Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LatajacyHolender to nie wiedziałem, myślałem że to dalej jego zięciunio
4
Enrique mógłby zrobić jeszcze jedna ważna rzecz w PSG zanim go zwolnią, sprowadzić do PSG Ferrana, który grał u niego w reprezentacji i to z powodzeniem
0
@Commando na pewno trzeba czasu i minut w takim meczu jak dziś z ławki.
Natomiast gavi + Fermin to jeszcze więcej haosu xd
1
Flick zrozumiał że Gavi na DM to błąd i zbyt dużo haosu w środku i że Gavi spokojnie musi dochodzić do formy
1
U xaviego fdj dochodził max do 20-25 metra u koemana miał więcej swobody i często wchodził w pole karne.
Może to jest pomysł na Franka
1
Obecność lamina na boisku robi różnicę.
Szkoda że Pau Victor dostaje tak mało szans bo on ma smykałkę do bramek
0
Jeśli wypożyczyć to do zespołu typu Girona, Mallorca Valencia
3
Szkoda że nie dostał szansy za młodu tylko się kisił u nas, bo mimo że to mls to liczby robią wrażenie, myślę że w sredniakach lalliga by się odnalazł
2
Lepiej żeby i Inigo odpoczął a w jego miejsce Dominguez lub Eric, ewentualnie kounde przesunięty do środka
0
Gavi , Eric na SPD zamiast fdj to tylko na Fifie, Gavi robi zbyt dużo gaosu , choć najbliższy przeciwnik dość słaby.
0
Moim zdaniem za wysokie noty dla naszych obrońców zwłaszcza kounde i Martineza. Przecież dopuścili do wielu sytuacji Celtę , sporo błędów przy wyprowadzeniu, rozgrywaniu piłki, Gavi robił sporo haosu i nie dokładności , lewy właściwie poza bramka bez pozytywów, Penia co zagrał bardzo dobrze dostał tak słaba notę ( bo Szczęsny na ławce). Pedri nie widoczny w meczu , a Irak najwięcej obrywa się fdj
2
Fdj od początku grał wczoraj słabo i i z w pierwszej akcji na samym pocAtku meczu przez niego mogły paść dwie bramki dla celty, w pierwszej połowie marca ale dużo niecelnych podań i strat, zresztą w drugiej połowie to samo , źle grał , zbyt spowalniał grę, całą ta porażka to jego wina.. xD
0
@JoeSatriani tylko że z tej gry bamby nic nie wynika, nam trzeba Nico
1
@gaq akurat raphinha nie potrafi grać jeden na jeden i mamy jednego skrzydłowego Yamala
1
@addept całkiem inna sytuacja i inny poziom przeciwnika, tutaj była końcówka meczu i gdyby nie Kounde by było dobrze
0
@Roobo ta pierwszą, bodajże w 3 minucie, przy pierwszym faulu w meczu.
0
@FcPortoFan1999 ale koledzy nie obsłużyli go podaniami niestety betis stwarza bardzo mało sytuacji roque
2
Penia taki super mecz i tak mu go popsuli,
0
Dziś Martinez bardzo bardzo vslabo
1
Masakra, co tu się dzieje
2
Gavi do zmiany, zbyt dużo gaosu generuje
0
Czy mamy problem z murawą, bo wygląda jakby była sucha i dlatego tak sprawiała im problem gra piłka i z piłką
0
@szyper jak będzie grał to ocenimy xd
2
Mógł dać żółtko ale nie musiał, dał pierwsza za szybką kartkę dlatego teraz nie chciał mu dać
1
Straszny bałagan , dużo niecelnych, wytracajacych , nie w tempo podań, dziś vto wygląda jakby grali że sobą pierwszy raz
1
@Sebolinho jednak ten fdj by się przydał, straszny dziś balagan
0
@FcPortoFan1999 to samo co lewy z Realem sociedad
0
@Litman na jakiej podstawie tak twierdzisz , ile ich meczy obejrzałeś?
Ja myślę wręcz przeciwnie że jest Unai który powinien dostać szansę jeśli nie teraz w lidze to w pucharze króla , jest Prim który radzi sobie co raz lepiej, są Mbacke , Oduro, Garrido, Darvich, Barbera, bracia Fernandez, Jonyent , Olmedo.
To że są na 16 miejscu nic nie znaczy , mamy bardzo młody skład oraz co chwilę problemy kadrowe bo młodzi jeżdżą na reprezentacje młodzieżowe i jest nawet problem ze ze składem na mecz.
Do drugiej drużyny tracimy tylko 8 pkt,
Ważne by młodzi się rozwijali, by byli przygotowywani na pierwszą drużynę,
0
Yamal powinien również odpocząć również z Drestem a na pewno nie wyjść od początku meczu
0
Mi ten pierwotny termin powrotu na camp nou bardziej wygląda na scieme laporty że względu na FFP, bo wpisał sobie większe zyski jak już będą na camp nou, myślę że wszystko i tak idzie zgodnie z planem i jest chęć współpracy wykonawcy z klubem