Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wg obecnych przepisów powinien być karny, ale być może powinno się zmienić przepisy i za taką sytuację powinna być tylko żółta kartka dla obrońcy, bo bez sensu dawać karnego w sytuacji gdzie nie ma szans na zdobycie bramki
1
@Herbert ujrzał go w oczach Flicka
1
@baryn zwłaszcza że 9 zmian , bramkarz grał cały czas na czas , piłkarze Girony przedłużali ile się dało , zero upomnień , spodziewałem się około 6-8 minut
0
@Dariochampion10 w dodatku 4 minuty tylko doliczył
0
Istna głupota Flicka , zdejmuje obydwu liderów zespołu w takiej fazie meczu, tak na prawdę oni powinni wejść teraz na boisku przy niekorzystnym wyniku
2
@majkiii z inigo było by to samo, tu nie kwestia jednego zawodnika, tu problem z systemem gra , zaangażowaniem , firma niektórych zawodników
5
Miejmy nadzieję że na ławce dziś zasiądą Pedri, Yamal, Fermin, kiedy jak nie w takim meczu dać szansę młodym.
Chciałbym zobaczyć taki skład
Szczęsny
Kounde Araujo Cubarsi Balde
Casado FDJ(Bernal)
Ronny Dro Toni(Dani)
Rashford
A być może szansę powinien dostać Barbera, chociaż na ławce
0
Na szczęście nie długo będzie dużo lepiej , odeszliśmy od Superligi poszliśmy na układamy z Laliga , tebasem i UEFA więc wiele naszych problemów się skończy.
Wielu z problemów które Barcą doświadczyła przez ostatnie lata by nie było gdyby nie pomysły z SuperLigą
0
@piJohn wpłacono klauzulę jak wszystko było już ustalone
0
Może by Flick sięgnął do rezerw , jeśli nie teraz to kiedy, słaby rywal, to fajnie było zobaczycod początku meczu atak Ronny Barbera Rashford lub Ronny Rashford Dani/ Toni
0
@Nightraider w prawdziwość doniesień mediów co do fdj bym nie wierzył bo klub wypuszczał nie prawdziwe informacje, i ta cała nagonka trwała długo czasu i wprowadziła wiele dezinformacji
2
Dobrze by było by Pedri z Girona zasiadł na ławce i jak nie będzie potrzeby by się z niej nie podniósł.
Fermin i yamal też powinni co najwyżej powinni wejść z ławki w drugiej połowie a od początku Ronny i Dro
18
Kiedyś zdobywcy złotej piłki strzelali po 50-60 bramek ... To były czasy
1
@Nightraider skąd takie dane?
2
Zdecydowanie wygra Doue
1. Désiré Doué (Paris Saint-Germain)
2. Arda Güler (Real Madryt)
3/4. Kenan Yildiz (Juventus)
Warren Zaïre-Emery (Paris Saint-Germain)
1
@Arekvip na pewno lata pod wodzą Valverde należy uważać za stracone, wygrywaliśmy mistrzostwa ale przestaliśmy mieć drużynę, Valverde nie potrafił zarządzać szatnią , drużyną, to wtedy drużyna miała mega potencjał i w tych czasach powinniśmy wszystko wygrywać
0
@45 Obecnie na koniec i tak wygrywają pieniądze, zwłaszcza w Ameryce południowej gdzie prawa do zawodników mają agencje, rodziny piłkarzy, nie wiem kto ma największe wpływy w Meksyku ale pewnie też kasa zdecyduje
0
@xavi890 powinni zagrać od początku casado i Bernal( lub fdj, choć lepiej żeby też odpoczął trochę)i dopiero w drugiej jak będzie trzeba wpuszczać fdj i Pedriego
1
Dobrze by było jakby poszedł na wypożyczenie na dwa lata, Borussia to świetny kierunek ale czy przy wypożyczeniu będą w niego tyle inwestować, musielibyśmy im go sprzedać za jakieś 5 mln a później mieć prawo odkupu za 25-30 mln,
Mamy trochę zdolnej młodzieży , i wszyscy nie będą grać i nas albo potrzebują czasu na wypożyczeniu by się ograć rozwinac i wrócić jak choćby Fermin
0
Będzie cię,ko z Realem
O ile w obronie brak kontuzji - to forma obrony słaba
W pomocy przemęczony Pedri i podobnie fdj, mało grający casado i wracający po kontuzji Bernal . Na ofensywnym wróci po kontuzji Fermin i w nim duża nadzieja
Najgorzej w ofensywie yamal i jego zdrowie i forma zagadką
Raphinha prawdopodobnie nie zdąży lub usiądzie na ławce i wejdzie na końcówkę
Lewy kontuzja,
Zostają nam Rashford i Ferran ( który też ma przeciążenia i powinien w sobotę odpoczywać)
Miejmy nadzieję że yamal, Pedri Fermin i fdj będa zdrowi plus Rashford , który powinien mieć przestrzenie w tym meczu.
