Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jondeca gdybyśmy w tamtych latach mieli dobrego trenera to byśmy dołożyli trochę pucharów, zwłaszcza za ligę mistrzów,
0
@RosjaninBut skądś to znamy i pamiętamy
1
Nico został na ten sezon by zagrać w historycznym sezonie z ligą mistrzów. Athletic ma ciekawy sklad tylko słabego trenera. Nico w zeszłym i w tym ma wiele problemów zdrowotnych, i jego gra nie przekonuje.
Jak tak ogląda się mecze athleticu to przypomina się Valverde u nas patrzący co się dzieje i nie wiedzący jak zareagować by odmienić zespół , przypominają się porażki z Roma i Liverpoolem
0
@daniel32778 siedzi tam nie dla kasy, nie dziwię się że został na ten sezon bo jest to historyczny sezon athleticu w lidze mistrzów, w Anglii zarabiał duzo więcej,
13
Font by utrzymał Messiego i suareza, wystarczyło jakby sprzedał grizmana za 300 mln i problem by rozwiązał xD,
A poważnie to nie widzę Fonta by się nadał na prezydenta, jeszcze nie w tych czasach,
0
Coś tu się nie klei kupy
Talent
19 lat i dalej w Brazylii
25 -30 mln
Skrzydłowy
W tym sezonie w lidze brazylijskiej 31 meczy 12 bramek 1 asysta
1
Jedyna opcja dla Laporty mógłby być Pique, ale to jeszcze nie czas gdy Pique będzie chciał być prezydentem w Barcelonie
0
@th@les bo wypożyczamy zawodników do klubów nie zkrojnych pod nich.
Wypożyczenie Ansu na Wyspy, swego czasu Trincao, halilovic do Milanu, Alenia do getafe ( choć tu nie pamiętam czy od razu nie był transfer definitywny).
My szkolimy zawodników pod specyficzną naszą grę i ciężko jest im odnaleźć się poza Barcą
0
Mieliśmy mocny skład, z kilkoma chłopakami trenującymi z pierwsza drużyną, spodziewałem się zwycięstwa
3
Mógłby się znaleźć chętny na ferrana co by dał 60 mln, albo chociaż 50 mln było by na nowego napastnika
0
Lepiej żeby odpoczął, aż dziw że Deschamps pcha go na prawej obronie
0
@Alistar74 najlepiej nie zrozumieć co się przeczytało i hejtować pod publikę
Trochę chyba nie rozumiesz co piszesz. Kupno zawodnika za 55 mln nie jest w żadnym stopniu równoznaczne z zapłata od razu, zakup ferrana był na raty , jeszcze spłacamy go city, kontrakt podpisali na 5,5 roku, wynagrodzenie kilka mln euro, np za olmo zapłaciliśmy dopiero 1 ratę RB Lipsk. Do ludzi nie dociera że nie było szans zmieścić kontraktu Messiego w FFP, Laporta wiedział od początku że jest to nie możliwe, zresztą jak pewnie Messi też, Messi mimo miłości do klubu nie był w stanie zejść z pensji do kwoty dającej szansę na rejestrację. Myślę że akurat Laporta był najlepszym wyborem bo utrzymał klub przy życiu a drużynę na szczycie , gdyby wygrał to font czy ktoś podobny taki Pedri byłby już dawno poza Barceloną. Laporta to gościu potrafiący kombinować, polityk. Te dźwignie to był wielki przekręt. Czy przekręt z powrotem z na camp Nou, by móc zaksięgować zwiększone przychody z tego powodu
Era Messiego pod kątem sportowym była dla Barcelony piękna , choć jest duży niesmak po porażkach z Roma i z Liverpoolem ale pod kątem ekonomicznym schyłek tej ery to były dużo przepłacone kontrakty począwszy od Messiego vs kończąc na Roberto, breitwhite-cie.
0
@marian_konopka mimo wszystko potrzebny jest nam jeszcze lewy skrzydłowy z dryblingiem , który wejdzie od boku jak Yamal, okolo 30 meczy w sezonie gramy gdzie druzyny cofaja się dość głęboko i wtedy raphinha i rashford nie pomogą zbytnio.
Aczkolwiek rashford z każdym meczem robi postępy, w grze obronnej , ustawieniu sie, przemieszczaniu na boisku, jeszcze z YT długo przetrzymuje piłkę i czasami te zagrania są nie w tempo ale jest dużo lepiej niż na początku
0
@bulo mimo że tyle lat minęło nie idzie pojąć jak taka drużyna jak Barcą mogła przegrać w Rzymie i Liverpoolu, co tam się mogło wydarzyć.
