Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ronad10 podobnie jak bellingham, który też fauluje i to ostro a sam pada jak razony z byle powodu. W pierwszym sezonie wielu sędziów bardzo się na to nabierało i real dostał karne i wolne za kontakty belinghamem
0
@MirusAmisz gdyby ferran strzelił swoje setki mecz potoczył by się zapewne inaczej , tego się nie dowiemy, jak napisałeś możemy tylko gdybać.
0
@daymons jeśl chcemy walczyć , zwyciężać z najlepszymi to takie setki to powinna być formalność i dla lewego z przed dwóch trzech lat by była , bo wygrał by pozycje z obrońca,
Jeśli nie strz lamy sytuacji jakie miał ferran i Lewy to trudno będzie wygrywac
0
@Mrzny jakim wslizgu weź sobie chłopie obejrzyj powtórkę, 7- 8 metr przed bramką, tylko dołożyć nogę do świetnego podania Raphinhi
0
To jak wczoraj strzeliliśmy po różnych dwie bramki to teraz kolejne za 3 miesiące
0
@rodineusz a to nie była setka? Taki w sytuację lewy z przed 2 lat by strzelił 10/10.
To jak setki przestrzelone w meczu z Realem.
To są sytuacje gdzie 9 musi strzelić
0
@Mrzny przy 4-2 człowieku , przy podaniu Raphinhi, to nawet nie była setka a nawet 200-tka.
Tutaj zabrakło niestety szybkosci Roberta
1
@GucioH akurat trzeci środkowy pomocnik by się przydał i Pedri na pseudo 10 mógł skończyć mecz
Zmiany były oderwane od tego co się działo i co było potrzebne w meczu
0
@MirusAmisz bez setek Ferrana sobie poradziliśmy bo wyszliśmy na 3-2 ale ta Roberta by zamknęła mecz na 5-2
0
@torondirn strzał chujowy bo piłka poszła mu pod nogi, ale Robert do takiej sytuacji by nie pobiegł.
Potrzebna jest nam 9 lepsza niż ferran i znacznie młodsza niż lewy
1
Kounde taka dobra nota? Chyba niektórzy się spóźnili na pierwsze 10 minut i ostatnie 10
0
@Kozaxus a co robił przy trzeciej bramce gavi na 5 metrze zamiast być na linii pola karnego, gavi biega bez żadnego przemyslunku
0
Tam za bardzo trzymania nie było w dodatku trochę we wszystkim pomógł obrońca kryjący cubarsiego bo też przepchnął cubarsiego na tego kryjącego inigo,
Nie było szarpania za koszulkę czy nie złapał go , nie objął
Sędzia był bardzo blisko.
Równie dobrze mógł być karny na yamaly bo nogę wystawił niestety yamal zbyt aktorsko podszedł do upadku
8
Raphinha ??? Za co , przecież zagrał slabo
2
Dziś wielu zawaliło
Kounde spóźnił się na mecz , słaby początek ale też i fatalna końcówka,
Ferran zmarnował dwie setki
Raphinha bez formy
Lewy nie strzelił setki przy 4-2
Źle zmiany gaviego fermina i Erica
Słaby występ Olmo
Pochwała dla pedriego i fdj za grę i yamala bez którego dryblingu byśmy nie istnieli
Tak gnietlismy atletico że powinniśmy wygrać dwoma czy trzema bramkami
Najważniejsze wyciągnąć wnioski z tego meczu
1
@sondisonda prosiło się wpuścić araujo jak wszedł sorloth , casado też by się przydał zamiast gaviego wprowadzającego chaos
0
@masik86 przed kontuzją biegal jeszcze bardziej , po kontuzji się opamiętał i tyle nie fauluje ale też nie daje tyle agresji i przewagi dla drużyny
1
@MARIUSZ1981 zamiast uspokajać grę to wpuszcza gaviego który wprowadza najwięcej chaosu
0
@narciarz prosiło się wpuścić araujo na sorlotha bo mamy z nim problem bo przestawia naszych.
0
@Alfie by wygrać zdecydowanie by simeone nie płakał po meczu ze nie wiele brakło
1
@GucioH i wpuściliśmy gaviego który wprowadza dużo chaosu zamiast Casado
1
@Hadim i setki Roberta przy 4-2 bo ona była by kluczowa
0
Jak wchodzi sorloth to u nas powinien wejść araujo , Pedri mógł dograć już do końca, bo Eric do rozegrania slabo
0
@HugoZraszacz a gavi co pokazał poza bezmyślnym bieganiem?
0
Lewy odpoczywa , prowadzimy, pokazalismy charakter przy 0-2 jest ok.
Można psioczyc na Ferrana miał dwie super sytuacje szkoda że nie strzelił, ale zwłaszcza ta druga sytuację świetnie wypracował pressujac
0
Ciężko powiedzieć czy zwolnić czy nie zwolnić trenera bo jeśli przegrywamy to nieznacznie, nie ustępujemy przeciwnikom.
Skład wiele razy był osłabiany przez wyjazdy na reprezentacje młodzieżowe.
Mamy bardzo młody skład i to też nie pomaga, w dodatku odszedł Unai który był jednym z liderów drużyny.
Zaciąg afrykański wciąż poza składem.
Wiadomo że spaść niżej nie możemy, musimy utrzymać ta ligę ale najważniejszy jest rozwój zawodników.
Oglądał ktoś kilka ostatnich meczy i może coś powiedzieć jak to wygląda na boisku.
Może taki Fort powinien dziś grać w rezerwach jeśli nie zagrał wczoraj
10
Roque nie jest taki słaby jak niektórzy uważają , to nie jest przekręt w stylu Douglasa czy kerissona.
Gość co by nie patrRc w słabym atletico w wieku 18 lat strzelił w sezonie ponad 20 bramek.
Należy pamiętać o tym że Roque :
-przyjechał po kontuzji
-nie był przygotowany mentalnie na taki przeskok, widać to w jego zachowaniu, reakcja boiskowych i poza boiskowych
Neymar przychodził do nas będąc i z dość doświadczonym zawodnikiem, roque zaczynał
- Spora część zawodników z Ameryki południowej ma na początku problemy z aklimatyzacja
- W dodatku pojawiły się u niego problemy rodzinne i to też miało zapewne spory wpływ na jego zjazd w ostatnich tygodniach.
Powinien opuści Brazylię dopiero latem i zostać wypożyczony lub przesunięty do rezerw na przynajmniej pół roku.
Zobaczcie jaką cierpliwość i podejście miał real do viniciusa i rodrygo.
Oni w rezerwach kopali się po głowie ale grali , poznawali europejską piłk.
U nas roque za to był wstawiony u xaviego do lodówki na pół roku, nie pracowano z nim
0
Jak to jest że oglądając w telewizji widać tego spalonego i przyjęcie piłki ręką przez zawodnika z las Palmas a oni potrzebują 5 minut i wołać głównego by pokazać pu potencjalny karny jakby nie było spalonego.
Czy to wynika że strachu przed realTV i cała nagonka białych na sędziów
0
@Karolo1 akurat dużo więcej pressuje, a w ofensywie
Wychodzi do prostopadłych podań, pozostaje w ruchu tworząc przestrzeń dla wchodzących.
Widać różnicę w lewym obecnym a tym z przed roku czy nawet z przed pół roku
0
@slayer słownik w telefonie zmieniający czasami na głupoty