0

@QbAlca lewą to jego lepsza nogą , zdecydowanie lepsza, brakuje nam po drugiej stronie kogoś podobnego do Yamala, który będzie miał kiwke oraz brakuje nam obydwu typowych bocznych obrońców, którzy będą wchodzić w pole karne , bo o ile kounde ma przebłyski to Balde powoduje że się tęskni za alba który umiał chociaż piłkę zagrać, wrzucić a nie jak Balde którego wszyscy blokują

1

Kounde w zasadzie cały sezon gra piach, nawet wtedy jak strzelił dwie bramki do w obronie grał slabo
Rashford zbyt wysoka nota, jakim sposobem nie ma odnotowanej żadnej straty, miał ich okolo 5-6 plus holowanie z piłką i wstrzymywanie akcji, poza bramką i jednym dosrodkowaniem słaby mecz, wciąż nie rozumie się z kolegami , nie czyta naszej gry
Zdecydowanie za wysoka nota Balde który o ile potrafi minąć przeciwnika na naszej połowie wykorzystując swoją szybkość i tyle przy polu karnym przeciwnika biega wolniej niż lewy, ten Świdnik się nie rozwija , ma problem z podejmowaniem decyzji ( jak rashford), przydałby się Grimaldi na tą lewą stronę
Również Olmo za zmarnowane sytuację i kupę niedokładnych podań , złych przyjęć powinien dostać notę max 2

0

A mogło się wydawać że Girona zrezygnuje z tego transferu bo od kilku tygodni wrescie sporo punktują i wydostali się że strefy spadkowej. Fajnie jeśli będzie mógł zagrać przeciwko nam( w końcu jest taki cienki jak większość tu sądzi to spokojnie dopiszemy 3 pkt xD)

5

6 mln do kasy i niech Flick bierze kolejnego młodego do dynamiki pierwszej drużyny, mamy wielu młodych zdolnych. Jedyna szkoda że odchodzi A tylko 6 mln a nie np 10-15 mln, chłopak jeszcze nic nie osiągnął to jego pierwszy sezon w dynamice pierwszej drużyny, niestety jego menadżer trochę mu zamieszał w głowie, to chyba nie pierwszy raz gdy de La Penia tak robi z młodymi z La masii

2

Nie mamy kasy a kupimy kolejnego bramkarza i to na rezerwę , tytuł tylko by klikać

7

@Pussy Patrol
Juan i Carlos Padrós to katalońscy bracia-biznesmeni, którzy odegrali kluczową rolę w założeniu i wczesnej historii Realu Madryt (pierwotnie Madrid Foot Ball Club), działając w Madrycie pod koniec XIX i na początku XX wieku. Juan był pierwszym oficjalnym prezesem klubu od 1902 roku, a jego następcą został brat Carlos (1904-1908), który sędziował pierwszy finał Copa del Rey i zorganizował pierwszy mecz.

Jakby nie patrzeć real to klub madrycki założony przez katalończyków, połowa ich kibiców jakby się dowiedziała to by się chyba załamała xD

0

@addept wypożyczą go do jakiegoś słabszego klubu lub może jak z simonsem kierunek holenderski.
Szkoda że przepadł Junyent, świetnie wyglądał w zeszłym presezonie.
Obecnie jest za dużo pomocników w pierwszym zespole i młodzi szukają sAny poza Barceloną.

