0

Dobrze by było w perspektywie zbliżających się zgrupowań reprezentacji nie puścić na nią Yamala, niech odpocznie

0

@LukaszFan coś mi się wydaje że jest, Garcia ma łatwość wygrywania pojedynków 1:1, lata Wojtkowi lecą a on siedzi na ławce i nie gra, zostaje mu tylko trening

0

Olmo na ławkę, niech odpoczywa a w jego miejsce Fernandeza a jak będzie potrzeba to go wpuścić

4

Hejt w stronę Erica tutaj był nie słuszny, od początku twierdzilem że jemu potrzeba minut na boisku by zdobyć doświadczenie, Eric ma świetne wyprowadzenie piłki, najlepsze z naszych ŚO, wypożyczenie vdo Girony dało mu bardzo dużo.
Jest dla nas cenny bo ogarnia 5 pozycji, a tacy zawodnicy to skarb.
Plus taki że wychowanek , który utożsamia się z klubem a nie najemnik

1

Teraz już nie ma tłoku w pomocy,
Trzeba oszczędzać olmo w lidze i zostawić go na LM
Może jest to okazja dla kogoś z kamery, Fernandez.

1

Ferran na skrzydle , będzie słabo to wyglądało

2

@Cules69 trenerzy mówią na to : kontroluje tempo gry drużyny
pozwala by drużyna się odpowiednio się ustawila, to jest bardzo ważne i fdj robi to bardzo dobrze

0

@Maysterme w grudniu , max w lutym

0

Stawiam na:
Garcia
Kounde araujo Chriestiensen Martin
Casado Pedri
Raphinha Fermin Rashrlford
Lewandowski

Ewentualnie Cubarsi za Araujo i fdj za Casado

0

Tak bym to widział:
Garcia
Kounde araujo chriestiensen Martin
Casado Pedri
Fermin
Raphinha ferran ( Lewy) rashford

Trzeba w obronie dodać centymetrów i sily więc Garcia i Cubarsí na ławkę

0

Zatrudnienie Mourinho będzie dużym błędem benfiki, dalszy zjazd jakościowy benfiki

0

@bryzabity Anglik też odstawał, źle się ustawia, nie czyta gry kolegow i sporo przegranych pojedynków.
Na pewno był lepszy niż Szwed ale gorszy niż pozostali. Widać że trzeba mu czasu

2

Wiele drużyn w La Liga grając z nami kombinują
Trawa max wysokości i w dodatku nie podlana by piłka stawala , podlana za bardzo , że aż jest bajoro, podsypywania piaskiem
Nawet real za czasów Mourinho na mecze z nami zmniejszył wielkość boiska by Barcą miała mniej przestrzeni do rozgrywania piłki.
wszyscy kombinują po swojemu

1

Ferran jako rezerwowy Ok ale jako pierwszy wybór jest zbyt słaby a niestety lewy swoje lata ma

2

@BKSChemik dzisiejszy mecz gdzie Valencia nic nie zagrała nie może w żaden sposób dbać odpowiedzi na to pytanie.
Wyższość fdj widać w meczach gdzie przeciwnik nas pressuje, gdzie trzeba kontrolować tempo gry, przytrzymać piłkę

0

@BonusKiller Te przepychanki z Lewym kosztują obrońców trochę sił, Lewego przestawić to wciąż nie takie łatwe

3

@Kimi88 wydaje mi się że i tak by nie zagrał, grał w środę na 4000 metrów plus podróż z Boliwii, już przerabialiśmy jego grę po kadrze actuvw dodatku stadion najwyżej położony na świecie i ledwo 4/5 stopni Celsjusza.

0

Typując dziś skład postawiłem na chriestiensena zamiast Erica ale w głowie miałem cze dunczyk nie da rady zagrać 3 meczy w ciągu 1,5 tygodnia ( zagrał dwa na kadrze) i postawiłem na Lewego by powalczył do 60 minuty i pomęczył obrońców, reszta składu trafiona

7

Tak to bym widział dziś:
Joan García
Kounde, Cubarsí, Christensen, Martin,
Pedri, Casadó
Fermin
Bardghji, Lewandowski, Rashford

Araujo i raphinha niech sobie odpoczną po podróży i nie wprowadzać ich do gry jeśli nie trzeba
Olmo w razie czego bardziej się przyda w drugiej połowie

0

Zapewne początek będzie słaby w wykonaniu rezerw bo znów w drużynie zaszły duże zmiany, zespół jest bardzo odmłodzony

1

Chłopak ma potencjał , przyszedł do nas w złym momencie , po kontuzji plus doszły problemy rodzinne i brak wsparcia u trenera. Jak pokazały przykłady viniciusa i rodrygo brazole potrzebuje czasu na aklimatyzację , taktykę bo między ligą brazylijską a hiszpańską jest ogromny przeskok. A u nas była zbyt duża presja i zbyt duże oczekiwania od samego początku. Wtedy powinien trafić do rezerw i tam spokojnie się uczyć bez presji

0

Dębowa feunte już w zeszłym roku w meczach o pietruszkę głosował nie raz yamala i pedriego

1

@ShawnC rozumiem że zamieniły ci się cyferki i chodziło o 51 mln co i tak jest niską kwotą , Gość ma 18 lat i nie ma drugiego takiego na tym poziomie grającym w tym wieku

2

@AxelF nie, skąd takie info?

1

Może Wieczysta by go łyknęła

1

@europejczyk i jak z Alvesem, kasa zrobiła swoje

6

@morrison zgadzam się, widać jego ruch głową, moim zdaniem to wybicie głową a nie trafienie w głowę, druga sprawa dlaczego lekarze Mallorci dopuścili go do dalszej gry i po konsultacji z piłkarzem nie zbadali go ? Bo powiedział że jest ok i nic mu się nie stało s on tyłek symulował?

0

Musimy wrócić na sociedad bo musimy zagrać przynajmniej jeden mecz ligowy na camp Nou byśmy mogli grać na nim w lidze mistrzów a właśnie camp Nou jest zgłoszone do LM

1

@Dracco grając dalej na muntujic dalej by nam nie Albo czyli przychodów ze sprzeda,y loży VIP, granie na camp Nou nawet w pierwszej fazie budowy będzie bardziej opłacalne niż granie na wypożyczonym stadionie.
Musieli zapowiadać wcześniejszy powrót bo sobie prognozowali do budżetu potencjalne przychody. Ludzie nie doceniają kombinowania i strategii lapcia, mimo obycia na krawędzi upadku utrzymał klub a nawet podniósł znacznie wyniki sportowe

0

@judaszowe_srebrniki ilościowo jest ok bo jeszcze mamy sporo jakościowej młodzieży, jakościowo już to najlepiej nie wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?