Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Guillegavira dokładnie , że miał jakąś asystę, liczba asyst i bramki zaklamywaly rzeczywistość
0
@sokot jakim jednym, dobrze to zagrał z Newcastle i może w jednym, dwóch meczach ligowych , jedynie jego kiepska grę kryły asysty, spójrz na ilość jego strat , przegranych pojedynków, jego braku myślenia na boisku , jego braku bronienia ( wczoraj ładnie się raz wrócił) to nie jest zawodnik na Barcelonę
1
@kch real zwłaszcza gra piach jak razem grają mbappe i vinicius i Bellingham, gdy jednego nie ma to wygląda to lepiej , zwłaszcza kogoś z pary mbappe / vinicius
1
@lukmrz mamy obronę na poziomie środka Laliga i dzisiaj mieliśmy bardzo dużo szczęścia
5
@czarny20 Rashford zawodzi na całego, bez początku liczby maskowały jego grę ale widać i to bardI jak on się do nas nie nadaje do naszej gry. Miejmy nadzieję że go nie wykupią ,
1
Tak bym to widział
Garcia
Kounde Cubarsi Martin Balde
Fdj Eric
Yamal Fermin Raphinha
Ferran
Pedri i Olmo z Ławki bo wracają po kontuzjach
Ewentualnie za Erica Casado a Erica zostawić w rezerwie jakby Cubarsi lub Martin złapali kartkę i trzeba było by ich zmienić
0
@JanuszKorwinMikke cancelo obecnie zarabia 15 mln netto i pewnie dużo mniej by nie chciał
0
@Szymemdymek z tego co działo się w jego poprzednich klubach Juve, MC., Inter, poszukaj w internecie. W Juve kwestionowali jego zaangażowanie koledzy z szatni oraz sposób gry, jego egoizm, podobnie było w mc , zresztą nie bez powodu go Guardiola odstawił
Zresztą przekonaliśmy się o tym jak był u nas ile sytuacji marnował idąc do końca samemu lub strzelając z każdej możliwej sytuacji , mimo że miał możliwość do zagrania do lepiej ustawionych kolegów
0
Yamal 4%? Chłopak , który ciągnął grę, swoimi wejściami od boku.
Jak spojrzymy na liczby w 2925 roku to yamal i Raphinha mają podobne. Jeśli by patrzeć na sezon 2024/2025 to raphinha odjechał wszystkim ale to ranking tylko za 2925 rok.
1
Że względu na charakter i psucie atmosfery w szatni jest nam nie potrzebny
Jeśli by miał grać to raczej na prawej obronie , gdzie znacznie lepiej radzi sobie w obronie, w kryciu , grając na lewej znacznie częściej popełnial błędy.
W ofensywie byłby wzmocnieniem.
Cancelo to świetny obrońca na słabe i średnie drużyny, z tym z TOP słabo , w zasadzie wszystkie mecze z mocnymi rywalami u nas zawalał
0
@FanVictoraIbarbo nie przesadzał bym że był aż tak słaby, nasi bramkarze czy to valdes, Bravo czy Mats byli dużo razy wystawiani na próby przez naszych obrońców , nasz styl gry. Problemy Matsa pojawiły się po pojawieniem u niego problemów zdrowotnych
0
Byle to był ktoś szklany jak chriestiensen , Olmo, Araujo. Sprowadzanie takich zawodników mija się z celem. Nie bez powodu wygraliśmy wyścig o chriestiensena i nie bez powodu RB Lipsk nam sprzedał w ratach Olmo.
6
Mógłby pójść do Girony , przyda im się solidny bramkarz w walce o utrzymanie, szkody by było jakby Girona spadła.
Pamięć kibiców jest krótka, jednego dnia noszą na rękach a drugiego Solina Ci w twarz, zdeptają. Już się zapomniało ile Mata zdobył dla nas pkt w sezonie mistrzowskim xaviego.
ja osobiście pod względem sportowym wolę Matsa niż Szczęsnego jako drugiego bramkarza.
Pod względem finansowym - płacowym wygrywa Szczęsny
4
Araujo - bo on się już nie odbuduje tutaj
Mats bo nie stać nas na tak drugiego rezerwowego bramkarza
Ferran jeśli wpłynie oferta powyżej 50 mln
Oraz powinni odejść
Chriestiensen - bo z nim to jak bez niego i tak nigdy nie sprawny
Lewandowski nie stać nas na jego pensję
0
@th@les Alenia w tych meczach co grał u nas nigdy nie zawodził, błędem jego było pójście do getafe czyli klubu który nie gra piłka, do zespołu do którego nie pasował to były lata gdzie Alenia cofnął się w rozwoju i chyba przekreślił swoją przyszłość, halilovic w rezerwach świetnie wyglądał a później do od klubów hsv, Milan ..
0
Dziwne w tej całej aferze jest to że jak spojrzymy, że na przestrzeni kilkunastu lat wypłacono tylko 8,4 mln euro to raczej tu nie chodzi o kupowanie meczy.
Jak spojrzymy na mecze z betisem i atletico gdzie sędziowie ukradli nam mistrzostwa to też nie za bardzo pasuje do kupowania sędziów.
