1

@Mitch_Atleta za dużo, jego wyścig płacowy z Cristiano plus arabski kapitał zniszczyły piłkę , ja uważam że UEFA , powinna ustalić limity płacowe, max zarobki piłkarzy. Bo to wszystko poszło za daleko
Czy w zeszłym roku uwolniliśmy się z długów wobec Messiego, busquetsa, alby? Ktoś się orientuje

0

To już nie ma o czym pisać??? Masakra

0

Wymienić za Olmo

1

@CPuyol nie byłem na tyle wytrwały by jeszcze studio oglądać,
Najgorsze że z naszych pieniędzy zarabiają za to gadanie po kilkanaście tys

0

@dzefrej234 wydaje mi się że Mendesa lepszy niż Davis , który i tak pójdzie do Realu

0

@Tomek54321 u araujo widać było problemy z grą z piłką przy nodze , moze akurat aż tak bardzo murawą mu przeszkadzała.
Ja wierzę w Fatiego, tylko musi iść na wypożyczenie gdzie dostanie szansę jak Roque w betisie

0

@Messiankaramessi bardziej wydaje mi się ze poprostu niektórzy tutaj mają już z swoich "ulubionych " zawodników i bez względu jak zagrają to nota z góry jest przesądzoną.
Jak dziś nora dla fdj jak również mocno zawyżone noty araujo i Szczęsnego

0

@dzefrej234 wolałbym Mendesa z psg

2

Szczęsny nota 6,5 ? Za ten sam występ Penia dostał by max 4
Fdj tylko 5 a Garcia 6?
Martin 5.0
Araujo 6,5
Coś tu nie tak , noty wysokie jakbyśmy wygrali z atletico 4-0 a nie drużyna z 4 ligi , końca czwartej ligi

3

Najlepsze: Torre i wygrana bez kontuzji i powrót araujo , który jednak wyglądał bardzo słabo z piłką u nogi
Najgorsze: komentarz w TVP Sport, ależ oni są odklejeni, stan boiska

2

Aż tak źle jak tu piszą to ansu nie zagrał, gorszy był fermin, u ansu widać dobra technikę użytkową, w takim meczu powinien dostać szansę od początku

4

Dziś zagrał pozytywnie, szkoda że nie grał od początku,widać że technicznie jest na dobrym poziomie a to czego mu brakuje to grania , zagrania 5-6 meczy by wejść w rytm
A i przede wszystkim wsparcia , wiary trenera

0

@Bajson to jest drużyna z 4 ligi i to ze strefy spadkowej, jeśli takie ch drużyn się boimy i Fati siedzi na ławce i Flick nie wziął więcej młodych to nie doborze

0

@mauysz w pierwszym składzie wyszedł tylko jeden a w takim meczu powinno być jeszcze 2( tak by był zapascw razie czerwca) zwłaszcza że boisko to kartoflisko i lepiej oszczędzać Lewego, pedriego

0

@BORO_12 czwarta liga
Druga federacion i są pod koniec tabeli

0

@dzefrej234 on powinien wyjść w pierwszym składzie

0

Brak Fatiego , Fernandeza Domingueza od początku to głupota zamiast rotować to Flick się boi i woli zajechać pierwszy skład

1

Przesada na 4 ligę brać tak mocny skład bez zawodników z rezerw, zwłaszcza że styczeń będzie przeładowany meczami

0

@Litman szkoda wielka bo zawodnik uniwersalny na boki obrony i w dodatku dający coś w ataku w przeciwieństwie do Martina czy nawet Balde

6

Szkoda braku Forta, oraz Unaia bo w takim meczu powinni zagrać jak również inni młodzi z rezerw.
Zwłaszcza w takim meczu z 4 ligowcami powinna być rotacja bo styczeń będzie bardzo wymagający

1

@AxelF moim zdaniem też karny bardzo naciągany, w 9/10 przypadków sędzia B nie gwizdnął , zwłaszcza jakby ktoś tak upadł po kontakcie rudigerem.

3

@okiemtypera_lucaxx95 pamiętaj nieznajomość prawa szkodzi.
Pewne przepisy trzeba dobrze interpretować.
Jeśli ich nie zarejestrują to Barcą i tak wygra w sądzie

0

@Konstanty23 był nieczysty, ale w tej sytuacji karny naciągany jak dla mnie, żółwik duzo dał od siebie

0

@Seba41 myślę że większość sędziów by tego nie gwizdnela , zwłaszcza na lewym, czy przeciwko Realowi, ich karne są wyjątkowe, jak ten Longleta na ramosie

0

@Lokusekpl a szczupak mbappe i dołożenie od siebie, myślę że 1/10 takich sytuacji była by karnym.
Końcówka to kryminał.
Valencia ma jednego ciekawego gościa Yarka Gasiorowskiego, szkoda że nas nie stać go sprowadzić , dość solidny stoper lewonożny i ograny a ma 19 lat

0

@madl1l3nho jeszcze się okaże że sąd nie będzie potrzebny, a pewność lapcia może wynikać z tego że są już dogadania z Laliga

0

@Boss227 tutaj to Cię poniosła fantazja,
A wygląda że i sąd nie będzie potrzebny xD

1

Jeśli Olmo i Victor zostaną zarejestrowani to znów lapcio będzie świecił sukces.
Ciekawe za ile sprzedał te łoże VIP

8

"Chcieli wydymać Freda to Fred wydymał ich"
Dobra decyzja o nie podpisaniu umowy, nie potrzebne jedynie jego ściąganie do Hiszpanii

4

Najpierw karny z niczego, już dawno nie widziałem takiego karninio, później czerwona dla viniciusa( niemożliwe ) a na koniec taka asysta Valencii.
Jak Real nie może , jak sędzia nie daje rady pomóc to Valencia sprawia taki prezent

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?