż tak wolny nie był, umiał się utrzymać przy piłce , miał w miarę odbiór, dobre podanie. On był liderem w zespołach młodzieżowych, rezerwach. Nie fortunnie wybrał getafe, nie pasujący do jego gry. Został u nas przygaszony przez dwa sezony, wiadomo że trafił na najmocniejsza Barcelonę w historii.
0
Bernal wracający po kontuzji i roku nie grania i Casado grający sporadycznie , czegóż się można było spodziewać, niech zagtaja 4-5 meczy ze sobą i wtedy oceniać.
Eric dziś słabo. Nie róbmy z Erica też PO, popadanie w średnica jak Sergio Roberto.
Największy pozytyw to Joan Garcia, choć w takiej drużynie jak Barcą nie powinien musieć tyle razy interweniować i ratować zespół. Dziś Raphinha Wyglądał dobrze ale będzie wyglądał dobrze jeśli są przestrzenie na boisku. Potrzebujemy LS z dryblingiem
1
Zdecydowanie Joan Garcia, gdyby nie jego interwencje mogło by być bardzo źle
2
@Cules69 akurat fdj nie notuje za wiele strat, znacznie mniej niż pozostali pomocnicy
5
Świetnie się Alenia zapowiadał i gdy nie Valverde pewnie byłby dalej w Barcelonie. W tym pierwszym meczu sezonu z athletikiem akurat Alenia był jednym z lepszych w pierwszej połowie a ten być go wtedy zdjął i zamroził na 4 miesiące.
Czasy Valverde w Barcelonie to bardzo złe czasy dla młodzieży, Valverde nie dał szans nikomu, niektórzy zostali w rezerwach w oczekiwaniu na szansę i obniżając loty jak Puig. Cucurella i Alenia podjęli bardzo dobre decyzje dla siebie, choć Alenia wybierając getafe dokonał złego wyboru, bo to nie styl drużyny gdzie mógł pokazać swoje umiejętności
0
Statystyki bardzo zakłamują jego grę, wątpię by ktoś oprócz arabów się dał oszukać.
0
@krefi10 raczej kupujemy za 35 i nikt go nie chce i zostaje do końca kontraktu
0
@prezes757 bo każda topowa drużyna ma więcej atakujących którzy mogą sami zagrozić przeciwnikowi, my mamy tylko yamala, tu jest duży problem , Lewy i ferran byli bezproduktywni
1
Kounde kolejny bardzo słaby mecz, zarówno w klubie jak i w kadrze non stop popełnia błędy, pożyczył vkonsole od Dembele? XD
0
@Fake69 bo Valverde wychował święte krowy na czele z Messim, suarezem , albą. Tak luzowal trening że taki Suarez miał kilka kg za dużo.
1
Dlaczego zawsze w meczach są podejmowane takie kontrowersyjne decyzje, dlaczego sędzia nie obejrzał ręki Anglika i faulu viniciusa na Peni, czy tu zawinił poprostu var?
10
Dlaczego nie było VARu przy pierwszej bramce dla Realu przecież Bellingham zagrał ręką a zresztą przy drugiej powinien być var i faul na bramkarzu Elche
Sędzia starał się by nie dopuścić by real przegrał.
W dodatku 8 minut dołożył
0
@piJohn var sprawdził chyba tylko czy nie wyszła
1
@Dzieniu i lekarzy MC , bo by mieli więcej roboty
7
Na pewno się poprawił, ten mecz z Interem był już dawno temu i w dodatku Barcelona miała wtedy bardzo złe stosunki z UEFĄ, w tamtym sezonie w meczach Barcelony było więcej kontrowersji.
Gość wydaje mi się być lepszy na z nasz Marciniak , któremu zbytnio ego urosło
13
Będą dostępni FDJ rashford i wracający po kontuzji Raphinha, Yamal też już co raz lepiej , Fermin, Eric w gazie , olmo zdrów ( póki co) lepiej niech Pedri odpoczywa, na pewno gra bez pedriego vjest szybsza
2
@Andrzej92 to już nie jest ten sam Bernardo Silva co 3-4 lata temu , jakoś nie widzę dla niego miejsca u nas