1

Jeśli Olmo i Victor zostaną zarejestrowani to znów lapcio będzie świecił sukces.
Ciekawe za ile sprzedał te łoże VIP

8

"Chcieli wydymać Freda to Fred wydymał ich"
Dobra decyzja o nie podpisaniu umowy, nie potrzebne jedynie jego ściąganie do Hiszpanii

4

Najpierw karny z niczego, już dawno nie widziałem takiego karninio, później czerwona dla viniciusa( niemożliwe ) a na koniec taka asysta Valencii.
Jak Real nie może , jak sędzia nie daje rady pomóc to Valencia sprawia taki prezent

0

Tutaj jeszcze wiele się może wydarzyć
Klub pozwie związek i lalige
Piłkarze też mogą pozwać związek o brak możliwości pracy w klubie w którym są lub możliwości czasowego wypożyczenia.
Tutaj Laliga i związek nie patrzą
na dobro piłkarza
[Takie amatorskie spojrzenie na sprawę]

2

10 mln?
Myślę że jego wartość to 15-20 mln
Ale u nas to zawsze promocja

0

@sevs Barcelona może pójść, jeśli Olmo zostanie wierny nam to szacun, zrezygnować z możliwości zarobienia ok. 40-50 mln

0

@DJ6 myślę że tam w zarządzie jest spory rozłam i że w najbliższych tygodniach , miesiącach będą zmiany

0

Czy możemy ich teraz wypożyczyć na te pół roku ?

0

@DJ6 myślę że to jest do obalenia, pójdzie do sądu to może to zmienią bo jest to głupi przepis

11

Drużyna nie gra ale emocje zapewnione!

4

To są emocje, nie jakieś 90 minut tylko duzo duzo więcej

1

@BORO_12 możesz wypożyczyć, inny zespół może go zarejestrować

0

@OldMc84 nie wiemy na 100% czy jest taki zapis, co do ligi hiszpańskiej zasad tam panujących to też nie jesteśmy pewni wszystkiego

3

Najlepsza opcja to gwarancje bankowe ze strony zarządu.
Sprzedaż miejsc VIP na szybko to nic dobrego , zwłaszcza będąc przypartym do muru

2

@creativeopinion mylisz się , premia jak zawodnik przychodzi z kartą na ręku jest znacznie większa , w tym przypadku sam Żółwik wziął koło 100 mln euro a ile menadżer?
Jest to taniej nie kupno od PSG ale i tak są to ogromne pieniądze
Koszt transferu belinghama to nie 100 mln a ponad 130 mln.

3

Najlepsze wyjście z sytuacji do sprzedać go do Anglii za 50-60 mln,z całym szacunkiem do jego jakości poradzimy sobie bez niego, jest Raphinha, fermin , Pedri , Torre, gavi, fdj

2

Jestem ciekaw jak zaprezentował by się Roque w tych pierwszych meczach sezonu, bo chłopak ma braki, ale nogę, głowę, potrafi dostawić a szybkościowo przewyższa Roberta.
Błędem Flicka była zbyt duża eksploatacja Roberta, i pogoń za bramkami Lewego. Było 3-0 to Robert powinien siadać na ławkę w meczach czy to z las Palmas czy leganes czy że słabeuszami w LM powinien zacząć mecz ba ławce i wejść tylko gdy będzie potrzeba

0

@KibicBarcy84 no chyba że szejki mu dadzą 2-3 razy tyle na rękę.
Czas Lewego. Minął nawet nie wiem czy lepiej w tej naszej grze nie odnalazł by się Suarez z ostatniego sezonu u nas ,( mimo nadwagi)

3

@Heros11 uważam że jest tu dużo racji, cześć ludzi tutaj patrzy przez pryzmat narodowości a autor felietonu przez pryzmat dobra dla klubu.
Gdyby w tym sezonie był Lewy z przed 5-6 lat to on by nastukal z co najmniej 10 bramek więcej. Czasu się nie oszuka

