0

O ile występ Marciniaka nie był najlepszy ale nie tragiczny to występ VARu już tak. Bo Marciniak niestety nie dostaw pomocy z. Varu .
Dziwi dlaczego dali taki var a nie Marciniaka ekipę varowska

0

@GucioH ci do chriestiensena to na jak najbardziej trzeba się pozbyć bo i tak co chwila kontuzja , ciężko będzie znaleźć na niego chętnego za choćby 20 mln, co do Araujo to ciężko powiedzieć czy on się u nas odbuduje. Wydaje mi się że trzeba go sprzedać tylko szkoda że nie weźmiemy za niego choćby 90 mln, z sytuacją z PSG i gundo Ronald stracił bardzo w oczach kibiców. Ja bym z chęcią zobaczył u nas Yarka z valencii.

0

@BISHBASHBOSH jak zostało 5 mi ut meczu to nie wpuszczać lewego tylko gaviego i chriestiensena, zwłaszcza widząc że Martin nie ma siły chodzić a nie mówiąc o bieganiu i walce

4

Co do głupiej zmiany i wprowadzenia Lewego zamiast gaviego i chriestiensena to absolutna racja.
Flick wprowadził Robercika by mógł sobie dopisać jeden występ więcej w LM.


1

Złota piłka dla Dembele to jeszcze gorszy wybór niż vinicius rok temu.
Stawiam na kogoś z trójki na salah, yamal , Pedri, w ostateczności Raphinha

0

Za nie wielkie pieniądze można go brać, będzie wartością dodaną

0

@Baros1990 tam analiza var zawaliła bo skupiła się na pierwszym kontakcie a nie drugim który powalił Yamala

1

@David_Martin zamiast Valverde , który nie gra nic szczególnego w tym sezonie to Widziałbym w pomocy Isco a za baene sancet
A obronę kounde Cubarsi vivian mingueza

Lewy czy mbappe - trzeba zaczekać do końca sezonu

0

@komin32 akurat bym go nie porównywał do antony'ego , bo Anthony gra bardzo dobrze w betisie i ma wpływ na wyniki drużyny ( pozytywny)

0

@DiRozmiare Puszczał wiele fauli , taki dimarco powinien spokojnie w pierwszej połowie kartke dostać, .
Ci z varu to już w ogóle porażka, tzw zadaniowcy z uefy

1

Czasami się tak zdarza że jedna drużyna ma podgorke z danym sędzia a druga za każdym razem z górki. Z marciniakiem my pod górkę a real zawsze farta ma

0

@WiernyKibic111 tu chyba inny mecz oglądałeś? Pedri dużo gorsze statystyki za wczoraj

0

@imiol123 tutaj wielu jest ślepych i im nie wytłumaczysz , cóż tam wiedzą trenerzy, eksperci jak tutaj wiedza lepiej,
Dzięki wspólnej grze pedriego i fdj zyskujemy bardzo wiele ale sporą część widzi w tym tylko zasługę pedriego

4

Araujo ma świetne warunki fizyczne , szybkość ale brak mu inteligencji boiskowej , sprytu, wyprowadzenia piłki, bardzo źle się ustawia.
Jeszcze dwa lata temu bymvo stawiał do TOP5 ŚO ale po dwóch ostatnich latach widać że dawno go wyprzedził vchocby Cubarsi.

Z tej mąki chleba nie będzie

0

Niestety Flick popełnił wielki błąd po bramce na 3-2 , zamiast wpuszczać lewego by podbił statystyki meczy w LM powinien wpuscic gaviego i chriestiensena by wspomóc obronę,

2

@LatajacyHolender ty poważnie?
Na przestrzeni ostatnich lat nie tylko wczoraj, przegranego meczu psg rok temu w LM, porażki z Realem. Araujo nie dojeżdża mentalnie, ma kilka świetnych interwencji po czym zawala mecz i to nie jest kwestia braku formy tylko jego jakości.
Przy naszym stylu Wychodzą jego słabości, nie trzymanie linni, słabe wyprowadzenie piłki.
Nie bez powodu Flicka jest tylko rezerwowymi.
Niech idzie do Włoch lub do anglii , tylko szkoda że ma tak niska kwotę odstępnego

0

@MasterKrzaku dziś do fdj nie ma co mieć pretensji , przy naszym stylu gry ciężko nam będzie znalezc pomocnika tego typu, tylko dopasować mu pensje do drabinki.
Araujo trzeba sprzedać to nie jest obrońca dla nas

1

Zabrakło tak niewiele, gdyby byli kounde i Balde mecz wyglądał by inaczej, bo ten Inter to nie jest wybitna drużyna , oni nawet nie potrafią się bronić dobrze, kupa cwaniaków i tyle

1

@Hogart taktycznie zawodnicy i Flick popełnili wielki błąd przy 3-2 dla nas.
Powinien wejść gavi i chriestiensen

2

Marciniak to zadaniowy sędzia, u niego przed meczem wiadomo czego się spodziewać, w dodatku bardzo kontrowersyjny var. Kontrowersje są
Czy na yamalu nie było karnego?
Czy nie było faulu przy bramce na 4-3?
Marciniak dziś tolerował faule Interu

0

@addept dokładnie v, jakby go zdjął zamiast Martineza to by dostał dziś 7 za asysty a tak to słabiutko , slabiutko

0

@Fetta dokładnie , co zmiana Flicka to gorzej było, zwłaszcza że Martin od 80 minuty ledwo chodził

0

@Ronad10 ogólnie stawianie na hiszpanow to dobre posunięcie choć za czasów xaviego krytykowane,
Akurat zbyt zagraniczna kadra realu moim zdaniem stanowi ich problem,

0

@Bogan w 1 połowie w obronie grał dobrze, miał przechwyty na połowie przeciwnika, miał mniej strat niż Martin , większą celność podań. Grał wyżej niż Martin po przeciwnej stronie

0

Oj nie wpisał bym go tą listę.
Bardziej obok Alvesa

0

@Patry10 na wachadlach tam zagrają dimarco i dumfries, myślę że z dimarco Eric sobie poradzi, bardziej musimy się obawiac Thurama bo jest szybki i przesilny i ma ponad 1,9m.
Jeszcze opcja by zagrał od początku chriestiensen i grał ile da radę( 45 czy 60 minut) a później zmiana.
Na lewej zagra Inigo lub Martin bo niestety Balde ma nie być w kadrze
Zobaczymy co wymyśli Flick

0

@Soetie Fort w końcówce kondycyjnie nie dawał rady, źle rozłożył swoje siły na mecz. Niestety on od ponad roku siedzi głównie na ławce, również wydaje się że na siłowni też mógłby się przyłożyć

0

@Bogan u Forta jest problem z kondycją ale chłopak ponad rok w zasadzie siedzi na ławce. Widać było po 80 minucie że chłopaka odcięło. W tym wieku to on musi grać grać grać bo nic z niego nie bedzie.
Na pewno dużo lepiej funkcjonował z yamalem, mało brakowało a strzelił by bramkę. Martin też miał wiele strat a w 90% podawał do tyłu do najbliższego.
Zobaczymy co się wyda,y w presezonie

3

@Patry10 z kim on tam ma się ścigać na skrzydle? W meczu z interem to potrzeba centymetrów w obronie na rosłych Thurama i arnautovica czy Tarima bo goście mają powyżej 1,9 m

1

@Lewangoooolsky ogólnie ta piłka wyglądała jakby miała wyjść , moim zdaniem nie było szans dojścia, pozostałe sytuacje wybronił wzorowo, zwłaszcza ta przy 1-0 po strzale Moro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?