Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że nie do nas , ale nie było nas stać na niego ,
0
Ciekawe opcje to:
Jonathan David (25 lat), napastnik
Thomas Partey (32 l.), pomocnik
Frank Anguissa (29 l.), pomocnik
Tyrick Mitchell (25 l.), lewy obrońca
Nicolas Tagliafico (32 l.), Lewy obrońca.
Jonathan David byłby dobra opcja do naszego ataku, w razie czego można go później sprzedać dobrze bo jest młody .
Raczej pomocników nie będziemy ściągać bo ich mamy duzo . Lewa obrona Mitchell lub doświadczony taglafico w razie odejścia Martina , choć nie wiem czy by się u nas sprawdzili
0
@FCBach za wcześnie by sprzedać fdj bo nie wiadomo kiedy wróci do gry bernal , obstawialbym coś koło listopada, casado miał świetny początek ale zima już było gorzej, musimy mieć szeroką kadrę bo wiadomo kontuzje będą. Najbardziej opłacalne sprzedaże to araujo i chriestiensen
1
@Litman tylko że tutaj nikt nie widzi jak fdj cofa się między obrońców po piłkę, z casado w miejsce fdj były czasami problemy z przetransportowaniem piłki do przodu, fdj daje non stop opcje zagrania do niego bardziej uczestniczy w rozegraniu niż casado, casado lepiej walczy w obronie.
Nie bez powodu Flicka z biegiem sezonu postawił na fdj.
Ale cóż tam wie Flick , tutaj wiedza lepiej xD
0
@KondiCules na pewno na rezerwy się nie zgodził, więc albo pierwszy zespół albo wypożyczenie. Zapewne Flick zabierze go na presezon i oceni jego umiejętności i dopiero wtedy zdecyduje
1
Dobry kierunek dla Alenii, idąc do getafe popełnił błąd jeśli chodzi o swój rozwój bo getafe to nie drużyna pod zawodnika z la masii.
11
Dobr wiadomość i 5mln za 50% praw to dobry deal , jeszcze Pau Victora , Romeu Penie i Matsa szybko sprzedać i będzi miejsce w FFP tebasa na rejestrację Nico.
Szkoda że nie dostał więcej szans od Flicka bo w każdym meczu w którym zagrał nie zawodził
0
Okres przygotowawczy u Flicka i wtedy się okaże czy to zawodnik na już dla pierwszej drużyny lub balansowania między pierwszym a drugim zespołem czy należy go wypożyczyć
0
Jeśli udało by się pozbyć czy to na wyp czy definitywnie Ansu , Torre Victora Matsa Penie i Romeu i chriestiensena i sprowadzić oprócz Garcii Nico , młodego Szweda Bardghji-ego to została by do wzmocnienia lewa obrona i ewentualnie ŚO. Chyba nas już nie będzie stac na Rasfhorda i nie wiadomo czy byłby nam potrzebny
0
@th@les za Marmola jak ktoś opłaci klauzule to 5 mln za Moribe dostaniemy 600 tyś. Bo celtą go kupiła za 6 mln.
Za Jutgle to 200 tyś możemy dostać. Do minguezy mamy 50% praw więc tu może wpaść ok 5- 7 mln bo raczej klauzuli jego nikt nie opłaci.do Abde też mamy 50%praw więc tu też może być kilka mln.
Za Todibo dostaliśmy teraz 8 mln
Jeszcze duża nadzieja w Trincao że go ktos kupi , do niego też mamy 50% praw
0
Udało się wreszcie pozbyć Longleta i jeśli pozbędziemy się jeszcze:
Fatiego, Victora, Romeu, Matsa, Penie i kogoś z dwójki araujo/ chriestiensen
Oraz jakby nasi byli zawodnicy zmienili klubu: tj Todibo, Trincao, Mingueza , Moriba, Jungla, Marmol, Abde to też by się z nich uzbierało trochę
To nasze finanse trochę to podreperuje.
Jeszcze mogli obniżyć kontrakt fdj.
Za rok z naszej listy płac zniknie Lewy co da oszczędności ponad 30 mln
0
@LjakRoberciik u poprzedniego trenera , barajy wyglądał dość dobrze, chłopak ma ok 19-20 lat. W trakcie sezonu stracił miejsce w składzie ale gościu ma spore możliwości,
0
@OldMc84 my te łoże sprzedaliśmy już wcześniej ale dopiero jak fizycznie będą oddane do użytku audytor nam je zaliczy.
Tu nie jest problem z kasą fizycznie a zgodnie z FFP tebasa
4
Ściągnięcie Nico i Rasfhorda to było by mistrzostwo Deco i Lapcia,
Pozostała by wtedy jeszcze obrona do przemeblowania, nowy ŚO jeśli odejdzie chriestiensen lub araujo i nowy boczny obrońca PO/LO ( jeśli na PO to Forta na wypożyczenie, jeśli LO to Martina na sprzedaż).
Martin zrobił olbrzymi progress ale i tak jest najsłabszym ogniwem ale też i tanim.
To co pokazał mecz z Interem to zabrakło nam zastępców na bokach zwłaszcza na LO dla Balde.
