1

Wystarczyło dawać jesienią minuty Dro , tak by widział że ma szansę tu grać. Druga sprawa że z tymi kontraktami mieli już je poprawić po odejściu z Marca Guiu do Chelsea

0

@Laminedependencia w Hiszpanii zawsze jest klauzula odejścia w kontrakcie i jak zawodnik który otrzyma kasę od jakiegoś klubu ją wplaci to może odejść i klub nie ma nic do gadania ( kasę musi wpłacić zawodnik, nie klub),
Wpłata musi być gotówką , w całości, jednorazowo

5

Wczorajszy mecz po raz kolejny pokazał że nie powinno być miejsca w pierwszym skladzie a może i w Barcelonie w przyszłym sezonie dla Ferrana, Lewandowskiego, Balde i Kounde. Kounde ten sezon ma tragiczny co mecz wiele błędów, Balde każdy kolejny sezon gorszy. Jeśli nie funkcjonuje pressing , szybki doskok do przeciwnika pomocników i napastników to nasza wysoka obrona stwarza przeciwnikowi wiele sytuacji

1

@krystus48 mamy Na bramce Garcie( dziś babol ale wiele pkt mu zawdzięczamy) Pedriego , Yamala ,Raphinhe Fermina FDJ i Olmo, którzy ciągną ta drużynę grając na swoich pozycjach.
Bo nie oszukujemy się że możemy kogoś straszyć Ferranem , dziadkiem Lewym , Balde , Roonym, Martinem.
Popełniającym błędy Kounde , Cancelo, cubarsim.
Większość naszych to takie drewniaczki nie ma Barcelonę. Balde który trzy lata temu dobrze się zapowiadał każdym kolejnym sezon gra gorzej , kounde w tym sezonie to mnóstwo błędów , jak trafimy w LM na PSG to na zloja 5-0 czy nawet więcej , gramy bez jaj , i nie czytamy gry przeciwnika

0

Jak patrzę na naszą słabiutka ławkę a i zresztą pierwsza jedenastkę , jakim sposobem z takich słabych grajków są takie dobre wyniki

6

Myślę że każda oferta powyżej 15 mln za Martina powinna być zaakceptowana , który mimo iż zrobił ogromne postępy to nie jest to poziom Barcelony

0

Ciężko znaleźć goleradora, zwłaszcza jak w naszym skarbcu pusto, Alvarez drogi , Oshimen z którym coś nie tak , doświadczony Lautaro ( który pewnie nie będzie chciał odejść z i teru), Słaby Vlahovic, drogi Issak

0

@Romariofcb w latach 90 był trudniejszy dostęp do takich informacji , dostęp do meczy
Teraz są wyspecjalizowane firmy które świadczą takie usługi na rzecz klubów piłkarskich i można kupić raportowy i drużynach , piłkarzach , sędziach.

13

Odkąd zdobyliśmy przewagę nad Realem to w każdym meczu przy 0-0 czy naszym prowadzeniu 1-0 lub gdy przegrywamy sędziowanie pozostawia wiele do życzenia, niepokyktowane karne, błędy że spalony i na naszą niekorzyść , brak kartek dla przeciwników za faule, o dziwo gdy już prowadzimy 2 czy 3 bramkami to sędziowanie staje się bardziej przychylne dla nas. Podobnie było w czasach Messiego gdzie też za ewidentne faule nie dodawał sny karnych przy wyniku 0:0 ale jak już prowadziliśmy 3 czy 4 bramkami nagle sędziowie dawali nam miękkie karne

11

Kounde w tym sezonie zawodzi w zasadzie w każdym meczu, brakuje mu często koncentracji, co się z nim stało w tym sezonie.
Jan Virgili bardzo dobra pierwsza połowa. Ten chłopak od zeszłej zimy zrobił ogromny progress

2

Jedynym wyjściem by Europa nie potrzebowała tak ogromnych pieniędzy jest ograniczenie pieniędzy , zarobków piłkarzy, kwot transferowych , prowizji od transferów. Bo nic tak nie popsuło piłki jak pieniądze

0

@asmutny Palestyńczycy nie ludobójcami, żydzi codziennie zabijają dziesiątki Palestyńczyków, dzieci , kobiety, starców, tam ludzie umierają z głodu, to co robi Putin to jest nic przy okrucieństwie izraela

