Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LaMasia1899 no właśnie , to jest duży problem Rashforda, oraz brak zaangażowania w obronie, choć wczoraj wrócił się ładnie do linii końcowej.
0
Z athleticiem będzie ciężko , jeśli w dodatku wyleci ze składu Casado to zostanie Bernal do pomiaru czy , bo chriestiensen pewnie złapie kontuzje lub będzie czuł dyskomfort lub złapie sraczkę
Bez sensu że Flick nie zrobił zmian wcześniej jak już było 4-2
20
@Wojtek84 fauli celty to było grubo ponad 20 tylko dawał przywilej często lub nie reagował na faule , jak choćby na Rashfordzie
2
Pierwsza połowa dobrze sędziowania w drugiej v sedzia puszczał wiele fauli, a tu takie dwie kartki dał fdj,
0
@marian_konopka tylko ilu rashford minie dryblingiem, potrzebuję przestrzeni, ma drybling ciut lepszy niż Raphinha , który nie ma w ogóle, nam na skrzydle potrzebny jest ktoś typu Yamal, który będzie wjeżdżał od boku.
Rashford strzela i ma asysty ale ma bardzo bardzo dużo strat , niecelnych podań, gra bardzo egoistycznie. Spójrz na jego statystyki z meczów i w porównaniu do raphinhi mało daje w grze obronnej,
Felix to nie jest skrzydłowy ale ma to coś , brakowało mu przede wszystkim stabilizacji
0
Tak bym chciał to dziś zobaczyć:
Szczęsny
Espart Cubarsí, Christensen, Martín
Casado/Bernal De Jong,
Yamal Fermín Ronny
Lewandowski
REKLAMA
1
Byłby w ofensywie dla nas większym wzmocnieniem niż Rashford , no potrafi kiwnąć.
Co by nie mówić Felix miał coś extra
0
@PatrychoO oby nie, widać u lewego co raz większy wpływ peselu na jego postawę, a na dawanie 20 mln za sezon gościowi na ławkę, na końcówki nas nie stać
1
@BISHBASHBOSH cos na ten temat wiedzą Błaszczykowski z Piszczkiem,
0
Przyszedł do nas w najgorszym dla siebie momencie, po kontuzji, problemy rodzinne.
U xaviego nie dostał szans.
Zabrakło nam podejścia , cierpliwości. Nawet dużo lepszy endrick wciaz się nie przebił ale w realu mają cierpliwość , tak jak mieli do viniciusa czy Rodrygo
0
@Quero20718 jak pamiętacie kounde z Sevilli to była z nim podobna sprawa, miewał gość zawieszki, gdzie będąc liderem popełniał proste błędy , znikał z boiska, z tego co piszą to się dobrze prowadzi , ale wygląda na boisku jak Dembele grający do rana ma konsoli.
Mamy połowę listopada a kounde nie zagrał w tym sezonie dwóch dobrych meczy,
Co do araujo mecz z Belgami pokazuje że z gościa nic nie będzie u nas w tym systemie gry
0
Kounde za 70 mln , pasuje do nich , swojej chłop i styl ma
2
Gdyby Wojtek nie podniósł tej nogi to bylby mocniejszy faul i nie było by dywagacji czy był faul czy Nie
0
@wariacik96 tutaj właśnie jest duża różnica między Raphinha i Rashfordem, który zbytnio się nie udziela w pressowaniu. Dajemy przeciwnikom bardzo dużo miejsca czasu w srodku.
0
@Quero20718 w tamtym sezonie też miewał słabsze okresy, braki koncentracji, chwilami kounde staje się ciałem obcym na boisku, i dziecię się tak w każdym sezonie, ciekaw jestem z czego to wynika, bo chyba gościu dobrze się prowadzi poza boiskiem. Akurat Balde wczoraj zagrał swój najlepszy mecz po powrocie po kontuzji.
Być może Kounde potrzebuję trochę rywalizacji na prawej a może tylko trochę odpoczynku na ławce rezerwowych
4
Sprzedaż Victora za takie pieniądze to jedna z najlepszych sprzedaży w dziejach Barcy
16
Ja jakoś nie widziałem zbytniej poprawy gry u Kounde, wciąż gubi koncentrację w trakcie meczu
0
Fermin lub FDJ,
Rashford dużo strat , nie celne podania , dużo zmarnowanych okazji ,
13
Błedy sędziego:
Brak kartki za przeszkadzanie Szczęsnemu przy wznowieniu - do tego stopnia że zawodnik Elche blokował Wojtkowi piłkę ręką
Brak faulu na Rashfordzie przy zderzeniu głowami, i w ogóle brak przerwania gry
Brak kartek za kilka faulu na fdj w pierwszej połowie
Od gwizdanie faulu obrońcy Elche po wybiciu piłki Ericowi
Jak. Na ligę hiszpańską to dość dobre sędziowanie
4
Należy dodać:
- Dobry mecz FDJ,
-Kolejny słaby występ Kounde, niech usiądzie na ławce wreszcie
-Znów słaba gra obronna całego zespołu, Elche stworzyło dość sporą ilość okazji ,
2
Szkoda że młodzi dostali tak mało minut.
Czy jest w lidze jakąś drużyna na którą nie wystawimy możliwie najmocniejszego składu , gdzie wpuścimy od początku młodego.
Kounde kolejny bardzo słaby mecz. Fdj trzeba oszczędzać bo jak wypadnie nam on to będzie problem z rozegraniem, wprowadzeniem piłki.
Gdzie dziś był Bernal?
2
@Cules69 dziś najlepszy był FDJ
0
Sprowadzić Etta Eyong ale jako następcę Ferrana, który poprostu jest za słaby na Barcelonę,
0
@4Fabregas4 oj wydaje mi się że gość ma większy potencjał niż Ferran. Ferrana w takim klubie jak Barcą nie powinno być , a jeszcze żeby takiego grajka kupować w kryzysie za ponad 50 mln
0
Konstruktywna odpowiedź , brawo ty
14
Czy Flick znalazł sobie kolejne ofiary do zajechania, coś czuję że najbliższe mecze fdj po 90 minut , podobnie kounde i Yamal.
0
Ja bym wolał by od początku zagrali Bernal i Espart kosztem fdj i Kounde
2
Pedri nie dostawał odpoczynku a na ławce kisił się w tym czasie casado i Bernal, było wiele meczy z drużynami z dołu gdzie Pedri zaczynał od pierwszej minuty zamiast wejść ewentualnie w drugiej połowie jakby był zły wynik.
5
@Kazragore dokładnie, sprzedadzą za ponad 300 i będą mieć kasę na 3 nowych grajków tej samej klasy co vinicius
0
@tomek1656 oglądałem jeszcze powtórki i cos mi się zdaje że w sytuacji z Cubarsim nie ma za bardzo faulu już bardziej w sytuacji carvajal Araujo bym się dopatrywał karnego