0

Również taka pomarańczowa za wejście w yamala

6

Gavi może się przydać na końcówkę gdzie będzie trzeba więcej pobiegać , powalczyć, Fermin się może przydać na wejścia i strzały z daleka.
Araujo może się przydać jak wejdzie sorloth bo cubarsi i Martinez znacznie ustępują mu fizycznie

0

Niech go biorą, za krótki jak na Barcę

1

W dobrym momencie jedziemy do Madrytu , atletico od kilku tygodni zawodzi,

8

Isco popełnił jeden wielki błąd w karierze poszedł do realu zamiast do Barcelony na którą był skrojony.

2

Solidny występ Erica, martwi dyspozycja Araujo.

0

Niedługo z Realem będzie jak z wywiadami z Komorowskimi że wcześniej media pytania będą przesyłać do rzecznika klubu i on już przygotuje odpowiedzi zawodnikom

0

@Krzywy95 ferran na SPD? Coś nie jego pozycja, Lewy też nie zagra całego meczu max do 70 minuty

16

Real wygrywa szczęśliwie po karnym którego nie było i problematycznym wolnym.
Nie pamiętam meczu tego lysola żeby nie kombinował, zawsze kontrowersje

0

Bardzo ważne punkty i to w dodatku z liderem tabeli.
Coś nasze nabytki z czarnego kontynentu dalej nie grają.
Również niepokoi rozwój darvicha który miał być dużym talentem a gra tylko końcówki

3

@TowarEK wiedzieli wszyscy oprócz lapcia xD, który kazał Deco go sprowadzić

2

Nie sprzedamy Olmo bo nie znajdzie się nikt na tyle głupi by chcieć zapłacić za Olmo duże pieniądze wiedząc że pół sezonu j będzie na L4.
Że my tego nie wiedzieliśmy że on jest tak kruchy.

3

Barcelona nie grała z ossasuna w rozgrywkach FIFA a laligi

3

Najlepsze jest to że normalnie padł by jak zabity jakby ta butelka nawet była pusta a tutaj zero reakcji.
Na pewno nie powinni świętować przed trybuna atletico , jakby poszli do swoich kibiców to myślę że było by ok
Gest rudigera to powinna być kara kilku meczy,

0

Bo zarówno vinicius czy raphinha to nie są zawodnicy którzy wygrają sami mecz, zwłaszcza Raphinha który nie potrafi nikogo okiwać

5

Koszty dzielimy z Realem i atletico. Będą wracać samolotem
Rodrygo, vinicius, endrick , Valverde , gimenez molina , Alvarez, de Paul, simeone , a od nas araujo i Raphinha
Więc koszty pewnie nie będą aż tak duże
A w obliczu problemów zdrowotnych cubarsiego i Martineza obecność araujo jest bardzo ważna

1

Dobra decyzja probierza, nie zawsze powinni grać ci pierwsi z wyboru w meczach z drużynami typu Malta, San Marino itp

0

@TowarEK i miał rację, Motta poszedł do juve które jest w przebudowie gdzie jest straszny bałagan, gdzie kadra to zlepek w większości średniej jakości zawodników, to ich 5 miejsce świetnie odzwierciedla stan rzeczy. Dla nas Polaków odejście motty z bologny jest o tyle bolesne że Urbański stracił minuty w bologni i poszedł na wypożyczenie bo go italiano nie widział w składzie

2

Dlaczego powołanie dostał i gra olmo przecież związek i Laliga twierdzili że bezprawnie zarejestrowany

0

@Szymemdymek to było w przenośni, czyli psującym atmosferę w szatni poprzez swoją konfliktowość, zachowania.
Jak i indywidualizm na boisku , o czym my też się przekonaliśmy że cancelo często szedł do końca, strzelał z bocznych sektorów pola karnego , nie podawal w ważnych momentach. Należy wspomnieć jego mecze z PSG czy Realem.
Zresztą nie stać nas na niego

0

Mimo poziomu sportowego Duńczyka to byłbym za jego sprzedażą ze względu na częstość urazów w jego karierze, to nie jest zawodnik by zagrać trzy czy dwa mecze w systemie co trzy dni w pełnym wymiarze czasowym, jak pokazuje jego przeszłość on zawsze miał jakieś dyskomforty , mikro urazy, u xaviego był zawsze pierwszym do zmiany, mamy araujo to nam wystarczy.
No chyba że mają na zakładkę grać z araujo i martinezem

0

Hugo Ekitike kosztowałby nas ponad 50 mln. My tanio nie kupujemy

0

Alternatywa pozostaje Frimpong przesunięty do obrony ale to droższa opcja ale mogąca grac wyżej

1

30 mln w obecnych czasach to mało za dobrego grajka na poziomie Barcy , ale czy on takim się okaże?
Kounde niestety co kilka meczy ma bardzo słaby mecz , popełnia dziwne błędy , aczkolwiek jest lepiej niż w zeszłym sezonie gdzie zazwyczaj miał słabe początki lub końcówki meczy gdzie brakowało mu koncentracji

2

@matirix20 dokładnie, gościu nie dojeżdżający w najważniejszych meczach, w dodatku psujący szatnię nie przez przypadek zaliczył tyle klubow

1

Ciekawe opcje to:
Trent Alexander-Arnold (Liverpool)
Jonathan Tah (Bayer)
Virgil van Dijk (Liverpool)
Frank Anguissa (Napoli)
Thomas Partey (Arsenal)
Jonathan David (Lille)
I oczywiście Messi

0

Warto sprowadzić , jak nie odpali u nas to na sprzedaży i tak zarobimy na nim

0

W jakim składzie grali , chyba paru zawodników na reprezentacje pojechało?

0

Tak , tak, tak.
Nico ma bardzo dobre geny, jest silny, szybki, w przeciwieństwie do olmo ma mocny organizm, nie łapie non stop urazów.
Ma drbling czyli coś co powinien mieć skrzydłowy u nas.
Być może atak z yamalem Raphinha Nico byłby jeszcze lepszy niz obecny

0

@Cule1797 okazja by zawodnicy espanyolu pokopali po nogach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?