0

@JaCules1211 mieli więcej strzalow -5

2

Musi zejść gavi bo ma żółtą, za niego fermin
Za Casado fdj

1

Raphinha ma formę z soboty, jak nie wszedł w mecz to już nie wejdzie

0

3-1 co tu się dzieje czy stoi u nas bramkarz?

0

Co on wyprawia, masakra

1

@czarnatom bo na Wojtusia zjego słowa lepiej nie mówić,

2

Jakby w bramce stał Penia to już była by nawalania że Wojtuś by to wyjął, że nawet nie rzucił się w stronę piłki

0

Dziś Wojtuś więc będzie czysto z tyłu xd

1

Poniżej 10 mln bym nie sprzedawał , myślę że jest wart 20 mln,
Ewentualnie sprzedać 50% praw zawodnika za 10 mln

0

Pamiętajcie jak wszyscy wypychali Mingueze a teraz gościu jest wart co najmniej kilkanaście mln być może pójdzie za 20 mln.
Martin jest słaby ale robi postępy w porównaniu do tego co było 3 miesiące temu.
Przedłużyć kontrakt i sprzedac na podobnych warunkach jak Mingueze lub wypożyczyć

0

@JiXSaw jakby się znalazł ktoś kto da za niego 100 mln to bym sprzedawał, on ma teraz swój Prime i już lepszy nie będzie

0

Gdzie zaciąg z Afryki oraz Prim i Darvich?

0

Oprócz drużyny potrzebne są nam indywidualności którzy sami potrafią wygrać mecz a takiego mamy jednego Yamala - 17 letniego Yamala, który robi postępy ale on ma 17 lat
Raphinha potrzebuję przestrzeni i w takich meczach jak wczoraj nie ma chłopak , choć wczoraj miał dwie super piłki i nie trafił w bramkę.
Lewy niestety z miesiąca na miesiąc coraz starszy, przyjęcia i dryblingu brak i sił na bieganie też
Na pewno jest nam potrzebny ktoś na lewe skrzydło kto będzie szarpał.

0

Ponad połowa gimbusów na stronie :
Penia puścił szmatę, Wojtuś by to obronil
O słabym Raphinhi cisza
Lipa bo fdj dość dobrze zagrał i nie za bardzo można na niego nawalać, ale i tak dla większości zagrał gorzej niż raphinha

0

@BARCA1899Messi popieram, akurat w meczach z getafe zwłaszcza jak walczymy o zwyciestwo to się takie rzeczy dzieją

3

O dziwo jak na mecz z getafe mielismy bardzo dużo okazji

0

@MirusAmisz tutaj powinno być około 8 - 9 minut. Getafe jest mistrzem kradniecia minut

0

@mati15d chłopie to była intuicyjna obrona.
Co z tego że Wojtuś miał zasięg jak nie zdążył zareagować przy strzale mbappe.
Gdzie był kounde przy pierwszym strzale , gdzie był araujo przy dobitce

0

@Jasiorro66 jakby to był kwiecień vto tak ale w styczniu to dopiero połowa sezonu

0

Czyżby nam wyszła bokiem pazerność z meczu betisemi przemęczenie u kilku zawodników

0

@Jcobvq Balde dziś dobrze , Raphinha bardzo słabo

4

Oni jeszcze dają koszulki tym szmaciarzom

0

4 minuty tylko ?

1

Lewy niech już zejdzie bo już brak sił uniego

0

@JiXSaw czytaj ze zrozumieniem , nie napisałem ze gavi gra słabo , poprostu trzeba wpuścić świeżego olmo na miejsce gaviego bo rafa się przyda jeszcze

0

@mati15d włącz sobie Fifę, to nie Penia popełnił tu błędy tylko nasi obrońcy

0

@Lewangoooolsky jak strzał mbappe na 1:0 xD

0

@bialyzdw nie on a Marquez stworzył, przecież xavi mając do wyboru casado i Romeu stawiał na tego drugiego, gdyby nie kontuzje młodzi nie dostali by szansy - wyjątkiem jest yamal ale to materiał na cracka, zresztą ustawiał na yamal bo ciągnął mu 16 latek grę. Xavi nie dołożył za dużo do szkolenia Guiu.
Można powiedzieć ze Koeman potrafić wprowadzać, przygotowywać do gry w pierwszym zespole

2

Lewy do zamiany oraz gavi a za nich Olmo i ferran

1

@mati15d jak strzał mbappe xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?