Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To dlaczego simeone może skakać , machać , wbiegać na boisko i nic
Nie wspominając o machaniu rękami męczennika
0
Wracamy na drugie miejsce w tabeli w dodatku mamy świetny bilans bramkowy a przed nami mecze z benfica i Atalanta
0
@MILOSZ_F22 dla mnie karninio , bardzo lekkie pchnięcie , jakby na lewym nam takie gwizdali to by Robercik miał z 10 goli więcej.
Ciekawi mnie czy tam nie było spalonego
0
Twierdza Dortmund zdobyta!!!!
2
Czemu flick wpuścił victora a nie gaviego gdzie potrzebny jest pressing walka w obronie
0
Brawo rekin , znów bramka
0
Dobre zmiany fdj za olmo a Pedri został by była kontrola środka , uczy się Flick na błędach z meczu z betisem
0
@pepulinho też mi się wydaje że spalony, ale pewnie var sprawdził xD
2
Niezły faul lewego, co ten sędzia daje
2
Czy tam nie było spalonego ???
Karny z dupy
0
Bramka otworzy mecz, Borussia musi teraz pójść odważniej do przodu.
Bardzo dobrze wychodzimy dziś z pod pressingu. Casado , Pedri, Balde, kounde cubarsi , Martinez i yamal na Plus
0
@danijacek ????
0
Dobry nasz mecz
0
@Recha_0684 znamy sufit Raphinhi i wiemy że pojedynki jeden na jeden to jego słabą strona , zwłaszcza próba kiwania od liniii
1
@Siwy88 przyszły rok będzie już lepszy, bo już nie będziemy płacić Messiemu, po ponad 3 latach jak odszedł w końcu przestaniemy go spłacać
0
@bulo konstruktywna odpowiedź xD
0
@Jasiorro66 uważam że lepiej było zostawić pedriego i olmo na koniec a posłać od początku fdj i gaviego lub Torre
2
@Qaz123 spokojnie tabela jest tak spłaszczona ze dwa trzy zwycięstwa vi jesteśmy u góry.
W tym sezonie mamy znacznie młodszy skład , zaszło dużo zmian personalnych w dodatku było trochę kontuzji oraz piłkarze jeździli na reprezentacje młodzieżowe.
Celem jest utrzymanie i szkolenie mlodych a nie awans
0
Swoją drogą gdzie byli obrońcy że to Frank gonił roque.
Im bliżej było do końca meczu nasza obrona była coraz mniej pewna zwłaszcza Kounde
0
Zamiast posyłać pierwszy skład dziś powinien wpuścić od początku zmienników za raphinhe pedriego , Martineza i w zależności od wydarzeń na boisku robi. Zmiany.
Brakuje nam spokoju w pomocy, gavi wchodzący na końcówkę nie da spokoju w rozegraniu , nie przytrzyma piłki
0
@Jasiorro66 z tym że kolejnym meczu tracimy pkt w końcówce gdy zbyt wielu zawodników z pierwszego składu nie ma, dlatego trzeba to trochę zrównoważyć , Pedri by się przydał w końcówce , gavi nie daje spokoju w końcówce
3
Dlaczego Flick wystawia od początku pedriego i olmo i ich zdejmuje, w dodatku też i raphinhe , zamiast zrównoważyć skład i zacząć mecz z jednym czy dwoma rezerwowymi i później korygować w zależności od wydarzeń
0
@El Guaje 7 tak tak na Fifie bramkarz by obronił, akurat dzięki Peni mamy chociaż ten jeden pkt
0
@Jasiorro66 akurat gavi nic nie wnosi w naszej grze i trzeba mu czasu
0
@BISHBASHBOSH akurat gavi nie gra nic , jedyne co robi to haos zarówno w ataku jak i w obronie
0
Co musiałby zrobić Penia by dostać wyższą ocenę, niektóre oceny z dupy wzięte
0
@FloroFloro pomarzyć można xD
0
@LatajacyHolender to nie wiedziałem, myślałem że to dalej jego zięciunio
4
Enrique mógłby zrobić jeszcze jedna ważna rzecz w PSG zanim go zwolnią, sprowadzić do PSG Ferrana, który grał u niego w reprezentacji i to z powodzeniem
0
@Commando na pewno trzeba czasu i minut w takim meczu jak dziś z ławki.
Natomiast gavi + Fermin to jeszcze więcej haosu xd