Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MateuszDoniec dzięki,
miejmy nadzieję że Prim odzyje w tym sezonie i dostanie szansę też w pierwszej drużynie
0
@LatajacyHolender kimich ma swój prime za sobą i płacenie mu 30 -40 mln brutto ma się nie jak do naszej sytuacji finansowej, Zwłaszcza po tym co pokazał Bernal. Jak sprowadzać to kogoś w wieku ok, 26 -28 lat a nie po trzydziestce.
Akurat Ci młodzi jak yamal, gavi, fermin, Fort, cubarsi Bernal, casado, balde to nasza nadzieja na powrót do wielkiej piłki
1
Jak zagrali Prim i Fort?
0
Są nam zbędni, skończmy z przepłacaniem zawodników. Zobaczymy co pokaże casado, oraz gavi , fdj, może szansę dostanie prim
0
@jeronimofrancisco ja bym nie inwestował w kimicha który chce zarabiać kilkanaście mln netto plus premia za podpis, mamy młodych i w nich trzeba inwestować
0
@ZygmuntTrzeciFaza pytanie, ile wyciągnęła kasy od niego?
11
Piłkarze z Afryki mają jedną dużą wadę PNA w styczniu , który zabiera zawodników na miesiąc. Coś mi się wydaje że drużyny TOP nie za bardzo stawiają na Afrykanów.
A jeśli do tego taki Afrykanów jest muzułmaninem rodzi to kolejny problem ramadan
0
@4Fabregas4 dla mnie też pozytywny występ roque, szybkość ma, widać u niego nerwowość i źle prowadzenie piłki ale długo nic nie grał, oby coś szybko strzelił by mental szedł w górę
0
@robsons23 skoro wiedział że nie damy go rady zarejestrować to co miał zrobić, co ma mówić że chce odejść tylko Barca nie ma kasy
0
@Doony7 z tym , że jak wiemy raphinha nie jest skrzydłowym i problem u niego stanowi brak dryblingu a to widać jaka daje przewagę. Yamalowi, jestem ciekaw Pau victora jak będzie sobie radził. Flick zna pkusy i minusy raphinhi i dlatego zamiast uwidaczniać jego słabe strony jak robił to xavi to pokazuje jego mocne strony
1
Zapewne gdyby nas było stać na ten transfer, rejestrację to Nico byłby już nasz , podejrzewam że czekał do końca nie paląc mostów za sobą, mam nadzieję że za rok będzie nasz
0
Wczoraj raphinha miał dzień konia, miejmy nadzieję że utrzyma ta skuteczność, dobrze że Flick zabrał go od boku, grając bliżej środka jego brak dryblingu nie wpływa tak na grę jak na skrzydle.
Wiadomo że to początek sezonu i kolejne zespoły będą reagować na naszą obecna grę. Wiadomo też że coraz bardziej będą pilnować yamala, grac ostrzej , miejmy nadzieję że sędziowie będą go chronić
0
@Bajson zapewne w przerwie na reprezentację wezmą go do rezerw by zagrał
0
Gol gol gol , jakby to było pięknie jakby w debiucie strzelił jedną lub dwie brameczki
1
W większym stopniu musimy dbać o yamala bo bez niego w ataku stracimy wiele. W takim meczu po godzinie powinien zejść acw jego miejsce Pau Victor
4
Jedyna rzecz jakiej mi zabrakło to zmiana yamala ok. 60-70 minuty.
Musimy go oszczędzać , dbać o niego , bo akurat yamala nie mamy kim zastapic
0
@KibicBarcy84 dokładnie , dzisiaj real valladolid nie dojechał na mecz. Ciężko powiedzieć czy my byliśmy tak dobrzy czy oni tak slabi.
Podobało mi się że nie grali na czas, nie symulowali,nie kradli bezczelnie minut
1
@aarroo76 dokładnie z każdym tak było, i też tak pisałem od dawna, nawet ferran na początku to był inny piłkarz to pokazywało jak slabym w wielu aspektach był xavi
1
Czy raphinha najlepszy? Być może ale decydujący u nas jest yamal, potrafiący zrobić ogromną różnicę na boisku.
0
Wreszcie gra zespół, jest drużyna a nie szarpana gra, i podania dla sztuki, szkoda że zabrakło na Nico bo mielibyśmy więcej wariantów w ataku,
Póki co dobrze wykorzystywany jest raphinha którego zabrał od koni i wykorzystuje jego zalety.
Zespół pod wZgledem fizycznym bardzo dobrze wygląda
7
Artykuł typu nabijanie kliknięć i nic więcej,
Jutro będzie Co się dzieje z Lewym? Strzela w Słupsku zamiast w bramkę itp
Każdemu zdarzają się błędy i się będą zdarzać, zwłaszcza przy wyprowadzeniu piłki bo mats wiele razy jest wrzucany na konia prze swoich kolegów , zawsze próbuje zagrać a nie wybijać , wiadomo że raz na jakiś czas popełni jakiś błąd.
0
@KichuBlaugrana ale ograł się zdobył doświadczenie, miewał świetne okresy w evertonie ale teraz to chyba już zdziadzial bardziej skoro nikt go nie chce.
gorszy niż oriol by nie był
0
Hermoso do wzięcia ale pewnie sporo chce zarabiać
1
Bierzmy Andre Gomesa , zna klub, ma wszczepione dna Barcy , tylko trzeba go odświeżyć
0
I dobrze się stało, to nie zawodnik na Barcę
4
Dobre losowanie
2
To jest gościu któremu ciągle towarzyszą urazy, zagra dwa 3 mecze i pójdzie na L4, lepiej dać szansę swoim
0
Może Flick powinien spróbować Prima, a nóż odpali jak Bernal
Obecnie został nam tylko casado.
No chyba że wygrzebia jeszcze kogoś z La masii z drużyn juniorskich
0
Doczekaliśmy się chłopaka który wejście do drużyny ma lepsze niż busi a tu taki pech,
Niestety wyszefl jego brak doświadczenia w tym wejściu. A był to jego najlepszy ligowy mecz, szkoda.
0
Araujo christiensen Eric
Gavi fdj Bernal
Fati
Początek sezonu i aż strach pomyśleć kto będzie następny