1

@SenoX Pedri jest z dawno powinien dostać odpoczynek jak i Raphinha, w takim meczu jak dziś powinni rezerwowi zacząć a jak nie będzie szło wejść w drugiej połowie Pedri , olmo Lewy, raphinha

0

@Hadim tylko gdzie był Leo w wieku 16 lat, bo Yamal był reprezentantem Hiszpanii , na euro razem z Nico znaczyli o sile reprezentacji,. Kim w przyszłości został młody Leo wiemy , kim zostanie yamal pokaże życie

0

@SenoX mecze z Realem z atletico to inna bajka, tam nie będzie autobusu tam tam będzie mecz otwarty czyli coś w czym odnajduje się Raphinha

0

@AlberoLuqe myślę że z alby by było więcej pożytku w ofensywie albo z Grimaldo który był do wzięcia za darmo.
Balde niestety wygląda tak jakby miał duże problemy z myśleniem v, podejmowaniem dobrych decyzji na boisku

0

@xrafikix no właśnie nie wiem gdzie gavi powinien grać, gdzie jest miejsce dla niego, póki co musi dojść do sobie po kontuzji bez słabo wygląda jego gra,

0

@Hadim Yamal ma 17 lat i dźwiga cały ciężar gry, Messi jak wchodził miał wokół siebie kilka gwiazd które ciągnęły grę.
Porównując yamala i Messiego 16, 17 letnich to Yamal wygląda lepiej

4

Po ciężkim meczu w Dortmundzie paru zawodnikom jak Pedri czy olmo przydało mecz zacząć na ławce i wejść w drugiej połowie.
Druga sprawa że nasza gra została rozczytana i jeśli nie pokażemy naszego prime to będzie ciężko o kolejne punkty

0

Niebywale jest to E leganes popełniło tylko 13 fauli, zwłaszcza że tyle to ich miało już po pierwszej połowie jakby sędzia sędziował mecz

0

Cierpimy przez grę jednym skrzydłowym i wszystko spoczywa na Yamalu, Balde nie potrafi wykorzystać swojej motoryki i głowy do myślenia.
Nico wciąż potrzebny.

1

Brakuje nam kogoś obok Yamala kto pociągnie grę, bo nie ma co ukrywać Raphinha tego nie zrobi w takim meczu jak dziś, Nico wciąż potrzebny bo z ofensywy Balde nic nie wynika

11

Gra Balde nie przynosi nam żadnych korzyści, niestety ten chłopak nie wykorzystuje swojego potencjału notorycznego, jego dośrodkowania to katastrofa

3

Wydaje mi się że lepiej przesunąć pedriego wyżej a olmo na ławkę a niżej niech gra fdj

0

@JiXSaw bo kolejny raz wchodzi na boisko i znika , nawet tej swojej agresji nie pokazuje, nie powinni go wprowadzać w trudnych meczach jak dziś bo zamiast go budować to go podcinają, po takiej kontuzji , zwłaszcza że to zawodnik jeszcze nie ukształtowany powinien być wprowadzany w lżejszych meczach

0

@Messiankaramessi w zeszłym sezonie i zresztą i w tym grywa na skrzydle, ma drybling i był przymierzany na lewe skrzydło jak było dużo kontuzji w ataku

0

@catalunya24 to ty wytrzezwiej i nie pisz głupot

3

Co robił gavi po wejściu , niestety ale po powrocie po kontuzji nic nie pokazuje i ciężko o pozycję dla niego

0

Wyeliminowali yamala i reszta nic nie zrobi, nie okłamujemy się ale Raphinha nie pociągnie gry , nie kiwnie

7

Wstyd , poprostu wstyd

1

Sędzia zadaniowy, normalnie przy takicj faulach leganes miała by z 5 żółtych kartek a tu ledwo jedna

1

Jaki był cel wpuszczenia gaviego?

0

Brakuje nam drugiego skrzydłowego, przydał by się taki Nico lub Leao którzy mogli by kiwnąć. Może szansę powinien dostać Unai Hernaneez b?

1

@catalunya24 a co ty w radiu oglądasz ten mecz xD

2

Tak dużo fauli leganes a odgwizdane tylko 4, chyba Barcą tu ma nie wygrać

1

@Pedri16Future więc jego nota powinna być słabsza bo nie strzelił , ale raphinha ostatnio ma zawyzane noty. Należy też wspomnieć o przegranych pojedynkach Raphinhi z piłkarzami borussi

0

@CATALUNYA1308 jeśli nasi obrońcy dają takie prezenty jak z Vigo betisem czy Borussią to ciężko nam będzie zagrać na zero z tylu.

0

@Litman a kto się spodziewał że raphinha w tym sezonie będzie gdzie jest jak w zeszłym roku nie potrafił z 4 ligowcami nic pokazać . Ansu potrzebuje rytmu by nabrac pewności

5

Tylko polscy kibice Barcy wątpią w Penie i tak po nim jadą bo chcieliby zobaczyć Szczęsnego w bramce

0

@Ris93PL z psychologicznego punktu jest ważne że to obronił wszystkie te sytuacje gdzie dopiero po akcji było wiadomo że jest spalony.
Przy bramkach nie miał nic do gadania.
Nie MVP, poprostu Penia jest oceniany zbyt surowo, występ należy ocenić na na dobry.
Ogolnie czasami po ocenach to widać jakby niektórzy oceniali w skali 1-6 a nie 1-10

1

@Ris93PL nota 5 to występ dostateczny.
Jakie 0 obronionych?
Jakby nie obronił tych co później był spalony to by było narzekanie że go spalone uratowały.
Dobrze grał nogami, Wychodzil do piłek

3

Najlepsze : 3,pkt i dobra gra w Dortmundzie, dobry Penia
Najgorsze: brak lewego skrzydłowego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?