Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@krefi10 miał jeszcze kilka dobrych zagrań
0
Dla mnie Flick 7 za zbyt późne zmiany przy bezpiecznym wyniku
Lamal Lewy powinni zejść w przerwie a za nich Torre i Victor
Raphinha koło 60 minuty za niego ermin
Oraz kounde koło 60 minuty a za niego wpuścić Forta
Szkoda że Fort dostaje tam mało szans
Na koniec wejście gaviego ok jak na powrót po tak długiej przerwie
1
Dajmy czas Ansu, moim zdaniem widać pozytywy w jego grze , poruszaniu się
0
@Szymemdymek bo bida na środku obrony, w chwili obecnej przy powrotach fdj fermina gaviego olmo i świetnej dyspozycji Casado Eric w pomocy nie potrzebny
27
Fati nie zagrał aż tak źle jak tu wszyscy piszą, szukał gry, znaczenie lepiej by wyglądało jakby lewy mu podał a nie strzelał w bramkarza. Dajmy spokój ansu, on musi trochę pograć na widać że piłka go szuka a to ważne
7
Dla mnie Casado, bardzo dużo ważnych odbiorów , świetny podania przyspieszające grę. Aż szkoda że xavi go cały rok trzymał na ławce. Dobrze że został w Barcelonie i przedłużył kontrakt
3
Był lekki faul , raphinha dołożył dużo od siebie, przeciw Realowi by nam takiego nie dali.
W dawnych czasach 20 lat temu napastnik nic by sobie nie zrobił z takiego ataku przeciwnika.
0
@kamillek88 wtedy Barcą miała ofensywę. Ronaldinho, etoo guily, a teraz nie nie było kim grać w ataku bo nie mieliśmy smu ani jednego zawodnika który coś kiwnie. Zresztą to były inne czasy, Messi był też dość niski
0
@jacek905 mecz z Sevilla nie powinien być trudny, ale na pewno Sevilla jakieś okazję będzie miała więc zobaczymy co pokaże Penia
0
@Alo_Vi Jeśli będzie popełniał błędy w kolejnych meczach lub będzie przegrywał na treningu ze Szczęsnym. odsunięcie w taki sposób Peni było by najgłupszym czymś co mógłby zrobic teraz flick, Szczęsny musi sobie wywalczyć pierwszy skład a nie dostać go tak po prostu
0
Penia
Kounde Cubarsi Eric Balde
Casado fdj
Raphinha pedri Fati
Lewandowski
0
@Murazor lepiej żeby araujo nie wracał wcześniej bo w jego przypadku to duże ryzyko. Gavi wraca po roku od kontuzji a miał wrócić chyba we wrześniu. Z lekarzami nie jest źle? Przecież na początku twierdzili że fdj w maju , na koniec sezonu będzie gotów , później na euro, później był początek presezonu , wrzesień. Podobnie sprawa ma się z z ciągłymi dyskonfortami chriestiensena
0
Za czasów Valverde oni chyba nic nie trenowali, nie przez przypadek taki zjazd formy i nadwagę miał Suarez , rakitic wyglądał jakby miał 40 lat , Messi też pod kątem fizycznym bardzo opadł, zresztą podobnie pique, alba, Sergio
0
Bardzo dobra decyzja Flicka co do wyboru bramkarza, niech Szczęsny wywalczy pierwszy skład na treningu i czeka na potknięcie Peni.
0
@kanver_ był spalony to nie ma bramki i koniec to tak jakby powiedzieć że napastnik jest w świetnej formie bo strzelił 10 bramek pomijając że 8 z nich nie uznane bo ze spalonego byly.
Z punktu psychologicznego bardzo dobre podejście Flicka
0
@kamillek88 Lamine wszedł do wielkiej piłki dużo wcześniej niż z Messi, który być może dostał swoją szansę dość późno. Na pewne ataku nie możemy operować na samym Yamalu, potrzebny jest drugi skrzydłowy z dryblingiem
0
Christiensen to ma od kilku lat problemy , czuje dyskomfort bo u xaviego często schodził w przerwie lub jako pierwszy , podobnie w Chelsea miał non stop problemy zdrowotne. Jeśli będzie można na nim zarobić to należy skorzystać z okazji
1
@gukwa araujo jest tak dobry ?? To jak się gra przeciwko mbappe Dembele barcoli , viniciusovi rodrygo , belinghamowi to pokazał dziadek hummels,
0
W obecnej sytuacji gdzie gdy grał pomocy robi się tłoczno fdj, Bernal, casado Pedri, gavi , fermin , olmo to kimich z pensją ok 20 mln to nie potrzebny spory wydatek biorąc pod uwagę że inne pozycje są bardziej pilne.
1
@Weroo real mu nie da pensji na 20 mln brutto, stać ich ale tyle obrońcy nie dadzą pensji
2
Na Sevillę atak Fati Lewandowski raphinha
2
@Kapitan9 nasza obrona to ma powstrzymać a nie być do nie powstrzymania xD
1
@LeoMessiiBarcaPepa tak większość działa na rynku , kupują kogoś płacąc w ratach, dochodzą zmienne. Dlatego było nas stać na olmo bo chyba zapłaciliśmy pierwszą ratę za niego
2
@SzczenaWojtula bo jak się tu wszyscy jakiegoś uczepią piłkarza to tak jest. To może Lewemu też należało odjąć za przyjęcia i za zgubienie piłki piłki w kontrze. Bo o ile pierwsza połowa super to druga już dużo slabsza a nota z pierwszej połowy utrzymana.
Yamal np wychodzi chyba na boisko z nota ok 6-6,5 a Ferran wyszedł z poniżej 4, no chyba że dostał -2 za kontuzję
0
Problem jest w tym że w zeszłym sezonie jak wypadł Mats to nasza obrona nie istniała, wszyscy popełniali błędy i zamiast dać spokój rezerwowymi Peni to wsadzali gobna minę i serwowali dużo łatwych sytuacji dla przeciwnika i to wszystko udzieliło się Peni i on czuje ogromną presję.
Filmik nr 1 Mats robi to samo często
Filmik 2 lepiej się zachował robiąc tak niż jak znajdziemy na YT że bramkarz wpada do bramki z piłką.
Pozytyw hejtu na Penie - osłabł hejt na fdj
0
Problemem xaviego było że chciał z lewego zrobić napastnika Ala Suarez za jego czasów. A pomocników ograniczał, by nie przerośli mistrza, ograniczał ich kreatywność , odwagę
1
Casado super mecz, oby go filck nie odstawil jak wrócą fdj i gavi.
Możemy mieć super pomoc i to na lata.
Szkoda że Fati zagrał tak mało, liczyłem że wyjdzie w pierwszym składzie zamiast ferrana.
Liczę że Fati się odrodzi i jeszcze wywalczy pierwszy skład na skrzydle co było by piękne
0
@QuQ myślę że sprawdził by sie w atletico
0
Chciałbym dziś zobaczyć:
Penia
Fort Eric Martinez Balde
Casado Pedri
Yamal raphinha Fati
Lewandowski
0
Ściema by odpoczął, zresztą nie pierwszy raz piłkarz Realu łapie kontuzje przed kadrą by nie jechać na nic znaczące mecze