NPewno wybór trenerów tata martinob, Valverde , Setien były bardzo zle żaden z tych trenerów nie miał autorytetu w drużynie, rządziły gwiazdki
0
@Dfd222 wybór tatą martini czy Valverde , który zniszczył drużynę , uzależnił ja całkowicie od Messiego, gdzie było podać do Messiego i patrzeć co się stanie , dodatkowo Valverde zablokował zawodników ze szkółki na kilka lat.
Nasi przy władzy zbyt ulegali Messiemu i jego ojcu, trzeba było wziąć przykład z realu i Pereza
0
@Who_you_mam 550 mln za 4 sezony które ciągnęły również w górę kontrakty pozostałych, wartości sportowej Messiego nie da się podważać aczkolwiek nie wygraliśmy z nim tyłu lig mistrzów ile powinniśmy, na pewno przyczyniły się do tego wybory trenerów tata martini czy Valverde , który zniszczył wielką Barcelonę
12
Też tak myśleliśmy ale niestety kasa się skończyła w klubie i nie była nas stać nawet 30- 40 mln zapłacić za sezon. Wysoki kontrakt Messiego i jego Amigosów zniszczyły klub, minie jeszcze kilka lat zanim uda się nam odbudować finanse klubu
3
@AlexDark00 niestety kasa się skończyła i nie była nas stać na niego. Dopiero vwctym roku udało się nam wyjść z długów wobec Messiego i pozostałych Amigosów. Tylko Pique potrafił odpuścić kasę
0
Bardzo dobra decyzja Barcelony, yamal opuści łatwe mecze reprezentacji , w których reprezentacja poradzi sobie bez niego z przeciwnikami
4
A co Barcą miała czekać na jego powrót z kadry i wtedy wykonać zabieg. Reprezentacja gra ze słabszymi znacznie Gruzja i Turcja to był to idealny moment na zabieg. Yamal odpocznie a reprezentacja przetestuje grę bez Yamala
0
Mimo że Messi był najlepszym piłkarzem przez wiele lat to nie przyniósł nam aż tylu pucharów, zwłaszcza zwycięstw w lidze mistrzów. Życie pokazało że ważniejsza jest drużyna niż pojedyncze jednostki w drużynie. Gigantyczne zarobki Messiego , jego Amigosów, którzy podostawali wieloletnie kontrakty rosnące z roku na rok, wszystkie kontraktu były znacznie przepłacone. I doprowadziły do wielkiego kryzysu finansowego Barcelony.
Zresztą spłatę zadłużeń wobec Messiego i jego Amigosów chyba skończyliśmy dopiero w tym roku, 2025. Messi ciągnął ile się da z klubu.
0
@kanver_ da nam bramki, ale też dużo zabierze przez swoje ograniczenia, nie oszukujemy się że da radę grać ( a nie stać , spacerować) co mecz. Szybszy nie będzie. To tak jak widać po Cristiano, że on już nie strzela takich bramek jak 5-10 lat temu , to są bramki wypracowane przez kolegów
0
@LaMasia1899 może wrescie Flick do niego dotarł, jakież było zaskoczenie że wrócił się za za przeciwnikiem pod swoją linię końcową
2
Rashford robi liczby znacznie lepsze niż jego gra.
Nie jest to wymarzony lewoskrzydłowy dla nas ale na takiego nas stać było ( wypożyczyć) na pewno musi się sporo poprawić, wreszcie bronił co było widoczne w drugiej połowie z celtą i miał znacznie mniej strat niż w poprzednich meczach.
Na pewno Rashrlford wciąż się uczy gry Barcelony bo widać postępy.
Zaletą jego jest szybkość , mocne uderzenie
0
Jeśli miałby zostać na przyszły sezon to tylko w roli rezerwowego, ale tym pierwszym nie może być ferran , musimy pozyskać nowego napastnika a wtedy Ferrana sprzedać
Lewy musiał by zejść znacznie z pensji na ok 10-15 mln brutto.
Ale coś mi się wydaje że czas lewego w Barcelonie po tym sezonie się skończy
0
Jak tak będzie strzelał to może na nim zarobimy ok. 10 -12 mln
1
@xavi890 no taki powolny że ferrana by spokojnie odstawi nie mówiąc o Lewym
0
@LaMasia1899 no właśnie , to jest duży problem Rashforda, oraz brak zaangażowania w obronie, choć wczoraj wrócił się ładnie do linii końcowej.
0
Z athleticiem będzie ciężko , jeśli w dodatku wyleci ze składu Casado to zostanie Bernal do pomiaru czy , bo chriestiensen pewnie złapie kontuzje lub będzie czuł dyskomfort lub złapie sraczkę
Bez sensu że Flick nie zrobił zmian wcześniej jak już było 4-2
20
@Wojtek84 fauli celty to było grubo ponad 20 tylko dawał przywilej często lub nie reagował na faule , jak choćby na Rashfordzie