1

Lewy ma swoje lata i lepiej nie będzie, i tak się oszczędza nie pressujac obrońców , słabo broniąc, widać też że walka z obrońcami też mu daje w kości , szybkościowo też raczej już widać różnicę między rzeczywistością a lewym z przed 2 lat

2

@B jak BARCA o kim to ? Bo nie o lewym raczej , bo on nie minie przeciwnika o, a z przyjęciem slabo

0

@RezerwowyWojtus trochę kultury.
Apropo wypożyczenia do galatasaray to przebił się i był tam jedynką.
Akurat tutaj są liczby i w tym aspekcie - wychodzenie a po za pole karne pokazują że Penia dostosował się do gry Flicka. Również dobrze gra nogami i widać że obrońcy nie boją się dać mu trudnej piłki przy pressingu przeciwnika.
4 stycznia zobaczymy Wojtusia to się przekonamy ... Choć to będzie mecz z 4 ligowcem

0

Skończy się przedłożeniem gwarancji przez laporte i jego znajomych z zarządu.
Czy Mats na pewno był wyrejestrowany?
Mogą też połamać Fatiego na treningu i wyrejestrować do końca sezonu xD

6

@RezerwowyWojtus nakłada się na to wysokie, rosnące kontrakty z wiekiem, mnóstwo nie trafionych, przeplaconych transferów i szemrane brazylijskie interesy

0

@Andi18 i tak nikt nic lepszego nie wymyśli bo wpuszczenie szejkow to nie to co byśmy chcieli.
Szkoda tylko kasy wydanej na Ferrana Roque( choć tu się może zwróci) i olmo

1

Wypożyczyć go na sezon z opcją nieobowiązkowego wykupu, lepsza opcja niż ferran na skrzydle

1

@scwanyginter coś bardzo nie kojarzę tego jego rozrzucania piłek , raczej jak się bierze za rozgrywanie to te podania nie są najwyższej klasy, Również jest na niego grane mniej piłek na walkę niż to miało miejsce w pierwszym sezonie

2

Z Lewandowskiego będzie pożytek jak reszta drużyny będzie funkcjonować jak na początku sezonu, gdy będzie dostawał piłki na dołożenie nogi , głowy. Do tego potrzebny jest drugi skrzydłowy który również będzie mu dostarczał piłki. Nie możemy liczyć tylko na yamala a widać Balde mało że nie zrobił kroku w przód to wręcz w tył.
Ale nie oszukujemy się że wiek robi swoje i Robert nie będzie pressował zbytnio obrońców, że będzie dużo biegał, to już nie ten wiek

4

Lewy ma jeszcze trochę jakości ale jedyne co daje zespołowi to tylko bramki z dołożenia nogi , głowy , szybki strzał z przyjętej piłki.
Sam nie pobiegnie na bramkę, nie minie, nie okiwa przeciwnika, nie wygra pojedynku biegowego, również jego rozgrywanie często spowalnia grę, nie dokładne przyjęcie.
Bazuje na doświadczeniu, sprycie.
Musimy mieć napastnika typu Etoo czy Suarez z początkowych lat.
W dodatku Robert nie daje za dużo w pressingu, bo musi się oszczędzać na ofensywę.
Przydałby się jako drugi napastnik ... Ale nie z tym wynagrodzeniem co ma obecnie.
Szkoda że nie możemy go sprzedać jak real Cristiano

1

@Heros11 Lewy ma jeszcze trochę jakości ale jedyne co daje zespołowi to tylko bramki z dołożenia nogi , głowy , szybki strzał z przyjętej piłki.
Sam nie pobiegnie na bramkę, nie minie, nie oliwa przeciwnika, nie wygra pojedynku biegowego.
Bazuje na doświadczeniu, sprycie.
Musimy mieć napastnika typu Etoo czy Suarez z początkowych lat.
W dodatku Robert nie daje za dużo w pressingu, bo musi się oszczędzać na ofensywę.
Przydałby się jako drugi napastnik ... Ale nie z tym wynagrodzeniem co ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?