1
@Litman ile tych meczy oglądałeś?
Przez sezonem bardzo zmienił się skład , został odmłodzony w dodatku mlodzi bylywali nie obecni przez powołania na reprezentacje, młodzieżową LM, gry w kategoriach wiekowych.
Największy błąd w rezerwach był w planowaniu kadry.
Gra nie wyglądała tak źle, często przegrywając mecze byliśmy lepsi bo brakowało nam skuteczności, doświadczenia
2
Inigo ostatni sezon w pierwszym składzie , przyszły może jako rezerwowy
Cubarsi który wciąż się uczy i któremu przytrafiają się źle decyzje
Araujo który ma za sobą słaby ostatni rok , z wieloma błędami
Eric który zanotował Wielki rozwój ale czy to wystarczy na nowy sezon
Należy się zastanowić nad kimś nowym , może z valencii mosquera lub Gąsiorowski lub doświadczony Laporte
0
Fajnie by było jakby się dogadali z Athleticem by nie trzeba było płacić teraz całości , wiadomo że kosztowało by to więcej dobre kilka, kilkanaście mln ale by dużo pomoglo w FFP tebasa
0
@Guillegavira dlatego Torre musi iść wypożyczenie lub do sprzedaży bo i tak nie pogra a dawać szansę canterze a być może kogoś wypożyczyć z młodych do segunda , do drużyny typu las Palmas
5
Junyent bardzo dobrze grał vrok temu w presezonie , później już nie dostawał szans od Flicka, ciężko mu będzie csie przebić do pierwszej drużyny. Miejmy nadzieję vze nasi młodzi dostaną szansę w presezonie i któryś przekona Flicka czy to Junyent, Virgili, Torrenty, olmedo , Fernandezowie czy nasz afrykański zaciąg
0
@Pustelnik raczej nie presezon bo później mają przerwę letnią na odpoczynek przed nowym sezonem.
Akurat alhilal ma wielu dobrych piłkarzy jak Bono, kuliballi, malcom, R Neves, cancelo.
Drużyny europejskie grają raczej na pół gwizdka, starają się jak najmniejszym nakładem sił wygrywać mecze grupowe
14
Transfery Neto i Cilesena to były walki ksiegowe bo ich wartość wtedy była poniżej 10 mln, podobnie jak obustronna sprzedaż pijanica i Arthura oraz jeszcze podobny myk z juve z piłkarzami z rezerw
0
@Rupert_Haubica nie na 5 lat raczej max na 2 lata.
1
@Kazragore ponad 60 mln bo jeszcze podatek, wydaje mi się że fizycznie to Barcą ma fundusze na Nico , gorzej żeby spełnić wymogi FFP tebasa.
Na pewno ważne jest fizyczne oddanie loży VIP do uzytku to wtedy nam dopiszą z nich kasę, ważne będą odejścia Fatiego, Matsa, Peni, Romeu, Victora, Torre i prawdopodobnie Chriestiensena,.
W poprawie finansów służą też sprzedanie Valle, oraz transfery Todibo oraz prawdopodobnie Minguezy, Trincao, Abde
0
Zapewne odejdą Victor i na wypożyczenie pójdzie Torre więc ofensywa po przyjściu Nico byłaby taka
Yamal Lewandowski Nico Raphinha olmo fermin ferran i ewentualnie ktoś z rezerw
7 zawodników na 4 miejsca.
Czy dużo ? Raczej nie jak weźmiemy pod uwagę liczbę meczy w sezonie.
Co bym zamienił? Może sprzedał Ferrana i w jego miejsce Jonathana Davida z Lille.
Natomiast o dwa miejsca z tyłu pomocy rywalizowali by Pedri fdj gavi Casado i Bernal który będzie powoli wracał po kontuzji więc tak naprawdę będzie w pełni dostępny koło grudnia.
0
@kejdzi fdj wcale nie zarabia tak dużo to jest ok. 17 mln brutto z czego część tej kwoty stanowia pieniądze z czasów covida kiedy pozwolił na odroczenie kontraktu, więc pewnie wyjdzie koło 14 mln brutto rzeczywistej pensji
1
Z jednej strony ma możliwość historycznego występu w LM w barwach Athletic z drugiej. Walkę o LM w Barcelonie. Chciałbym go widzieć w Athleticu w LM ale i w Barcelonie już w najbliższym bo potrzebny jest nam ktoś na lewą stronę jak Nico
0
Byle by nie skorzystali z 14 dni na zwrot xD
0
Sprzedać jeśli się uda dostać za niego kilkanaście mln to było by fajnie, nie możemy posiadać dwóch szklanych ŚO czyli araujo i chriestiensena.
Można pomyśleć o Cristhianie Mosquerze lub Yareku Gąsiorowskim z valencii lub aymeric Laporte
2
Dla mnie Moriba dalej ma dość duży potencjał, obstawiam że max dwa sezony i go sprzedadzą ze sporym zyskiem,
4
Sprowadzenie Nico powinno być na pierwszym miejscu ,
Może też opcja Davida z Lille mogła by powrócić bo chyba jeszcze nie wybrał klubu a kończy mu się teraz kontrakt