W realu wszyscy poza rezerwowym Mendyk i Rudigerem powinni wrócić.
Oby i nas nikt dodatkowy nie wypadł
0
@Coveta ferran na skrzydle da jeszcze mniej niż Rashford, zostało wybierać mniejsze zło, pora sięgnąć po kogoś z rezerw na skrzydło, z pośród Dani Rodriguez, Nomoko i Diarra a na ofensywnym pomocniku musi też zagrać ktoś z młodych Dro/ Toni Fernandez
Najważniejsze by Pedri wreszcie odpoczął, miejmy nadzieję że dziś po godzinie go zmieni
0
@Coveta problem rozwiązany Lewy kontuzja,
Istny szpital w przodzie, niech go ci idzie po rezerwy
0
Gramy z dość słaba Girona i Ja bym to widział tak:
Szczęsny
Eric Araujo Cubarsi Balde
Casado FDJ
Bardhji Dro Rashford
Lewandowski
Nawet bym się zastanawiał czy nie wpuścić Bernala za fdj od początku
Dobrze by było by Kounde Chriestiensen Pedri Ferran odpoczęli i weszli tylko jeśli będzie potrzeba
Bez sensu jest wpuszczać fermina od początku
0
@cules100pro musieli gdzieś zagrać mecze z Valencia i getafe bo muntujac było wtedy niedostępne
3
@nowy19pl bo choćby to że chcieli zaksięgować loże VIP , w innym przypadku Laliga nie pozwoliła by im na to
1
My za bardzo nie możemy rywalizować z innymi klubami z TOP czy to z Realem , czy z drużynami z Anglii , Niemiec, Francji
1
@Barcaa12 kiedyś był artykuł o tym jak wielu ludzi real ma we władzach, strukturach uefy, zanim Real ogłosił Superligę było w LM wiele meczy w których real po kontrowersjach wygrywał.
Zbyt często w ostatnich 3 sezonach byliśmy okradani w LM, dziwne obsady sędziowskie , VARu tam nic nie dzieje się bez przypadku.
Wierzę że będzie z nami lepiej w stosunkach z uefą
6
Bardzo dziwna i zła decyzja, dobrze wystartowali w lidze , remis z MC jedynie wpadka w lidze mistrzów z Belgami , prawdopodobnie to jeden z głównych powodów zwolnienia. Szkoda bardzo bo fati tam odżył, trener na niego stawiał, po pierwsze zrobili fatiemu przygotowanie do sezonu przez co zaczął grać dopiero we wrzesniu,
1
Na pewno fajne by to było do oglądania
Barcą , real atletico Porto benfica sporting,
Niestety poza pre sezonem brak miejsca w kalendarzu
0
Musimy jak najszybciej pozbyć się szklanych piłkarzy zarówno olmo, araujo i chriestiensen to zawodnicy na których nie można liczyć przez większość sezonu.