Dla całej sprawy należało by przeanalizować noty korekcyjne Negreiry wobec sędziów w tym okresie czasu i jakie oni mecze sędziowali i jak , z analizy tego coś powinniśmy uzyskać czy występują korelację między sędziawaniem dla nas , realu a WSK korekcyjnymi.
Powinni przeanalizować dalsze transferu pieniędzy z firm Negreiry.
Być może to było tylko wyprowadzanie pieniędzy z klubu a może środki przeznaczane na całkiem inne działania poza piłka nożna.
2
Raczej wyjedzie do USA i będzie grał w MLS niż do arabów... No chyba że poleci na kasę
0
W tym zestawieniu brakuje mi Alenii, Gerarda Deulofeu, Bojana,Jeffrena, Halilovica , Vasqueza. Szczególnie Aleni który świetnie się zapowiadał grając w rezerwach ale trafił na czasy Valverde , który młodym nie dawał szans
1
Na pierwszy rzut oka wszystko ok, statystyki niby ok jeśli chodzi o ilość bramek , asyst ale jest jedno ale jak weźmiemy pod uwagę ilość zmarnowanych okazji, strat , nie dokładnych , nie celnych podań to już można mieć wątpliwości które narastają jak spojrzymy na zaangażowanie Anglika w obronie. Często rashford to taki jeździec bez głowy,bazujący na szybkości.
Radzący sobie dobrze gdy przeciwnik nie jest cofnięty, gdy jest sporo miejsca. Dużo nie ryzykujemy, 30 mln za kupno w razie czego powinno się zwrócić.
Pytanie czy rashford dalej będzie chciał być rezerwowym
1
@4Fabregas4 i tu się mylisz że wjeżdżając z impetem w buta nogi postawnej nie jesteś w stanie wyrządzić krzywdę przeciwnikowi, mogą pójść przeciążenia na kolano, wiązadła. Tutaj decydował impet wejścia, który był dość spory bo veiga wyciął yamala i wychamowal prawie metr od miejsca ścięcia Yamala. Oglądając takie coś to przypominają się wycinki ramosa
0
@addept widziałeś w zeszłym sezonie młodego chłopaka, wchodzącego w końcowym etapie sezonu na mecze bez rytmu meczowego, bez wsparcia i zaufania trenera. To były jego początki w dorosłej piłce , że szkodą dla niego ( i dla nas też bo kounde wypadł na najważniejsze meczebo go Flick zajechał przez cały sezon) on w zeszłym sezonie dużo przesiedział na ławce. Najważniejsze żeby grał i się rozwijał. Nie widzę dla niego miejsca poza bokami obrony
1
Dla mnie Nico wyglądał bardzo dojrzale i w zasadzie nie było meczu w którym zawiódł, wyglądał dla mnie lepiej niż Gabi , ale po odejściu koemana nie znalazł uznania u Xaviego.
U wielu tych chłopców największy wpływ na ich karierę a w zasadzie brak mieli ich menadżerowie, mieszający w głowach młodych i i ich rodziców.
Jak życie pokazuje zawodnicy z La masii ( spędzający wiele lat) dość często mają problem z innymi systemami gry. Wciąż widzę duży potencjał i Moriby.
Największy nie spełniony talent to bez wątpienia Fati, ależ on był wspaniały sprzed kontuzja z meczu betisem
3
Endrick jeśli nie zabraknie mu cierpliwości i zaangażowania to ma potencjał by być świetnym zawodnikiem. W zeszłym sezonie w pucharze króla endrick pokazał że ma potencjał, na pewno większy talent niż Roque, którego bym nie przekreślał bo obydwaj trafili do Europy do zbyt wielkich klubów za wcześnie i zarówno xavi jak żabi ich odpalili
7
Zwolnienie Hüttera było wielkim błędem monaco, który wyciągał z tej drużyny bardzo dużo, z Pocognolim zanotowali znaczny spadek lidze a w lidze mistrzów są na dalekim 19 miejscu i wciąż walczą o awans do dalszej rundy
2
Wierzę że Mats wybierze chęć gry na MŚ i pójdzie chociaż na wypożyczenie do klubu gdzie będzie nr jeden
2
@4Fabregas4 tam był spory impet wejścia w dodatku w nogę postawną, u yamala kontuzji nie było ale już taki olmo, chriestiensen mógliby nie dokończyć meczu po takim wejściu. Głupota obrońcy , coś w stylu ramosa , Pepe z czasów ich gry w Realu
0
Dość wysokie noty naszej obrony, która większość okazji dla villarealu sama zainicjowała, nie celne podania przy wyprowadzeniu Martina , kounde , cubarsiego oraz fatalne zagranie Balde do Garcii
2
@Soetie dla porównania za to samo na tej stronie raphinha dostał by 8, ferran 7 a fdj 5,5
0
@addept nie zmienić pozycję tylko popracować nad grą w obronie, jemu trzeba doświadczenia, ogrania jak Ericowi dwa,ctrzyb lata temu
2
Rashford na pewno ma dużo lepsze liczby (bramki, asysty) niż jego gra i ilość strat, zaangażowanie w obronie. Do minusów Rashforda należy zaliczyć słaba grę tyłem do bramki , a wydawać się by mogło że to bardzo silny zawodnik. Cena za niego atrakcyjna ale to nie zawodnik na skrzydło który będzie kiwał od linii bocznej.