0

Musimy jak najszybciej pozbyć się szklanych piłkarzy zarówno olmo, araujo i chriestiensen to zawodnicy na których nie można liczyć przez większość sezonu.

0

@partymaker to nie był transfer deco a Laporty, potrzebny był crack a to był jedyny którego dalo się kupić w ratach

2

Po pierwsze ferran nie może grać na skrzydle bo nic tam nie daje, niech gra tylko na środku bo to mu najlepiej służy.
Lewy i ferran lepiej jak nie grają że sobą
Gdy gra olmo to bardzo słabo wygląda nasz pressing, odbiór piłek, przeciwnicy posyłają więcej prostopadłych piłek
Rashford na środku może się przydać z przeciwnikiem grającym wysoko.
Rashford mimo wszystko ma lepszy drybling niż Raphinha.
Raphinha dużo bardziej sie angażuje w obronę, lepiej pressuje niż Rashford.
Podsumowując
Zestawienie naszej ofensywy powinno zależeć od danego przeciwnika i potrzeb na boisku. Lewy się przyda ale nie grający 90 minut bo na tyle nie ma sił i to w dodatku mecz po meczu

3

Jakby Barca wróciła szybciej do ECA to by nas tak nie przekręcili z interem, w tym wszystkim nie ma przypadku

6

Należy wziąć pod uwagę w jakich ci piłkarze grają klubach, Bayern dominuje w bundeslidze, a taki athletic to tak na prawdę drużyna środka tabeli,
Mimo wszystko dla mnie kolejność jak poniżej:
Nico
Diaz
Rashford

1

Może poprostu przygotują drugi filmik bo w tych dwóch meczach było więcej kontrowersji niż w pozostałych meczach kolejki,
Kluby powinny zgłaszać decyzje sędziego do wyjaśnienia, tak by po każdej kolejce wszystko było wyjaśnione , każda taka sytuacja

3

Fajnie by było jakby się odrodził, świetnie się zapowiadał aż do kontuzji w meczu z betisem, jest to zawodnik stworzony do małej, kombinacyjnej gry

1

Akurat Rodrygo ma coś brazylijskiego czego nie ma vinicius, wydaje mi się że trzeba mu klubu gdzie będzie gwiazdą , gdzie będzie zawodnikiem pierwszej jedenastki

2

@xavi890 na chriestiensena nie ma co liczyć bo on nie zagra 2 meczy w tygodniu, nie przy sposobie gry naszej obrony. Problemem naszej obrony jest że co mecz gra w innym zestawieniu.
Stracone ostatnio bramki to nie tylko winy naszych ŚO ale też bocznych oraz pomocników którzy nie pressuja i to zazwyczaj piłkę prostopadła dostają nie napastnicy a zawodnicy wchodzący z drugiej linii.
Dużo lepiej to wygląda jak gra Fermin zamiast olmo

0

Oglądając niedzielny mecz z Sevillą miało się wrażenie że ogląda się nasz rodzimą ekstraklase pod względem kultury gry.
Cie,ki mecz do oglądania jazdy aut , ja,dy wolny , każdy faul , wznowienie przez bramkarza , wszystko celebrowane bardzo długo.
Sędziowie nie kontrolują ile bramkarz trzyma piłkę, jak długo jest wznawiany aut, ile w między czasie zawodnik przechodzi z piłką , ile czasu ktoś się zwija z bólu mimo że nie dostał.
Przy aucie powinien sędzia, wskazać grę pasywna i trzy sekundy i strata piłki, tak samo przedłużanie wznowien przez bramkarzy, z zagraniem że grają na krótko , ustawiają się a następnie po skradbiexiu kilkudziesięciu sekund decyzja że wykop, w tej sytuacji bramkarz powinien bezzwłocznie wykopać piłkę nie Czekając aż obrońcy podejdą pod linie środkową


