Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Należy dodać:
- Dobry mecz FDJ,
-Kolejny słaby występ Kounde, niech usiądzie na ławce wreszcie
-Znów słaba gra obronna całego zespołu, Elche stworzyło dość sporą ilość okazji ,
2
Szkoda że młodzi dostali tak mało minut.
Czy jest w lidze jakąś drużyna na którą nie wystawimy możliwie najmocniejszego składu , gdzie wpuścimy od początku młodego.
Kounde kolejny bardzo słaby mecz. Fdj trzeba oszczędzać bo jak wypadnie nam on to będzie problem z rozegraniem, wprowadzeniem piłki.
Gdzie dziś był Bernal?
2
@Cules69 dziś najlepszy był FDJ
0
Sprowadzić Etta Eyong ale jako następcę Ferrana, który poprostu jest za słaby na Barcelonę,
0
@4Fabregas4 oj wydaje mi się że gość ma większy potencjał niż Ferran. Ferrana w takim klubie jak Barcą nie powinno być , a jeszcze żeby takiego grajka kupować w kryzysie za ponad 50 mln
0
Konstruktywna odpowiedź , brawo ty
14
Czy Flick znalazł sobie kolejne ofiary do zajechania, coś czuję że najbliższe mecze fdj po 90 minut , podobnie kounde i Yamal.
0
Ja bym wolał by od początku zagrali Bernal i Espart kosztem fdj i Kounde
2
Pedri nie dostawał odpoczynku a na ławce kisił się w tym czasie casado i Bernal, było wiele meczy z drużynami z dołu gdzie Pedri zaczynał od pierwszej minuty zamiast wejść ewentualnie w drugiej połowie jakby był zły wynik.
5
@Kazragore dokładnie, sprzedadzą za ponad 300 i będą mieć kasę na 3 nowych grajków tej samej klasy co vinicius
0
@tomek1656 oglądałem jeszcze powtórki i cos mi się zdaje że w sytuacji z Cubarsim nie ma za bardzo faulu już bardziej w sytuacji carvajal Araujo bym się dopatrywał karnego
0
@Proxi nikt go nie kupi, na szczęście po sezonie kończy mu się kontrakt
1
@Rewolucja123 w Chelsea było podobnie, to był gość zmieniany w każdym meczu , nie grający opuszczający wiele spotkań, nie bez powodu zbyt wiele klubów nie walczyli o jego podpis
Po sezonie niech idzie, bez sensu że blokuje miejsce w FFP
3
@czarny20 bardziej wygląda na kogoś z pary śmieszek , biedroń
2
Mimo wszystko nota dla yamala w porównaniu do innych trochę za niska, aż tak źle nie zagrał i gdyby kounde strzelił w końcówce jego występ byłby oceniany inaczej.
Poprostu wszyscy wymagają od niego by był za każdym razem decydujący
0
Szkoda by go było odstawić jak wróci olmo,
Być może olmo przesunąć na lewą
1
@messisi bardziej niż ty, bo takie rzeczy piszesz , że grubo musiało przy meczu
12
Może i karny ale nie przeciwko Realowi, tam się takich nie gwizda, jakby sędzia to gwizdnął to by mu się oberwało i to bardzo zwłaszcza w realtv
3
Mamy w składzie pełno średniaków , nie oszukujemy się ferran to nie napastnik na barcelonę.
Chriestiensen jak potrzebny to znów nie dysponowany.
Połowa zawodników bez formy.
Wynik nie jest zły bo obecnie real personalnie nas znacznie przewyższa
2
@siael bez lamina to w zeszłym sezonie nic byśmy nie ugrali, on jako jedyny ma drybling,i ciągnie grę. Teraz w dodatku cała drużyna jest w kryzysie , nie działa cały system , w grze obronnej zawalają pomocnicy , skrzydłowi nie zawsze pomagają, rashford zagrał słabiutko i w ataku i w obronie
Raphinha ma swoje zalety ale też bardzo słabe punkty jak brak dryblingu
2
Jak dla mnie kontrowersje to brak faulu na cubarsim przy bramce na 2-1, brak faulu na araujo , carvajal nie atakował piłki tylko zawodnika, co do karnego to miało takich karnych nie być bo piłka odbija się kolejno od Erica, Bellinghama i ląduje na ręce Erica wszystko się dzieje w odległości kilkudziesięciu cm przy końcowej linii, i nie stanowiło zagrożenia pid bramką Szczęsnego.
Najdziwniejsze w tym wszystkim jest to że real zawsze dostaje takie dziwne karne , które dla innych nie są gwizdane
3
@tomek1656 nie ma faulu , krew nie poszła, nos , zęby całe,
Takich rzeczy Soto grade nam nie gwizdnie.
3
@Barcelonista94 zwróć uwagę jak Yamal się poruszał, coś jest na rzeczy, bo on ruszał na pół gazie, być może albo dalej gra przeciwbólowych.
Ale jakby zdjęli Yamala to byśmy mentalnie padli i real by nas dojechal, bo widać że mają duży respekt do niego i nie zostawiali go., tylko że mamy w ataku jednego yamala real ma mbappe, viniciusa , Rodrygo, Diaza, Endricka, wspieranych przez Gulera, Bellinghama.
Podobnie PSG , Arsenal , Chelsea , MC , Bayern.
Personalnie wyglądamy kiepsko
5
Wynik nie taki zły jak na nasze problemy z kontuzjami i formą.
Widać że Yamal nie wrócił po kontuzji , widać to w jego poruszaniu , wciska gaz jak dziadek w Seicento.
Ferran bez gry od dwóch tygodni.
Rashford zagubiony.
U Pedriego nie widać świeżości,
Nasz obrona wciąż gra fatalnie. Balde zrobił się wolniutki, Kounde mimo że zagrał jeden z lepszych swoich meczy w tym sezonie to znikał chwilami. Mamy bardzo słabą obronę, Cubarsi i Eric nie powinni grać razem zwłaszcza z takim przeciwnikiem.
I tak długimi fragmentami zabijaliśmy mecz długim rozgrywaniem.
Pozytyw , Pedri wreszcie odpocznie jeden mecz.
1
@messisi tylko że bez niego, nasza gra by siadła jeszcze bardziej i by nas rozjechali.
Widać że Yamal na problemy, nie zdziwiłbym się że grał na przeciwbólowych , bo widać że wszystko robi na pół gwizdka
0
Chriestiensen zawsze gdy potrzebny to jak nie dyskomfort to sraczka lub kontuzja mimo że jak gra to poprawnie to takich zawodników trzeba się pozbyć.
0
Będzie ciężko, sędzia będzie pozwalał piłkarzom realu na bardzo dużo , podobnie jak piłkarzom getafe, jak można tak słabego sędziego delegować na taki mecz , który ogląda cały świat
3
Po co pisać takie głupoty, Ansu większość bramek strzelił z karnych , nic wielkiego nie pokazał jeszcze
5
Ilość kartek dla trenerów w Laliga to gruba przesada , tam wystarczy spojrzeć na sędziego gdy podejmuje decyzję przeciw twojej drużynie i kartka , to co robią prowadzi do patologii i psucia atmosfery
10
Zbyt wysoka ocena dla Szczęsnego, który miał dwie straty przy wyprowadzeniu piłki,
Uważam występ Dro za pozytywny, chłopak dobrze wyglądał , znacznie lepiej niż ostatnio, był obecny w ataku, dobrze panuje nad piłką, pressowal