1

@waletpl w tym raczej nie maczał palców xavi,

0

@Nightraider chyba jedynie że nie będzie potrzeby ciągnąć na wyjazdy kogoś z cantery, że rozgrzeje pierwszego bramkarza ,

0

Przed Torrentsem pojawia się okazja na minuty? Miejmy nadzieję że tak, choćby z ławki

2

Jakim sposobem Raphinha dostał tak wysokie noty, zwłaszcza że redakcja piszę że nic mu dziś nie wychodziło, jak zwykle za dane wyjście on ma chyba 7, to gorzej oceniony ferran który świetnie się ustawił przy dwóch akcjach że raphinha mógł mu podać na pustaka czy wystawił piłkę olmo czy zagrał parę razy piłkę plecami do bramki , dał się sfaulować a nota jak wszystko psujący Raphinha

0

@Nightraider raczej nie wałek, bo to transfer bez pieniędzy, przychodzi gościu by siedzieć na ławce, jeździć na wyjazdy by nie ciągać młodych bez sensu a żeby grali w tym czasie w swoich kategoriach, swoich drużynach

2

@pep71 mamy i będą grać w swoich kategoriach a tutaj raczej sprowadzili rezerwowego by siedział i zabezpieczyl pozycję bramkarza

0

@sepek na raphinhi ciąży możliwość zdobycia złotej piłki i stał się od wiosny zbyt samolubny, Raphinha błyszczy tam gdzie są przestrzennie na boisku , gdzie przeciwnik gra wyżej obroną

0

@Krzeczo chyba w radio oglądałeś, raphinha zagrał bardzo nie celnie i ferran nie miał szans dojść,
Natomiast na początku meczu raphinha zamiast podać do ferrana który też był w zasadzie przed pusta bramka to strzelał.
Akurat z ofensywnych graczy wczoraj ferran był najlepszy

0

@sepek wziął w co najmniej dwóch danych akcjach Barcy, wydaje mi się że lepszy pomysł Fermin od początku a olmo w drugiej za fermina

1

@Fermin akurat ferran dziś dobrze, najlepiej z atakujących , jakby brazol mu podał w pierwszej sytuacji i w drugiej sytuacji celnie to ferran zszedłby z co najmniej jednym golem.

4

Świetny mecz Joanna Garcii, beznadziejne nasza obrona, tyle okazji co Rayo miało to by starczyło na kilka meczy dla naszych przeciwników.
Raphinha zawala kolejny mecz , Olmo w grze dobrze ale skuteczność bardzo slaba.
Dawno nie graliśmy takiego piachu

0

Bardhji będzie zarejestrowany?

0

No zdecydowanie Martin najlepiej się zaprezentował z pośród naszych obrońców na początku sezonu xD

0

W poniedziałek to sobie mogą rejestrować ... Chyba do lekarza xD

1

Słaby trener, grający na faul , stawiający autobus i grający z kontry a i jeszcze z wysokim ego. Jeśli chodzi o sukcesy Mourinho należałoby przeanalizować jeszcze jego zespół trenerski , asystentów i jak się zmieniał i jakie to miało odzwierciedlenie w wynikach jego zespołów

0

@Guillegavira się nie wydarzy się nic nie oczekiwanego to powinniśmy ich pokonać spokojnie, najbardziej obawiam się Chelsea , dla mnie są faworytem do wygrania, mają bardzo szeroka mocna kadrę

1

@Kyonego dla mnie Araujo od meczu z PSG gdy dostał czerwo to jest inny zawodnik, mniej pewny, mniej wyraźny, zdecydowany w swojej grze.
Myślę że mimo wszystko araujo możemy bardziej zaufać niż Martinowi który wydaje się wolniejszy niż Martinez

0

Zapowiada csie bardzo ciekawa jesień, będzie walka do końca o awans i czołowe lokaty, trafiliśmy na dwie obecnie czołowe drużyny w Europie Chelsea i psg
stawiam na 21 lub 22 pkt


0

@Nightraider Como jak wszystkie włoskie kluby mega szerokie kadry, lepiej żeby został w hiszpani

2

Myślę że to zbyt wcześnie , ludzie nie wrócą jeszcze do domu, godz. 20:była by lepsza

0

Szkoda że rozwiązanie umowy trwa tak długo , takie coś powinno być załatwione na początku lipca, swoją drogą jak możemy dawać tak wysokie kontrakty zawodnikom typu Oriol, przecież on nawet 1/4 tego co miał i nas nie dostanie gdzie indziej

0

@Rifek wypłacenierekompensaty za zerwanie kontraktu nie wlicza się do plac tylko do pewnych kosztów które nie wliczają się do FFP

0

@Kyonego lepiej mieć jednego sabotazyste niż dwóch

0

@Cules69 a chriestiensen po zagraniu 20-30 minut ma dyskomfort niech gra tylko na obronie

2

@Damian11 wystarczy zobaczyć jak wygląda Cubarsi grając po prawej a jak po lewej bo to samo tyczy się chriestiensena i zresztą reszty naszych ŚO też

6

@Stasiu84 na rejestrację nie ma ale na kupno jest, wszystko napisane powyżej

4

@rocky5 zaakceptują nam łoże VIP co pozwoli wejść w FFP w 1:1
Brak płacenia za wynajem stadionu
Znacznie większe dochody z "dnia meczowego"
Podejrzewam że sponsorzy za reklamy na nowym stadionie też zapłacą dużo więcej niż na muntujic

0

@AxelF Flick, bo nie ma transferów,
Z Guardiolą jest inny problem ze on potrafi też niszczyć piłkarzy, wystarczy że ktoś mu podpadnie i go od razu skreśla.
Bardzo fajnie Artysta buduje Arsenal, wiadomo że też sporo kasy wydał ale większą logikę w tym widać niż kupowanie zawodników z kazastanu czy chygrynskiego jeszcze u nas

0

İlkay Gündoğan i Ederson poza składem - Guardiola wydaje kolejne setki mln na kolejne nie wypały a swoich zawodników pozbywa się jak rękawiczki, Guardiola ma bardzo wiele nie trafionych transferów

2

@Coveta bardzo dziwna decyzja sędziego, bardziej kontrowersyjna niż karny, ten obrońca symulował, jego zwijanie na trawie to słaba gra aktorska na poziomie telenoweli Brazylijskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?