0

@krefi10 miał jeszcze kilka dobrych zagrań

0

Dla mnie Flick 7 za zbyt późne zmiany przy bezpiecznym wyniku
Lamal Lewy powinni zejść w przerwie a za nich Torre i Victor
Raphinha koło 60 minuty za niego ermin

Oraz kounde koło 60 minuty a za niego wpuścić Forta
Szkoda że Fort dostaje tam mało szans

Na koniec wejście gaviego ok jak na powrót po tak długiej przerwie

1

Dajmy czas Ansu, moim zdaniem widać pozytywy w jego grze , poruszaniu się

0

@Szymemdymek bo bida na środku obrony, w chwili obecnej przy powrotach fdj fermina gaviego olmo i świetnej dyspozycji Casado Eric w pomocy nie potrzebny

27

Fati nie zagrał aż tak źle jak tu wszyscy piszą, szukał gry, znaczenie lepiej by wyglądało jakby lewy mu podał a nie strzelał w bramkarza. Dajmy spokój ansu, on musi trochę pograć na widać że piłka go szuka a to ważne

7

Dla mnie Casado, bardzo dużo ważnych odbiorów , świetny podania przyspieszające grę. Aż szkoda że xavi go cały rok trzymał na ławce. Dobrze że został w Barcelonie i przedłużył kontrakt

3

Był lekki faul , raphinha dołożył dużo od siebie, przeciw Realowi by nam takiego nie dali.
W dawnych czasach 20 lat temu napastnik nic by sobie nie zrobił z takiego ataku przeciwnika.

0

@kamillek88 wtedy Barcą miała ofensywę. Ronaldinho, etoo guily, a teraz nie nie było kim grać w ataku bo nie mieliśmy smu ani jednego zawodnika który coś kiwnie. Zresztą to były inne czasy, Messi był też dość niski

0

@jacek905 mecz z Sevilla nie powinien być trudny, ale na pewno Sevilla jakieś okazję będzie miała więc zobaczymy co pokaże Penia

0

@Alo_Vi Jeśli będzie popełniał błędy w kolejnych meczach lub będzie przegrywał na treningu ze Szczęsnym. odsunięcie w taki sposób Peni było by najgłupszym czymś co mógłby zrobic teraz flick, Szczęsny musi sobie wywalczyć pierwszy skład a nie dostać go tak po prostu

0

Penia
Kounde Cubarsi Eric Balde
Casado fdj
Raphinha pedri Fati
Lewandowski

0

@Murazor lepiej żeby araujo nie wracał wcześniej bo w jego przypadku to duże ryzyko. Gavi wraca po roku od kontuzji a miał wrócić chyba we wrześniu. Z lekarzami nie jest źle? Przecież na początku twierdzili że fdj w maju , na koniec sezonu będzie gotów , później na euro, później był początek presezonu , wrzesień. Podobnie sprawa ma się z z ciągłymi dyskonfortami chriestiensena

0

Za czasów Valverde oni chyba nic nie trenowali, nie przez przypadek taki zjazd formy i nadwagę miał Suarez , rakitic wyglądał jakby miał 40 lat , Messi też pod kątem fizycznym bardzo opadł, zresztą podobnie pique, alba, Sergio

0

Bardzo dobra decyzja Flicka co do wyboru bramkarza, niech Szczęsny wywalczy pierwszy skład na treningu i czeka na potknięcie Peni.

0

@kanver_ był spalony to nie ma bramki i koniec to tak jakby powiedzieć że napastnik jest w świetnej formie bo strzelił 10 bramek pomijając że 8 z nich nie uznane bo ze spalonego byly.
Z punktu psychologicznego bardzo dobre podejście Flicka

0

@kamillek88 Lamine wszedł do wielkiej piłki dużo wcześniej niż z Messi, który być może dostał swoją szansę dość późno. Na pewne ataku nie możemy operować na samym Yamalu, potrzebny jest drugi skrzydłowy z dryblingiem

0

Christiensen to ma od kilku lat problemy , czuje dyskomfort bo u xaviego często schodził w przerwie lub jako pierwszy , podobnie w Chelsea miał non stop problemy zdrowotne. Jeśli będzie można na nim zarobić to należy skorzystać z okazji

1

@gukwa araujo jest tak dobry ?? To jak się gra przeciwko mbappe Dembele barcoli , viniciusovi rodrygo , belinghamowi to pokazał dziadek hummels,

0

W obecnej sytuacji gdzie gdy grał pomocy robi się tłoczno fdj, Bernal, casado Pedri, gavi , fermin , olmo to kimich z pensją ok 20 mln to nie potrzebny spory wydatek biorąc pod uwagę że inne pozycje są bardziej pilne.

1

@Weroo real mu nie da pensji na 20 mln brutto, stać ich ale tyle obrońcy nie dadzą pensji

2

Na Sevillę atak Fati Lewandowski raphinha

2

@Kapitan9 nasza obrona to ma powstrzymać a nie być do nie powstrzymania xD

1

@LeoMessiiBarcaPepa tak większość działa na rynku , kupują kogoś płacąc w ratach, dochodzą zmienne. Dlatego było nas stać na olmo bo chyba zapłaciliśmy pierwszą ratę za niego

2

@SzczenaWojtula bo jak się tu wszyscy jakiegoś uczepią piłkarza to tak jest. To może Lewemu też należało odjąć za przyjęcia i za zgubienie piłki piłki w kontrze. Bo o ile pierwsza połowa super to druga już dużo slabsza a nota z pierwszej połowy utrzymana.
Yamal np wychodzi chyba na boisko z nota ok 6-6,5 a Ferran wyszedł z poniżej 4, no chyba że dostał -2 za kontuzję

0

Problem jest w tym że w zeszłym sezonie jak wypadł Mats to nasza obrona nie istniała, wszyscy popełniali błędy i zamiast dać spokój rezerwowymi Peni to wsadzali gobna minę i serwowali dużo łatwych sytuacji dla przeciwnika i to wszystko udzieliło się Peni i on czuje ogromną presję.
Filmik nr 1 Mats robi to samo często
Filmik 2 lepiej się zachował robiąc tak niż jak znajdziemy na YT że bramkarz wpada do bramki z piłką.
Pozytyw hejtu na Penie - osłabł hejt na fdj

0

Problemem xaviego było że chciał z lewego zrobić napastnika Ala Suarez za jego czasów. A pomocników ograniczał, by nie przerośli mistrza, ograniczał ich kreatywność , odwagę

1

Casado super mecz, oby go filck nie odstawil jak wrócą fdj i gavi.
Możemy mieć super pomoc i to na lata.
Szkoda że Fati zagrał tak mało, liczyłem że wyjdzie w pierwszym składzie zamiast ferrana.
Liczę że Fati się odrodzi i jeszcze wywalczy pierwszy skład na skrzydle co było by piękne

0

@QuQ myślę że sprawdził by sie w atletico

0

Chciałbym dziś zobaczyć:
Penia
Fort Eric Martinez Balde
Casado Pedri
Yamal raphinha Fati
Lewandowski

0

Ściema by odpoczął, zresztą nie pierwszy raz piłkarz Realu łapie kontuzje przed kadrą by nie jechać na nic znaczące mecze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?