0

@Guillegavira dokładnie , że miał jakąś asystę, liczba asyst i bramki zaklamywaly rzeczywistość

0

@sokot jakim jednym, dobrze to zagrał z Newcastle i może w jednym, dwóch meczach ligowych , jedynie jego kiepska grę kryły asysty, spójrz na ilość jego strat , przegranych pojedynków, jego braku myślenia na boisku , jego braku bronienia ( wczoraj ładnie się raz wrócił) to nie jest zawodnik na Barcelonę

1

@kch real zwłaszcza gra piach jak razem grają mbappe i vinicius i Bellingham, gdy jednego nie ma to wygląda to lepiej , zwłaszcza kogoś z pary mbappe / vinicius

1

@lukmrz mamy obronę na poziomie środka Laliga i dzisiaj mieliśmy bardzo dużo szczęścia

5

@czarny20 Rashford zawodzi na całego, bez początku liczby maskowały jego grę ale widać i to bardI jak on się do nas nie nadaje do naszej gry. Miejmy nadzieję że go nie wykupią ,

1

Tak bym to widział
Garcia
Kounde Cubarsi Martin Balde
Fdj Eric
Yamal Fermin Raphinha
Ferran
Pedri i Olmo z Ławki bo wracają po kontuzjach
Ewentualnie za Erica Casado a Erica zostawić w rezerwie jakby Cubarsi lub Martin złapali kartkę i trzeba było by ich zmienić

0

@JanuszKorwinMikke cancelo obecnie zarabia 15 mln netto i pewnie dużo mniej by nie chciał

0

@Szymemdymek z tego co działo się w jego poprzednich klubach Juve, MC., Inter, poszukaj w internecie. W Juve kwestionowali jego zaangażowanie koledzy z szatni oraz sposób gry, jego egoizm, podobnie było w mc , zresztą nie bez powodu go Guardiola odstawił
Zresztą przekonaliśmy się o tym jak był u nas ile sytuacji marnował idąc do końca samemu lub strzelając z każdej możliwej sytuacji , mimo że miał możliwość do zagrania do lepiej ustawionych kolegów

0

Yamal 4%? Chłopak , który ciągnął grę, swoimi wejściami od boku.
Jak spojrzymy na liczby w 2925 roku to yamal i Raphinha mają podobne. Jeśli by patrzeć na sezon 2024/2025 to raphinha odjechał wszystkim ale to ranking tylko za 2925 rok.

1

Że względu na charakter i psucie atmosfery w szatni jest nam nie potrzebny
Jeśli by miał grać to raczej na prawej obronie , gdzie znacznie lepiej radzi sobie w obronie, w kryciu , grając na lewej znacznie częściej popełnial błędy.
W ofensywie byłby wzmocnieniem.
Cancelo to świetny obrońca na słabe i średnie drużyny, z tym z TOP słabo , w zasadzie wszystkie mecze z mocnymi rywalami u nas zawalał

0

@FanVictoraIbarbo nie przesadzał bym że był aż tak słaby, nasi bramkarze czy to valdes, Bravo czy Mats byli dużo razy wystawiani na próby przez naszych obrońców , nasz styl gry. Problemy Matsa pojawiły się po pojawieniem u niego problemów zdrowotnych

0

Byle to był ktoś szklany jak chriestiensen , Olmo, Araujo. Sprowadzanie takich zawodników mija się z celem. Nie bez powodu wygraliśmy wyścig o chriestiensena i nie bez powodu RB Lipsk nam sprzedał w ratach Olmo.

6

Mógłby pójść do Girony , przyda im się solidny bramkarz w walce o utrzymanie, szkody by było jakby Girona spadła.
Pamięć kibiców jest krótka, jednego dnia noszą na rękach a drugiego Solina Ci w twarz, zdeptają. Już się zapomniało ile Mata zdobył dla nas pkt w sezonie mistrzowskim xaviego.
ja osobiście pod względem sportowym wolę Matsa niż Szczęsnego jako drugiego bramkarza.
Pod względem finansowym - płacowym wygrywa Szczęsny

4

Araujo - bo on się już nie odbuduje tutaj
Mats bo nie stać nas na tak drugiego rezerwowego bramkarza
Ferran jeśli wpłynie oferta powyżej 50 mln
Oraz powinni odejść
Chriestiensen - bo z nim to jak bez niego i tak nigdy nie sprawny
Lewandowski nie stać nas na jego pensję

0

@th@les Alenia w tych meczach co grał u nas nigdy nie zawodził, błędem jego było pójście do getafe czyli klubu który nie gra piłka, do zespołu do którego nie pasował to były lata gdzie Alenia cofnął się w rozwoju i chyba przekreślił swoją przyszłość, halilovic w rezerwach świetnie wyglądał a później do od klubów hsv, Milan ..

0

Dziwne w tej całej aferze jest to że jak spojrzymy, że na przestrzeni kilkunastu lat wypłacono tylko 8,4 mln euro to raczej tu nie chodzi o kupowanie meczy.
Jak spojrzymy na mecze z betisem i atletico gdzie sędziowie ukradli nam mistrzostwa to też nie za bardzo pasuje do kupowania sędziów.
Dla całej sprawy należało by przeanalizować noty korekcyjne Negreiry wobec sędziów w tym okresie czasu i jakie oni mecze sędziowali i jak , z analizy tego coś powinniśmy uzyskać czy występują korelację między sędziawaniem dla nas , realu a WSK korekcyjnymi.
Powinni przeanalizować dalsze transferu pieniędzy z firm Negreiry.
Być może to było tylko wyprowadzanie pieniędzy z klubu a może środki przeznaczane na całkiem inne działania poza piłka nożna.