1

Fajnie że Bernal, Araujo, Martin , cancelo , Rashford od początku , szkoda że Yamal nie usiadł na ławce , mógłby odpocząć i wejść w razie czego koło 60 minuty , oraz że casado na ławce.
Olmo powinien być oszczędzany bo jak będzie grał co mecz to nie długo złapie uraz

0

Ostatnia szansa by młodzi, zmiennicy dostali szansę ale pewnie mają co ja to liczyć. Dziś w pierwszym składzie powinni wyjść Ropny , casado i Bernal

1

Dziwi wyższa nota dla Lewego niż Ferrana , który mimo że zmarnował parę sytuacji to co ważne je stwarzał czyli coś co Robertowi nie wychodziło, był poza grą. Ferran mimo swej nie skuteczności miał kilka dobrych zagrań, zbyt wysokie noty dla Erica i cubarsiego i Kounde

0

Po prostu wszyscy nasi strzelając się stało ze strachu przed Penią xd

0

W tej całej całej sytuacji cucurella w szoku leżał na boisku i wstawał tak żeby go nie zauważyli.
Cucurelli zostało z czasów getafe faulowanie zawodników , małe faule, jest denerwujący w swoich zachowaniach całe trzeba przyznać że świetnie wyłączył z gry yamala , na pewno dla nas byłby wzmocnieniem

1

Skąd atletico ma tyle kasy i miejsca w FFP tebasa,

5

To akurat zła wiadomość dla nas, w tym sezonie bez Juda real gra dużo lepiej, w zasadzie z mbappe w składzie jest on zbędny w Realu

0

@chrissssty69 skrzydłowy bez dryblingu, a jedynie bazujący na szybkości, w dalszym ciągu nie łapiacy naszej małej gry. Należy spojrzeć oprócz jego bramek, asyst na ilość strzałów, straty, nie celne podania, złe ustawianie się w akcji , brak mobilności, odpuszczanie w obronie, to nie jest piłkarz pod grę Barcelony

0

Mógłby carrick zostać i ściągnąć go do MU, mimo że robi liczby to jego gra wygląda słabo, zwłaszcza w Laliga gdzie zespoły cofają się bardzo i nie ma przestrzeni , a do gry kombinacyjnej Rashford się nie nadaje

2

Zero młodych z rezerw,miejmy nadzieję że ktoś z młodych dostanie szansę w PK

0

Minus zawodnika na przyszłość to że przynależy do afrykańskiego związku który gra PNA w styczniu i traci się zawodnika na miesiąc a druga sprawa to za zapewnie jego religia to islam czyli przez miesiąc w ramadanie zawodnik jest osłabiony bo nie może spożywać posiłków i pić w trakcie dnia co odbija się znacznie na formie zawodników

4

Jakbym miał go przyrównać do naszych LO z ostatnich kilkunastu lat
To jest daleko za Albą, GIO, Sylvinho, Abidalem, Adriano, nawet nie wiem czy Firpo nie dawał więcej w ataku. Już więcej nie Balde dali by Miranda , Grimaldo nie wspominając o Cucurelli.
Po tym co pokazywał w pierwszym sezonie rywalizujac z alba to jest to cień tego zawodnika.
Zero decyzyjności w ataku, będąc przy polu karnym przeciwnika zanika jego szybkość, przyspieszenie, technika.
Niestety nie mamy boków obrony, nie dają w ataku tyle co zwykle dawali nasi boczni obrońcy a w dodatku w obronie zawalają zbyt często

4

@daav czerwone i tak by się nie resetowały

0

Dechamps, Conte, Inzagi - kogoś z tej trójki bym tam widział. Emry tam nie ogarnie gwiazd

2

@Norkusik jak najwyższe przychody są zakładane po to by zamknąć budżet, by doliczyć więcej do FFP

0

@Herbert zaprezentowali bo Dro chciał odejść a PSG dużo skupuje młodych, należy pamiętać że Enrique i Dro mają tego samego menadżera

16

Od 60 minuty bardzo dobry mecz, niech Flick rotuje więcej bernalem i casado

0

@Herbert bo czy poszedł by do PSG czy gdzie indziej, po prostu nie widział tu szans , czy wybrał dobrze czas pokaże v, jeśli Enrique go chciał i da mu szansę to może zabłysnąć , choć bardziej się spodziewam wypożyczenia jeszcze zimą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?