1

To dlaczego simeone może skakać , machać , wbiegać na boisko i nic
Nie wspominając o machaniu rękami męczennika

0

Wracamy na drugie miejsce w tabeli w dodatku mamy świetny bilans bramkowy a przed nami mecze z benfica i Atalanta

0

@MILOSZ_F22 dla mnie karninio , bardzo lekkie pchnięcie , jakby na lewym nam takie gwizdali to by Robercik miał z 10 goli więcej.
Ciekawi mnie czy tam nie było spalonego

0

Twierdza Dortmund zdobyta!!!!

2

Czemu flick wpuścił victora a nie gaviego gdzie potrzebny jest pressing walka w obronie

0

Brawo rekin , znów bramka

0

Dobre zmiany fdj za olmo a Pedri został by była kontrola środka , uczy się Flick na błędach z meczu z betisem

0

@pepulinho też mi się wydaje że spalony, ale pewnie var sprawdził xD

2

Niezły faul lewego, co ten sędzia daje

2

Czy tam nie było spalonego ???
Karny z dupy

0

Bramka otworzy mecz, Borussia musi teraz pójść odważniej do przodu.
Bardzo dobrze wychodzimy dziś z pod pressingu. Casado , Pedri, Balde, kounde cubarsi , Martinez i yamal na Plus

0

@danijacek ????

0

Dobry nasz mecz

0

@Recha_0684 znamy sufit Raphinhi i wiemy że pojedynki jeden na jeden to jego słabą strona , zwłaszcza próba kiwania od liniii

1

@Siwy88 przyszły rok będzie już lepszy, bo już nie będziemy płacić Messiemu, po ponad 3 latach jak odszedł w końcu przestaniemy go spłacać

0

@bulo konstruktywna odpowiedź xD

0

@Jasiorro66 uważam że lepiej było zostawić pedriego i olmo na koniec a posłać od początku fdj i gaviego lub Torre

2

@Qaz123 spokojnie tabela jest tak spłaszczona ze dwa trzy zwycięstwa vi jesteśmy u góry.
W tym sezonie mamy znacznie młodszy skład , zaszło dużo zmian personalnych w dodatku było trochę kontuzji oraz piłkarze jeździli na reprezentacje młodzieżowe.
Celem jest utrzymanie i szkolenie mlodych a nie awans

0

Swoją drogą gdzie byli obrońcy że to Frank gonił roque.
Im bliżej było do końca meczu nasza obrona była coraz mniej pewna zwłaszcza Kounde

0

Zamiast posyłać pierwszy skład dziś powinien wpuścić od początku zmienników za raphinhe pedriego , Martineza i w zależności od wydarzeń na boisku robi. Zmiany.
Brakuje nam spokoju w pomocy, gavi wchodzący na końcówkę nie da spokoju w rozegraniu , nie przytrzyma piłki


0

@Jasiorro66 z tym że kolejnym meczu tracimy pkt w końcówce gdy zbyt wielu zawodników z pierwszego składu nie ma, dlatego trzeba to trochę zrównoważyć , Pedri by się przydał w końcówce , gavi nie daje spokoju w końcówce

3

Dlaczego Flick wystawia od początku pedriego i olmo i ich zdejmuje, w dodatku też i raphinhe , zamiast zrównoważyć skład i zacząć mecz z jednym czy dwoma rezerwowymi i później korygować w zależności od wydarzeń

0

@El Guaje 7 tak tak na Fifie bramkarz by obronił, akurat dzięki Peni mamy chociaż ten jeden pkt

0

@Jasiorro66 akurat gavi nic nie wnosi w naszej grze i trzeba mu czasu

0

@BISHBASHBOSH akurat gavi nie gra nic , jedyne co robi to haos zarówno w ataku jak i w obronie

0

Co musiałby zrobić Penia by dostać wyższą ocenę, niektóre oceny z dupy wzięte

0

@FloroFloro pomarzyć można xD

0

@LatajacyHolender to nie wiedziałem, myślałem że to dalej jego zięciunio

4

Enrique mógłby zrobić jeszcze jedna ważna rzecz w PSG zanim go zwolnią, sprowadzić do PSG Ferrana, który grał u niego w reprezentacji i to z powodzeniem

0

@Commando na pewno trzeba czasu i minut w takim meczu jak dziś z ławki.
Natomiast gavi + Fermin to jeszcze więcej haosu xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?