2

Raczej wyjedzie do USA i będzie grał w MLS niż do arabów... No chyba że poleci na kasę

0

W tym zestawieniu brakuje mi Alenii, Gerarda Deulofeu, Bojana,Jeffrena, Halilovica , Vasqueza. Szczególnie Aleni który świetnie się zapowiadał grając w rezerwach ale trafił na czasy Valverde , który młodym nie dawał szans

1

Na pierwszy rzut oka wszystko ok, statystyki niby ok jeśli chodzi o ilość bramek , asyst ale jest jedno ale jak weźmiemy pod uwagę ilość zmarnowanych okazji, strat , nie dokładnych , nie celnych podań to już można mieć wątpliwości które narastają jak spojrzymy na zaangażowanie Anglika w obronie. Często rashford to taki jeździec bez głowy,bazujący na szybkości.
Radzący sobie dobrze gdy przeciwnik nie jest cofnięty, gdy jest sporo miejsca. Dużo nie ryzykujemy, 30 mln za kupno w razie czego powinno się zwrócić.
Pytanie czy rashford dalej będzie chciał być rezerwowym

1

@4Fabregas4 i tu się mylisz że wjeżdżając z impetem w buta nogi postawnej nie jesteś w stanie wyrządzić krzywdę przeciwnikowi, mogą pójść przeciążenia na kolano, wiązadła. Tutaj decydował impet wejścia, który był dość spory bo veiga wyciął yamala i wychamowal prawie metr od miejsca ścięcia Yamala. Oglądając takie coś to przypominają się wycinki ramosa

0

@addept widziałeś w zeszłym sezonie młodego chłopaka, wchodzącego w końcowym etapie sezonu na mecze bez rytmu meczowego, bez wsparcia i zaufania trenera. To były jego początki w dorosłej piłce , że szkodą dla niego ( i dla nas też bo kounde wypadł na najważniejsze meczebo go Flick zajechał przez cały sezon) on w zeszłym sezonie dużo przesiedział na ławce. Najważniejsze żeby grał i się rozwijał. Nie widzę dla niego miejsca poza bokami obrony

1

Dla mnie Nico wyglądał bardzo dojrzale i w zasadzie nie było meczu w którym zawiódł, wyglądał dla mnie lepiej niż Gabi , ale po odejściu koemana nie znalazł uznania u Xaviego.
U wielu tych chłopców największy wpływ na ich karierę a w zasadzie brak mieli ich menadżerowie, mieszający w głowach młodych i i ich rodziców.
Jak życie pokazuje zawodnicy z La masii ( spędzający wiele lat) dość często mają problem z innymi systemami gry. Wciąż widzę duży potencjał i Moriby.
Największy nie spełniony talent to bez wątpienia Fati, ależ on był wspaniały sprzed kontuzja z meczu betisem

3

Endrick jeśli nie zabraknie mu cierpliwości i zaangażowania to ma potencjał by być świetnym zawodnikiem. W zeszłym sezonie w pucharze króla endrick pokazał że ma potencjał, na pewno większy talent niż Roque, którego bym nie przekreślał bo obydwaj trafili do Europy do zbyt wielkich klubów za wcześnie i zarówno xavi jak żabi ich odpalili

7

Zwolnienie Hüttera było wielkim błędem monaco, który wyciągał z tej drużyny bardzo dużo, z Pocognolim zanotowali znaczny spadek lidze a w lidze mistrzów są na dalekim 19 miejscu i wciąż walczą o awans do dalszej rundy

2

Wierzę że Mats wybierze chęć gry na MŚ i pójdzie chociaż na wypożyczenie do klubu gdzie będzie nr jeden

2

@4Fabregas4 tam był spory impet wejścia w dodatku w nogę postawną, u yamala kontuzji nie było ale już taki olmo, chriestiensen mógliby nie dokończyć meczu po takim wejściu. Głupota obrońcy , coś w stylu ramosa , Pepe z czasów ich gry w Realu

0

Dość wysokie noty naszej obrony, która większość okazji dla villarealu sama zainicjowała, nie celne podania przy wyprowadzeniu Martina , kounde , cubarsiego oraz fatalne zagranie Balde do Garcii

2

@Soetie dla porównania za to samo na tej stronie raphinha dostał by 8, ferran 7 a fdj 5,5

0

@addept nie zmienić pozycję tylko popracować nad grą w obronie, jemu trzeba doświadczenia, ogrania jak Ericowi dwa,ctrzyb lata temu

2

Rashford na pewno ma dużo lepsze liczby (bramki, asysty) niż jego gra i ilość strat, zaangażowanie w obronie. Do minusów Rashforda należy zaliczyć słaba grę tyłem do bramki , a wydawać się by mogło że to bardzo silny zawodnik. Cena za niego atrakcyjna ale to nie zawodnik na skrzydło który będzie kiwał od linii bocznej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?