0

@LatajacyHolender to nie wiedziałem, myślałem że to dalej jego zięciunio

4

Enrique mógłby zrobić jeszcze jedna ważna rzecz w PSG zanim go zwolnią, sprowadzić do PSG Ferrana, który grał u niego w reprezentacji i to z powodzeniem

0

@Commando na pewno trzeba czasu i minut w takim meczu jak dziś z ławki.
Natomiast gavi + Fermin to jeszcze więcej haosu xd

1

Flick zrozumiał że Gavi na DM to błąd i zbyt dużo haosu w środku i że Gavi spokojnie musi dochodzić do formy

1

U xaviego fdj dochodził max do 20-25 metra u koemana miał więcej swobody i często wchodził w pole karne.
Może to jest pomysł na Franka

1

Obecność lamina na boisku robi różnicę.
Szkoda że Pau Victor dostaje tak mało szans bo on ma smykałkę do bramek

0

Jeśli wypożyczyć to do zespołu typu Girona, Mallorca Valencia

3

Szkoda że nie dostał szansy za młodu tylko się kisił u nas, bo mimo że to mls to liczby robią wrażenie, myślę że w sredniakach lalliga by się odnalazł

2

Lepiej żeby i Inigo odpoczął a w jego miejsce Dominguez lub Eric, ewentualnie kounde przesunięty do środka

0

Gavi , Eric na SPD zamiast fdj to tylko na Fifie, Gavi robi zbyt dużo gaosu , choć najbliższy przeciwnik dość słaby.

0

Moim zdaniem za wysokie noty dla naszych obrońców zwłaszcza kounde i Martineza. Przecież dopuścili do wielu sytuacji Celtę , sporo błędów przy wyprowadzeniu, rozgrywaniu piłki, Gavi robił sporo haosu i nie dokładności , lewy właściwie poza bramka bez pozytywów, Penia co zagrał bardzo dobrze dostał tak słaba notę ( bo Szczęsny na ławce). Pedri nie widoczny w meczu , a Irak najwięcej obrywa się fdj

2

Fdj od początku grał wczoraj słabo i i z w pierwszej akcji na samym pocAtku meczu przez niego mogły paść dwie bramki dla celty, w pierwszej połowie marca ale dużo niecelnych podań i strat, zresztą w drugiej połowie to samo , źle grał , zbyt spowalniał grę, całą ta porażka to jego wina.. xD

0

@JoeSatriani tylko że z tej gry bamby nic nie wynika, nam trzeba Nico

1

@gaq akurat raphinha nie potrafi grać jeden na jeden i mamy jednego skrzydłowego Yamala

1

@addept całkiem inna sytuacja i inny poziom przeciwnika, tutaj była końcówka meczu i gdyby nie Kounde by było dobrze

0

@Roobo ta pierwszą, bodajże w 3 minucie, przy pierwszym faulu w meczu.

0

@FcPortoFan1999 ale koledzy nie obsłużyli go podaniami niestety betis stwarza bardzo mało sytuacji roque

2

Penia taki super mecz i tak mu go popsuli,

0

Dziś Martinez bardzo bardzo vslabo

1

Masakra, co tu się dzieje

2

Gavi do zmiany, zbyt dużo gaosu generuje

0

Czy mamy problem z murawą, bo wygląda jakby była sucha i dlatego tak sprawiała im problem gra piłka i z piłką

0

@szyper jak będzie grał to ocenimy xd

2

Mógł dać żółtko ale nie musiał, dał pierwsza za szybką kartkę dlatego teraz nie chciał mu dać

1

Straszny bałagan , dużo niecelnych, wytracajacych , nie w tempo podań, dziś vto wygląda jakby grali że sobą pierwszy raz

1

@Sebolinho jednak ten fdj by się przydał, straszny dziś balagan

0

@FcPortoFan1999 to samo co lewy z Realem sociedad

0

@Litman na jakiej podstawie tak twierdzisz , ile ich meczy obejrzałeś?
Ja myślę wręcz przeciwnie że jest Unai który powinien dostać szansę jeśli nie teraz w lidze to w pucharze króla , jest Prim który radzi sobie co raz lepiej, są Mbacke , Oduro, Garrido, Darvich, Barbera, bracia Fernandez, Jonyent , Olmedo.
To że są na 16 miejscu nic nie znaczy , mamy bardzo młody skład oraz co chwilę problemy kadrowe bo młodzi jeżdżą na reprezentacje młodzieżowe i jest nawet problem ze ze składem na mecz.
Do drugiej drużyny tracimy tylko 8 pkt,
Ważne by młodzi się rozwijali, by byli przygotowywani na pierwszą drużynę,

0

Yamal powinien również odpocząć również z Drestem a na pewno nie wyjść od początku meczu

0

Mi ten pierwotny termin powrotu na camp nou bardziej wygląda na scieme laporty że względu na FFP, bo wpisał sobie większe zyski jak już będą na camp nou, myślę że wszystko i tak idzie zgodnie z planem i jest chęć współpracy wykonawcy z klubem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?