Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bajson myślę że olmo to nie pomysł deco a samego lapcia a co do roque roque to jest to powrót laporty do interesów brazylijskich
0
@Dfd222 poprawka , jednego , tylko Yamala
0
@Marusek lewego bardzo dużo kosztuje walka z obrońcami, mimo że nie biega zbyt dużo ale widać po nim zmęczenie jakby zapierdzielał jak Raphinha. Wolałbym zobaczyć lewego jako zmiennika na ostatnie 20-25 minut na podmeczonych obrońców
0
Może trzeba było w meczu z leganes od początku dać Ferrana , który był w gazie a nie wstawiać lewego by bramek kilka walnął,
poprostu Lewandowski ma swoje lata i jego wydolność spada
0
@LukaszFan nie zawsze w takich meczach pierwszy garnitur będzie lepszy, taki mecz to szansa dla rezerwowych by się pokazać a te nasze "stare wygi" z pierwszego mają problem czy motywacja i koncentracja,
4
@rodineusz dokładnie, wklad w przegranie tego meczu i to większy niż lewy miał Raphinha ( w tym sezonie ulubieniec prawie wszystkich) a tutaj cisza.
Najlepiej pisać non stop o fdj, lewym i Peni
0
Podobna sytuacja z araujo który jest zdrowy u nie zagrał nic po kontuzji
4
A tym czasem Real nam odjeżdża, jak dołożymy zaległe mecze realu i atletico to robi się nam duża strata.
Bokiem wychodzi nam nabijanie bramek prze lewego granie całych meczy przez Yamala , raphinhe , brak rotacji jak gra nam szła i wysoko wygrywalismy.
Pedri też powinien więcej odpoczywać.
W takim meczu z leganes czy las Palmas to ferran Torre fermin gavi fdj powinni wychodzić w pierwszym składzie a nie zajeżdżać Yamala raphinhe lewego Casado ( bo jest to dla niego mega przeskok z 3 do 1 ligii i widać że końcówki meczy, czy nawet już po godzinie to złe decyzje , błędy)
1
Mamy wielu defensywnych pomocników ale żadnego silnego, twardego gościa od którego będą się inni odbijać
0
@gaq raphinha poza wrzutkami na skrzydle nie daje też za wiele, na skrzydle musi być ktoś z dobrą kiwką,
0
1 przy intensywności jaka gramy pomocnicy nie dają rady cały mecz gracz na wysokim poziomie. Im bliżej końca meczu przytrafiają się im błędy.
2. Na wejście sortlotha powinniśmy zareagować wejściem Araujo
3. Zamiast wpuszczać Erica powinien wejść fdj
4. Bez Flicka na ławce dwie porażki
5. Lewy powinien sobie trochę odpocząć a w jego miejsce ferran od początku czy Pau Victor
6 jak wpuszczamy ferrana to po to by grał na środku nie na skrzydle
7. Znów nie potrafimy przerwać kontr faulem tylko patrzymy co robi przeciwnik
8 wreszcie był mecz gdzie przeciwnik nie kradł minut
9. Dobre zawody sedziego
0
@Tridente2015 z tym że okazały się one kluczowe w meczach z atletico , leganes, las Palmas, betisem, celtą
0
@OldMc84 zgadzam się, każdy zawodnik ma swój sufit, i tego nie przeskoczy, mieliśmy przez ostatnie miesiące najlepszy w karierze okres Raphinhi i już lepiej nie będzie
0
@Luffy plus araujo do pojedynków z sorlothem
0
@Tridente2015 tak, ale nie wykorzystane setki przy 1:0 noty mu nie podnoszą.
Ostatnie mecze stwarzamy sytuację ale strasznie je marnujemy i pkt uciekają. Dzisiejszy mecz oglądało się super, zwłaszcza pierwsza godzinę, ale znów marnujemy świetne sytuację i przegrywamy
0
@Persempretito nie, ale jest nam ktoś taki potrzebny, kto będzie stanowił zagrożenie dla przeciwnika
0
@MakeNoise a te setki nie strzelone? Szczególnie nie wykorzystana setka z lobem go obciąża. Dziś też zrobił sporo wrzutek ale nie celnych.
Ostatnie mecze Raphinhi i lewego w lalidze to pokaż nieskuteczności i wielu złych decyzji.
0
@Mroziu bo chłopak ma 18 lat i musi się ogrywać w seniorskiej piłce
5
Rekin powinien wejsc ale za lewego, olmo za fermina a gavi powinien zostać, zamiast Erica powinien wejść fdj. Prosiło się też o wejście araujo by walczył z sorlothem
1
@Kismeth Penia świetnie obronił po stracie Casado. Gołe atletico były nie do wyjęcia,
Sytuacja pierwsza Raphinhi to błąd Brazylijczyka że oddawał strzał tak późno zamiast zebrać się w dużo lepszej pozycji
1
@Tridente2015 ???
Dwie zmarnowane sytuację, strata przy bramce w doliczonym czasie gry, wiele niecelnych wrzutek.
To co widzieliśmy od sierpnia do połowy listopada to był jego Prime.
0
Bardzo źle zmiany,
Fermin na skrzydło zamiast wejść na pozycję lewego, słaby Eric zamiast fdj,
Słaby występ lewego, Raphinhi, Ferrana który błyszczy tylko gdy gra w środku. Raphinha mógł zamknąć mecz po genialnym podaniu pedriego
Casado poważne dwa błędy, jeden naprawiony przez Penie, drugi zakończony bramką.
Brak Yamala brak zwycięstwa
5
Prawidłowa decyzja sędziego.
Tylko że niektóre drużyny za to by dostały karne
2
Bardzo słabe zmiany ferran na skrzydle to nie porozumienie , on powinien wejść za lewego który nie ma sił i zawodzi od kilku tygodni, kolejny mecz gdzie lewy i Raphinha zawodzą. Widać sufit Raphinhi. Trzeba nam drugiego prawdziwego skrzydłowego w postaci Nico
0
@Mroziu nie Cristiano bardziej taki Hernan crespo, wydaje i się że na jego pozycji nie mamy lepszych, obstawiam że w przyszłym sezonie będzie grał na wypożyczeniu już w pierwszej lidze, on ma szybkość , piłka go szuka, ma dobre wejście w pole karne, szkoda że go stracilismy
0
@Simon1777 że nic mu nie zaoferowała, żadnej Ścieżki rozwoju. , miała pół roku a nie zrobiła nic
0
Komentarz usunięty
1
@Herbert chyba jakaś pomyłka z tą odpowiedzią do mnie, chyba ludzi pomyliłeś?
0
@Barber000 akurat mecze z atletico są dość bezpośrednie, i myślę że będzie sporo okazji po jednej jak i po drugiej stronie
1
Balde cofa się w rozwoju, nie zrobił przez ostatnie dwa sezony żadnego postępu. Wygląda jakby dopiero zaczynał przygodę w pierwszej drużynie