Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kilotopy Ferran nie jest skrzydłowym, nie jest też środkowym napastnikiem, to taki grający w dwójce, albo taki trochę wszystkiego ...a jak do wszystkiego czyli do niczego
1
A jakby to ładnie brzmiało:
El Chiringuito TV: Manchester United jest gotów zaoferować 100 milionów euro za Ferrana Torresa
0
@JackPtak lewy w przyszłym sezonie to około 10 goli mniej niż w tym, wierzę że nie będzie się chciał ośmieszać i pójdzie do MLS, Nie spodziewałem się że wiek tak da mu się we znaki mimo świetnego prowadzenia się.
Może być rezerwowym ale nic po za tym
3
Istny TVN i tvp w likwidacji
1
Co raz bardziej przekonuje mnie rashford że się do nas nie nadaje, juz więcej jako rezerwowy , wniesie Jan Virgili, Abde czy Munioz z ossasuny, a chłop mało by u nas nie zarabiał a za te 30 mln to byśmy kupili wspomniana trójkę i jeszcze by na ich pensje starczyło na rok
0
Dobrze że nie nie o Milika chodzi, pewnie by się zaprzyjaźnił z Chriestiensenem
3
Ciekaw jestem interpretacji CTA w odnośnie ostrego wślizgu carvajala w liorente
1
@kanver_ za takie cos co zrobił rudiger ,zresztą nie pierwszy raz na hiszpańskich boiskach to powinno być 10 spotkań, kiedyś mieli Pepe , ramosa a teraz rudigera
0
@Simusamu10 akurat Simeone to trener który najczęściej wychodzi poza swoją strefę , wchodzi nawet na boisku, zresztą co robił ostatnio w meczu z nami
0
@malypuzon na jesieni kto wygrał?
19
Żeby ustalić czy był karny trzeba spojrzeć na koszulkę yamala w momencie upadku ... Nie jest biała , nie ma karnego, proste i bez varu się dało
0
@LeoMessiiBarcaPepa bardzo merytoryczna wypowiedź Ci się udała,
0
@AnalnaGrawitacja jakiego gwałciciela? Nic nie zostało udownione,
"Prokuratura Koronna (CPS) wycofała zarzuty karne wobec Greenwooda, tłumacząc to wycofaniem się kluczowych świadków oraz pojawieniem się nowych materiałów dowodowych".
Wiele tych afer z piłkarzami , to próba wyłudzenia pieniędzy od nich.
Może coś nabroił , człowiek jest młody i czasami popełnia błędy, piłkarze zarabiają olbrzymie pieniądze i plus źle towarzystwo to zaczyna im odbijać, a ważne że się zmienił, odbudował piłkarsko go gościu talent ma.
1
Kounde nigdy nie będzie typowym bocznym obrońcą którego nam trzeba, miewa świetne mecze ale niestety częściej przytrafiają mu się w prawie każdym meczu błedy, często jest jakiś rozkojarzony, gubi krycie, łamie linię obrony, niecelne podania przy wyprowadzeniu piłki, daje się pojechać w dziecinny sposób, bardzo ciężko mu jest utrzymać odpowiednią koncentrację , motywację w meczu do ostatniej minuty. Spodziewałem się po im nim znacznie więcej , zwłaszcza na środku obrony. Liczb nie ma powalających , zazwyczaj w lidze bramki + asysty łacznie ok. 5
Powyżej 70 mln bym się zastawiał czy go sprzedać , powyżej 80 mln oddał bez zastanowienia. Mamy Esparta i Forta i na nich trzeba postawić.
