Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@turhiay ostatnio Balde w obronie ok, ale zarówno jeden jak i drugi raczej nie da rady zagrać całego meczu, Cancelo bym zostawił na drugą połowę.
Gorzej z pomocą bo Pedri jest w stanie zagrać ok. 70 minut,
2
@axegrinder olmo nie raz grywał jako fałszywa 9 w Barcelonie i w reprezentacji, Rashford na 9 będzie raczej zbyt statyczny, to już bardziej bym tam widział Raphinhe a Anglika na skrzydło ale wtedy zabraknie nam gdy defensywnej Raphinhi
1
Postawiłbym na Skład z olmo:
Garcia
Kounde Araujo Cubarsi Balde
Pedri Bernal
Yamal Fermin Raphinha
Olmo
Rezerwa : Ferran, Rashford , Bardhji, casado , Martin , Cancelo,
Ewentualnie cancelo na Balde
7
Będzie ciężko ale możliwe
Garcia
Kounde Araujo Cubarsi Balde
Pedri Bernal
Yamal Fermin Raphinha
Olmo
Rezerwa : Ferran, Rashford , Bardhji, casado , Martin , Cancelo, Szczęsny, Marques
Nieobecni fdj , Lewy, Eric , Gavi
0
Tak to powinno wyglądać , w czasie meczu nawet najlepszy przyjaciel czy nawet brat grający w drużynie przeciwnej jest wrogiem.
Nawet na orliku jak gramy stosujemy tą zasadę , mimo że w meczu jest gorąco to po zakończeniu meczu emocje opadają i nikt do nikogo ale nie ma
3
Oglądam i nie dowierzam ile czasu muszą sprawdzać na var tak oczywiste sytuacje , czy tam zatrudniają ślepych, dysponują obrazem z wielu kamer , mogą przewijać , cofać akcje a schodzi im parę minut , chyba że w przyspieszeniu oglądali ostatnie 5 minut akcji by się do czegoś przyczepić,
1
@Kismeth to nie był odpad, bardzo wartościowy piłkarz, mogący grać na ŚO, LO i w pomocy
5
Oj taki napastnik by nam się przydał teraz , walczak jakich obecnie mało , a w zasadzie nie ma.
3
A u nas jakby został teraz miałby szansę rywalizować z Ferranem i lewymbi byłby jak dla mnie na wygranej pozycji.
Jak się chciał rozwijać to mógł iść do Porto benfiki sportingulub do Niemiec oprócz Bayernu.
To najlepsza wychowana u nas 9 od lat.
1
@Cules69 to nie że mu nie podają tylko często lewy jest spóźniony , daje się uprzedzić,, to jest napastnik żyjący tylko z podań , nie dający juz rady rywalizować na wysokim poziomie przez cały mecz,
Trzeba nam napastnika młodego , z szybkością , dryblingiem , który będzie wzbudzał strach i obrońców drużyny przeciwnej
14
Przejechaliśmy się olbrzymich kontraktach Messiego i reszty. Jedynie pique miał gest i sie zrzekł sporej części swojego kontraktu.
Koszt Messiego to nie tylko koszt samego Leo ale zawyżone kontrakty pozostałych 20 zawodników. Bajeczne kontrakty Suareza, alby busquetsa, longleta , grizmana , umtitiego, neymara, Coutinho, Matsa, czy nawet Roberto , Braitwhita, i nas wszyscy zarabiali dużo za dużo
1
Jak to jest że wielcy trenerzy , eksperci piłkarscy chwalą fdj za grę , a tutaj znawcy mają całkiem inne zdanie ...
0
Świat schodzi na psy, nie długo za spojrzenie samo będą karać,
0
@gracianho7 ale ty tak nie na poważnie?