4

Jakby udało się pozyskać Guéhiego i Schloterbecka co będzie trudne , bo inni nas pewnie uprzedzą i pozbyć się araujo, chriestiensena( który pewnie i tak odejdzie za darmo po sezonie) i Martina( mimo postępów to nie poziom Barcelony).
Wymarzonym transferem byłby gvardiol ale ciężko do wyjecia z MC chyba że podpadnie Guardioli. Trzeba by się zastanowić nad przyszłością Kounde, gość potrafi grać super a później kilka mecY potrafi być nie swój , mieć zawieszkę, być ciałem obcym , jak w meczach z Sevillą , PSG czy sociedad

5

Zdecydowanie za wysoka nota dla kounde u którego od meczu z sosiedad brakuje koncentracji i odcina chwilami myslenie na boisku, coś podobnego z kounde dzieje sie co sezon, taki jakby nie dospany,
Tak słabego meczu Barcelony nie pamiętam od czasu xaviniety

2

Wina za porażkę jest Fkicka.
Widząc jaka jest temperatura wystawił piłkarzy przemęczonych, pedriego , fdj, Kounde ( które od trzech meczy gra tragicznie), Olmo, mając na ławce Casado, Dro.
Wystawia obok siebie od początku meczu ferrana i Lewego, wiedząc że Lewy tego meczu nie wytrzyma całego jak i ferran zresztą też.
Prosili od początku meczu dać Erica zamiast Kounde , Casado za fdj lub pedriego Bardhjiego za Ferrana.
Dro lub Toniego za olmo.
Tymczasem Flick wystawił pierwszy skład nie biorąc pod uwagę zmęczenis

2

Jak dla mnie u nas Eric
U nich Ukrainiec

3

Zamiast Erica widziałbym bardziej Chriestiensena a Eric lepiej jakby został na końcówkę na zmianę za Martina

1

Gramy 5 w obronie , jeden dodatkowy Cubarsi się przyda xD

0

Mecz z Valencia?
Czyli ludzie ocenili po wyniku a nie po grze , poziomie trudności przeciwnika

0

@KujawiakA dla kasy

1

Kounde na mo że strzelił wczoraj bramkę to miał wiele złych zachowań i zagrań. Pozwolił dośrodkować przy golu na 0-1, strata w samej końcówce po której lubi strzelił w poprzeczkę, całkiem nie celne dośrodkowanie w czystej sytuacji, źle się ustawiał, miewał takie momenty jakby byl nie obecny na boisku

2

Joan Garcia
Pedri
FdJ

13

Rashford będzie jednym z tych piłkarzy którzy prawdopodobnie będą błyszczeć w LM i w spotkaniach z atletico, Realem , czyli w meczach gdzie będą większe przestrzenie na boisku

28

Słuszne słowa trenera sociedad, różnego nie powinno być a rzut karny za ciągnięcie Kounde za włosy przy wcześniejszym różnym

21

Ja jeszcze bym się doczepił o brak reakcji sędziego na ciągnięcie za włosy w polu karnym przy jednym różnym wcześniej niż padła bramka.
Brak drugiej żółtej zubeldi, oraz brak ręki chwilę przed faulem zubeldi

3

Widać że Martin odstaje od reszty, w obronie słabo w ataku nic nie wnosi,
Niech by wszedł Torrents.
Bardhji końcówka dobra , co raz lepiej wyglada

0

@DAM1ANOo Palmer mu coś podpadł, co jest normalne u Guardioli, co do Alvareza nie potrafił mu dać minut , zwiększyć jego roku w zespole, i został z tylko z halandem

0

@Natanael ich nie wypuścił a raczej się pozbył bo nie widział w nich potencjału

0

@ousmanedembele10 w dobrej formie?
Oviedo robiło z nim co chciało , zero pożytku w ofensywie, niech zagra Jofre.

2

To jest cały Guardiola , wypuszcza takich grajków jak Alvarez, Palmer a kupuje na tuziny wynalazki

0

Dobrze by było w perspektywie zbliżających się zgrupowań reprezentacji nie puścić na nią Yamala, niech odpocznie

0

@LukaszFan coś mi się wydaje że jest, Garcia ma łatwość wygrywania pojedynków 1:1, lata Wojtkowi lecą a on siedzi na ławce i nie gra, zostaje mu tylko trening

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?