Jeszcze bardziej bym pozbył się Balde choćby za 40 mln a dać szansę młyn Oduro , Farre, Torrents plus może doświadczony Grimaldo
19
Jestem zwolennikiem Jana Virgilii , zrobił olbrzymie postępy a to wciąż 19 latek, kosztowałby z 5 mln i zarabiał podobnie, chłopak ma drybling czyli coś czego nie ma Rashford
5
@Browaldo nie da się przepchnąć? Bardzo słabo się zastawia jak hiszpańscy obrońcy go przestawiają,
Jego plus to silne uderzenie ale niestety bardzo niecelne , ma 10 bramek ale jak spojrzymy szerzej na procentowa skuteczność , ilość zmarnowanych setek , złych decyzji, złego poruszania się , on w dalszym ciągu wygląda w mecAch jakby grał w Barcelonie 2 czy 3 mecz,
Jest wciąż ciałem obcym
1
Zamiast Rashforda zdecydowanie lepsza opcja byłby Greenwood , który wszedł na właściwą drogę po sprawach pozasportowych, robi dobre liczby , i jest szybki i ma drybling, to zawodnik który może wygrać mecz, świetnie prezentował się w cienkim getafe a teraz w Marsylii
Rashford nie daje nam liczb jak wchodzi z ławki, wypracował bramki , asysty jak był w pierwszym składzie pod nieobecność Raphinhi ale , jak spojrzymy na ilość strat, przegranych dryblingów , zaangażowanie w grę obronną to już to słabo wygląda, już zdecydowanie wolałbym postawić na młodego Jana Virgili za ok 7 mln.
Czy do pomocy ktoś nam potrzebny?
Jeśli zostanie fdj i postawimy na Bernala to nie , bo mamy na ławkę casado i Gaviego i w perspektywie Marquesa.
0
@Kismeth miało być 40 mln,,
Z Ferranem myślę że powyżej 30 mln, tak pod 40 jest bardzo realne, ale to w chodzi w grę Anglia, bo chyba że go tesciu( czy może juz były teściu ) sprowadzi do psg
0
Przy tak wysokim zwycięstwie i dominacji w drugiej połowie dajemy noty jak za zwycięstwo 2-0,
To był bardzo ciężko mecz dla naszych pomocników , bo mieli na przeciwko siebie dużo silniejszych Fizyczne i wybieganych przeciwników
0
Jakby się udało sprzedać Ferrana za powyżej 49 mln to nie ma co się zastanawiamy , za podobne pieniądze można by sprowadzić gurassiego z BVB
Lewy teraz strzelił ale w 90% akcji zawodzi, czy stać nas by go trzymać w kadrze ?
4
Zdecydowanie zbyt niskie noty dla Pedriego i Bernala oraz ciutke za mała dla Yamala
0
Przesada z tym najgorsze z Yamalem , Messi notował wiele takich strat i wtedy było wszystko ok,
Ale wracając do wczoraj to gdzie byli i co robili obrońcy , araujo, Martin i Cancelo
10
@Limaker Flick zrobił to specjalnie by zmylić całkowicie Newcastle, bo oni też teraz spodziewają się Ferrana
0
Wątpliwa sprawa z tym co pokazuje to tylko araby lub mls, Turcy za samo nazwisko tyle nie zapłacą
0
@Herbert graczem był najlepszym ale doił klub nie miłosiernie a za jego podwyżkami szły bajońskie kontrakty dla jego amigos i reszty zespołu
0
Najlepsze: zwycięstwo
Najgorsze: dwie stracone bramki,
82 minuty Raphinhi,
Wpuszczenie Yamala przy 5-1 zamiast tych co im minuty potrzebne
Mizerna gra Lewego , niestety z meczu na mecz co raz gorzej to wygląda
1
@Derpowsky ja bym chciał Pique, choć tu też mogło by być dalej ochłodzenie stosunkow z Messim , bo oni mieli kosę na koniec grania
0
Może Oshimena lub Guirassy'ego ale na tego pierwszego nas nie będzie stać a ten drugi też swoje lata ma.
Alvarez byłby dla nas idealny ale nas po prostu nie stać , chyba że bardzo będzie chciał odejść a Simone mu na to pozwoli
0
@paquito88 dostępne czyli takie które będzie możliwość kupna,
0
@MrJanKo wstawiając młodych wie że bedą robić to co chce i dadzą z siebie wszystko w przeciwieństwie do niektórych gwiazd z pierwszego zespołu. W przyszłym sezonie prawdopodobnie wróci Paź który świetnie się rozwija w Como pod opieką Fabregasa ( być może w przyszłości trenera Barcy)