0
Powinni być wyjaśniane wszystkie sporne sytuację w meczu, dobrze by było gdyby klubu mogły zgłaszać takie sytuacje do wyjaśnienia,
drugą sprawa to sędziowie główny i z Var powinni tez brać udział w konferencji po meczu i wyjaśniać swoje interpretacje spornych , kontrowersyjnych sytuacji,
Trzecia sprawa to zapis audio powinien być udostępniany w całości
I po czwarte należy wprowadzić Var na życzenie trenera po np. 3 na mecz dla trenera
2
@slayer z tym akurat nie będzie problemu, gorszy problem to jest że my nie potrafimy grać o tej godzinie
0
@MrJanKo w tym ataku jakby umiał podać w tempo i celnie i przede wszystkim myślał to ze swoją motoryką powinien mieć z łącznie kilkanaście bramek/ asyst. Najlepszy jego sezon 2022/23 zwiastował że będziemy mieli jeszcze lepszego LO Niż Alba ale on Jordiemu to może nosić buty
0
Z Balde nic nie będzie, ten chłopak nie ogarnia gry w ofensywie , zresztą w defensywie też. Każdy kolejny jego sezon jest słabszy
1
I to powinien być nasz nowy zawodnik, już go w Realu nienawidzą a mogą jeszcze bardziej xD
1
Pamiętać należy tylko że Cancelo jest dobry na ogórków z mocnymi ekipami nie ma gościa w ofensywie a w obronie popełnia błędy
0
Na przyszły sezon najlepsza opcją było by sprzedanie Torresa za ok 50 mln oraz nie przedłużenie umowy z Lewym. Potrzebujemy napastnika który sam zrobi akcje , wygra nam mecz , wykreuje sytuację kolegom. Samym Yamalem plus walecznym Raphinha nie wygramy za dużo
0
@kanver_ no tak do końca tak nie jest , bo Robert z przed dwóch czy trzech lat nie dałby się tak uprzedzić , wyprzedzić , wsadził by głowę , nogę i byłby gol,
Chciałoby się by lewy grał jak pierwszym sezonie ale to już nie wróci
13
W takich meczach jak ten chciałoby się zobaczyć wcześniej Bardjiego , dobrze by było by złapał rytm meczowy by był wartością dodana jak wchodzi na boisko
0
Flick wnie lubi mieć zbyt szerokiej kadry, woli grać 14-15 zawodnikami przez co w zeszłym sezonie pod koniec sezonu pojawiły się kontuzje,
W tym sezonie Flick też odciął się bardziej od rezerw , nie wprowadza nikogo z młodych z rezerw jeśli nie wymagają tego kontuzje. Odpylil kuzynów Fernandezów.
Również nie odgrywa Roonego a na siłę trzyma Yamala na boisku
0
To jest dopiero przypadek, ramadan nastał i wszystkie mecze gramy o 16.
Swoją drogą należy unikać zbytniej ilości zawodników z Afryki ( że względu na styczniowy puchar Afryki , gdy zabierasz zawodnika na ponad miesiąc) oraz praktykujących ramadan, bo widać u tych zawodników osłabienie w tym okresie
0
Raphinha w zeszłym sezonie miał ażurowy sezon, którego już nigdy nie powtórzy a w dodatku w tym przytrafiają mu się urazy , Lewandowski - tutaj natomiast na spadek goli nakładają się kontuzje oraz PESEL, widać po Lewym jak porównamy jego grę , poruszanie się rok do roku że wiek daje znać o sobie i lepiej już nie będzie.
Yamal jako jedyny z tej trójki osiągnie liczby lepsze niż w zeszłym sezonie. Niestety w wielu meczach chłopak nie ma wsparcia kolegów i grę ofensywna opieram zbytnio na 18 latku. Na pewno miałby lepsze liczby jakby miał większe wsparcie od kolegów z ataku.
5
@Oster273727 w ataku pozycyjnym Balde nie istnieje , jedynie przy kontrach. Brakuje mu boiskowej inteligencji choćby takiej tak mi alba. Póki co nie zbliżył się do poziomu alby, sprzedać i dać szansę kolejnemu młodemu
5
Od zeszłej wiosny zrobił ogromne postępy, z chęcią bym go zobaczył z powrotem w Barcelonie w przyszłym sezonie, chłopak wygrywa dużo pojedynków 1 na 1 , jest szybki , dobry w małej grze, zdecydowanie wolałbym go niż przepłacone go Rashforda.
12
Nam brakuje wyrachowania , cwaniactwa boiskowego takiego jak maja piłkarze Realu czy choćby interu
0
@Uven i zostaje to protokole i w nagraniach i wtedy jest większa podstawa do rozliczenia takiego sędziego.
Ogólnie jestem za tym by było rozróżnienie na sędziów var