0

Dość wysokie noty naszej obrony, która większość okazji dla villarealu sama zainicjowała, nie celne podania przy wyprowadzeniu Martina , kounde , cubarsiego oraz fatalne zagranie Balde do Garcii

2

@Soetie dla porównania za to samo na tej stronie raphinha dostał by 8, ferran 7 a fdj 5,5

0

@addept nie zmienić pozycję tylko popracować nad grą w obronie, jemu trzeba doświadczenia, ogrania jak Ericowi dwa,ctrzyb lata temu

2

Rashford na pewno ma dużo lepsze liczby (bramki, asysty) niż jego gra i ilość strat, zaangażowanie w obronie. Do minusów Rashforda należy zaliczyć słaba grę tyłem do bramki , a wydawać się by mogło że to bardzo silny zawodnik. Cena za niego atrakcyjna ale to nie zawodnik na skrzydło który będzie kiwał od linii bocznej.

0

@Ronad10 taki karny to wielki przekręt, szkoda z w takich meczach real też potrzebuje sędziego

0

@LeoFan10 jaki ostatecznie dostał wyrok?
Nigdy do końca nie wiadomo co tam zaszło, przy takich aktach oskarżenia pojawiają się duże odszkodowania.
Nawet jeśli zrobil coś złego to czy nie uczono by przebaczać.

0

@maikeru tylko że on może strzelić z jakimś Levante , Girona a nic nie dać w meczach z atletico Realem. Ciężko teraz o dobrego napastnika. Gyokeres na wypożyczenie z opcją wykupu ok , bo może jego sufit to liga portugalska, naturalnym następca byłby Kane. Oshimen wydaje się ciekawa opcją pod względem piłkarskim ale ma nie po kolei w głowie i jest zbyt drogi. Może Halland będzie w promce 50% xD

0

@partymaker kounde , rashford mają z tym duży problem nawet bez przeciwnika. Jak to jest jak Pedri spowalnia prawie każda akcje to jest super jak to samo robi fdj to chujnia. My nie możemy grać otwartej piłki bo to się kończy dla nas źle , mecze z Chelsea, PSG Interem, Pedri i fdj zarządzają tempem gry a pchanie wszystkiego byle do przodu to nie w naszym stylu

0

@daniel32778 wydaje mi się że to był mecz pożegnalny i Mats pójdzie przynajmniej na wypożyczenie.
Dobrze by było mieć takiego rezerwowego bramkarza ale nie z takim wynagrodzeniem. Wydaje mi się że Mats ma więcej do zaoferowania młodym bramkarzom pod względem szkoleniowym niż Szczęsny

0

Kiedyś do wzięcia za małe pieniądze był Greenwood, który we Francji bardzo dobrze sobie radzi, dużo lepszy niż Rashford.

0

@4Fabregas4 tutaj muszę się z tobą zgodzić,

3

Widząc Rashforda na 9 człowiek prosi o Ferrana.
Nie powinien Flick wpuszczać od Początku Yamala bo kopia go i faulują co trochę a Grado na to pozwala

0

@PachoHerrera bo to Soto Grade, już w w wielu meczach jak choćby z getafe pokazywał że na dużo pozwala przeciwnikom Barcy

0

Jeśli miałby zarabiać ok. 5-6 mln i być rezerwowym to jeszcze ma to sens ale wtedy należałoby sprzedać Ferrana. Ferran jako rezerwowy z przebłyskami ok jako pierwszy wybór za słaby

0

@VinDiesel oj nadaje, fdj w taktyce xaviego był bardzo okrojony, fajnie wyglądały początki fdj w Barcelonie oraz za koemana,
Dobrze by było gdy Flick podzielił minutami pedriego i fdj

0

@maikeru niestety też widać że sufit Lewego opada i to dość szybko, spójrzcie na mecze lewego rok temu. Lewy jest profesjonalista ale widać że lata lecą. Nam przydałby się napastnik w stylu eto'o, szybki i żeby miał jakiś drybling

0

@MesQueUnClub_87 nie długo dojdziemy do tego jak na innych portalach , gdzie jak w przypadku tego artykułu , nazwisko będzie wskazane po przeczytaniu 15- 20 linijek tekstu

4

,nie się zaczyna nagonka na fdj, który zanotował 100% celnych podań, uspokoił nasza pomoc, Eric daje więcej w obronie ale daje mało w wyprowadzeniu piłki, zwłaszcza gdy przeciwnik pressuje.
Za to Rashford w moim mniemaniu zbyt wysoka nota, w którego akcjach widać brak pomysłu, jego współpraca z Balde wciąż wygląda jakby grali ze sobą pierwszy mecz, kilka razy nie pressowal mając blisko przeciwnika, Anglik jest leniwy w obronie

6

W PK króla Szczęsny a na koniec stycznia jak wrócimy na Camp Nou dać możliwość pożegnania się Matsowi przed własną publicznością i wypożyczyć lub sprzedać teraz by mógł grać w klubie by nie stracił powołania na mistrzostwa świata

0

Araujo -10 mln - zwiększy jego załamanie, lepiej niech nie czyta tego xD
Bellingham 160 mln, Valverde 120 mln , vinicius 150 mln olmo 60 mln Guler 90 mln.
To nie ma żadnego związku z rzeczywistością

7

Jeśli ktoś przeszedł chorobę nowotworową lub ktoś z jego bliskich to wie że dalsze życie tej osoby jest jak życie na bombie. Niestety nowotwory maja do siebie to że wracają , dają przerzuty. Rodzic nigdy nie pogodzi się ze śmiercią dziecka, małego dziecka ...

0

@martool2 poważnie?
Lepiej to on wypadł z betisem.
Lewy jest legendą, najlepszym polskim piłkarzem, o ile na ligę hiszpańską drużyny poza pierwszej czwórki się nadaje o tyle czy to z Realem , atletico, czy w LM już, nie daje rady, wieku się nie oszuka to nie jest ten lewy z przed 2 lat a nawet roku

1

@KibicBarcy84 panowie Robert ma 37 lat i widać czy to z taką Chelsea czy dziś że nie daje rady, z gośćmi o 15 lat młodszymi, metryki się nie oszuka, młodszy już nie będzie

0

Fdj za Erica lub za cubarsiego i Eric idzie do obrony oraz ferran za lewego
Bardzo słabo grają nasze boki obrony, niby kounde i Balde z przodu ale nic to nie daje nam

1

@Dawiddd1213 ale Ferran się przemieszczał, był aktywny , lewy gra zbyt statycznie,

9

Dla takich drużyn to szkoda że nie jest grany mecz i rewanż , zagranie dla nich na stadionie Barcelony, Realu , atletico to było by wielkie wydarzenie

4

Nie powinien jechać na wycieczkę a trenować, by znaleźć się w formie
Jego odsunięcie od zespołu działa jeszcze bardziej na jego szkodę

0

@ElKamil tylko w MU była banda nie pasujących do siebie zawodników , kupionych bez zastanowienia plus ego niektórych pseudo gwiazd

3

Sędziowanie kobit jest jeszcze gorsze niż w męskiej La Liga

7

To real w kolejne kolejce zagra w obronie
Valverde i camavinga na bokach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?