5

Rashford od początku a po przerwie za niego Olmo bo nie wróżę by coś Anglik wniósł do naszej gry

1

@Adam065 super pomysł, mając fermina w gazie i w nie najgorszej formie olmo obydwu posadzić na ławce

0

Jak dla najsłabszy element drużyny - Rashford, od momentu powrotu raphinha ten gość nie daje nic Ania ataku a tym bardziej w obronie, ciało obce jak w sierpniu. Jego współpraca z Balde wygląda tragicznie, jakby grali pierwszy mecz ze sobą

2

@malypuzon dokładnie, Bernal, casado , Eric czy Gabi nam tego nie dadzą co może dać nam fdj, Eric będzie lepiej bronił , ale nie wyprowadzi piłki od obrońców , nie poradzi sobie z pressingiem przeciwnika, można narzekać na fdj ale nie mamy go kim zastąpić póki co

0

Bo więcej Girony nie stać zapłacić a Barcą chce pozbyć się Matsa ale ten nie chce opuszczać Katalonii, alternatywna opcja - espanyol, to już ta Girona lepsza, może Mats się zrzeknie Części wynagrodzenia?

1

Szkoda że Joan Garcia w pierwszym składzie a nie Wojtek czy Mats oraz że Bardhji na ławce

1

Rasistowska gra, wy..bali że składu Viniego z czarną kartą

0

Real zagrał słabo , przegrywali pojedynki 1 na 1. Łunin to gwarancja goli xD

0

@Guillegavira podzielam, odkąd rashford jest rezerwowym nie daje liczb , które go broniły jesienią, jego gra wygląda tragicznie

0

@BulaKG Juventus zapłacił by za niego 1,5 , max 2 mln , choć bardziej realny 1 mln, to są Włosi a oni na e lubią płacić. To dla 500 tys bez sensu tracić takiego grajka

0

U Rashforda widać znaczny spadek formy, w obronie nie pomaga a w ofensywie dalej gra bezmyślnie,, zdecydowanie jest przeciw kupowania go. WchodAc na końcówki nic nie daje drużynie

0

@korni20 bo nikt im nie da więcej niż 1 mln( z czego dla nich tylko 50%) a za te pieniądze ciężko by im było sprawdzić zawodnika o podobnym poziomie. Ale raczej to mingueza woli odejść za darmo i zgarnąć premie za podpis

8

Skończyło się na posiadaniu piłki 68:32% a w pierwszej było koło 80% naszego posiadania a on mówi że wyrównany mecz, miejmy nadzieję że w maju też powie że ta Laliga to mało ważne rozgrywki xD

0

@Ronad10 to jest dziwne że taki twardziel jak tchuameni a tak się kładzie i sędzia gwizdze

7

Mbappe przyjechał tylko na straszaka na ławkę, wątpliwe by chcieli narażać ciężka kontuzje dla superpucharu.

1

Dajmy mu kontrakt na 5 lat i rosnącą pensję z wiekiem. To chyba jakieś żarty.

0

@novy1899 @LukaszFan ma absolutną rację. Wykręcił liczby ale ile notował strat w tych meczach ile potrzebował strzałów. Rashford będzie bardziej widoczny w LM bo gra jest tam bardziej otwarta , jest więcej przestrzeni a w lalidze potrzebne jest trzymanie piłki przy nodze , kiwka czyli coś czego rashford nie ma. Lepiej dać szansę młodym,

0

Poczekać z decyzją do czerwca i wtedy go spławić. Patrząc na grę Anglika to cały czas to wygląda słabo, dużo strat , często zagubiony, dużo nie wykorzystanych sytuacji, bierność w pressingu, brak dryblingu a branie na szybkość konczy się opuszczeniem kulki przez boisko. Jeśli spojrzymy na liczby to były na początku sezonu a im dalej w sezon to gorzej,

1

Wypożyczyć go do Girony na 1,5 roku i wtedy Michel na niego postawi i chłopak się rozwinie

0

@kamillek88 marketing niestety ważniejszy, każdy dolar się liczy

5

Bez sensu wpuszczać w takim meczu przy takim wyniku yamala i olmo zamiast casado i Dro

5

Niektórych pogrzało by stawiać Roonego przed Yamalem

2

Pedri i Raphinha niech już odpoczną dziś, Yamal, Olmo też niech się nie podnoszą z ławki.
Niech szanse po przerwie dostaną rashford, Dro, Bernal, Casado, Martin lub Marques

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?