Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@platki_owsiane moim zadaniem też powinien dostać wyższą notę
0
Tu nie problemem jest słabo grający roque tylko słabo grający betis, to tak jak z lewy, musi dostawać dobre piłki. Dajmy czas, ten sezon to czas na naukę piłki hiszpańskiej
0
Na koniec fazy grupowej bramki będą bardzo ważne bo raczej będzie ścisk w tabeli i bramki będą decydować o miejscu w tabeli więc ważne by strzelać ich jak najwięcej
1
Może ma zadatki by grac ale musi się przyłożyć do treningu na siłowni, bo będą go przestawiać jak tylko chcą napastnicy w dorosłej pilce.
By dalej się rozwijać powinien zacząć grać w rezerwach w 3 lidze i co jakiś czas trenować z pierwszym zespolem,
2
To prawda jeśli o bramki , one mogą być decydujące o miejscach w tabeli gdyż tabela będzie do iść wyplaszczona i by eda decydowały nie raz bramki. To jeden z plusów nowej formuły LM , który powinien przynieść więcej goli, grę do końca meczu
1
Patrząc na ansu z piłką , jego poruszanie to jest coś w nim, niech mu zdrowie dopisze a będzie vpozytek z niego
1
Zmiany powinny być już w przerwie, ansu , fort Pau Victor powinni zmienić yamala, lewego Kounde
1
@Litman zobacz, jeden z najsłabszych na boisku Torres i tak zrobił więcej pozytywnego niż lewy , tutaj może być nasz problem
0
@zuang1995 też tak uważam. Nie skeslalbym ani Domingueza ani Martina obydwaj muszą przede wszystkim fizycznie, wydolnościowo się poprawić, zdobyć doświadczenie trenując z pierwsza drużyna i wchodzi u boku kogoś doświadczonego typu Inigo, Kounde, christiensen
0
@NicoTuNicoTam mi chodzi o styl, co innego włączanie trybu Eco przy 2:0 czy 3:0. To nie jest wejście na boisko i rozjechanie przeciwnika pokaż spektakularnej gry, to zazwyczaj jest przepychanie meczy. Kibic z Madrytu, gazety z Madrytu patrzą na trofea, na pkt nie na styl.
To że oni inaczej organizują dobre przygotowanie zima to inna sprawa, my też wcześniej w grudniu/ styczniu mieliśmy takie mikro cykle przygotowawcze zobaczymy jak to będzie u Flicka.
To za czasów zidane i Carlo widać że daje im przewagę fizyczna w końcowych minutach meczy
0
Raphinha
Moim zdaniem zdecydowanie zbyt wysoka nora dla Raphinhi, który nie dał zupełnie nic, ale tak będzie z raphinha przytak grającym przeciwniku, bez przestrzeni to będzie raphinha z zeszłego sezonu.
Eric, Pedri
Oddali w zupełności środek pola,.
Lewandowski
Bardziej bym widział ocenę zbliżoną do ferrana, bo pokazał znacznie mnie pozytywów niż Ferran
Kounde
Należy pamiętać że ma udział przy pierwszej bramce, bo nie zablokował dośrodkowania zaragozy
0
@zuang1995 Martin i Dominguez są na chwilę obecną nie przygotowani do gry w La Liga, w sobotę Flick przegial stawiając na tak młoda obronę l, wieszać że ossasuna jest na fali i mają budimira
0
@Joeblack1989 nie piszę że słaby, ale te mecze od kilku dobrych lat przepycha a nie wygrywa. uważam, że przy innym trenerze z tego składu można wycisnąć dużo więcej, dużo ładniejszej gry, ale dla nich ważne są tytuły. A wczorajsze granie 6 obrońcami w końcówce to szkoda gadać. W tym sezonie real gra straszny piach mając mega mocny skład.
0
@masik86 problemem było odrzucenie przez naszego króla, bo nie ma co ukrywać że Messi potrafił wykluczyć z gry z podań piłkarzy którzy mu nie pasowali.
1
@chriis chodziło mi o Media, wszystkie dzienniki zwracają uwagę na kibiców, zakochani w realu komentatorzy canal+ też. Ciekawe co za prezent courtois dostał w siatce
0
@suszini wiem :xD
0
@rafinho1993 wiem :xD a by się przydał w miejsce Martina
0
@NicoTuNicoTam sukcesów tak ale nie do gry
3
Wszyscy piszą o kibicach a nie o prowokowaniu kibiców przez Belga od czego się zaczęło
0
Tak słabego realu już dawno nie widziałem a przecież personalnie ta drużyna wygląda bardzo mocno.
Ostatni pięknie grający real to czasy Del Bosque, ile to już lat minęło?
1
@norbi77 te wysokie zarobki to brudna gra laporty i jego ludzi by zachęcić fdj do odejscia
0
@Pedri16Future no ciekawe czym wygrał Martin z Valle że Valle poszedł na wypożyczenie do Szkocji
12
A tak wszyscy pisali 37 mln a tu taka rozbieznosc. A to że jak był covid i taki fdj zgodził przesunąć płatność a inne nasze gwiazdy i wychowankowie nie to już się nie pamięta.
Czyli pensji z premią lojalnosciowa ma ok. 18 mln euro brutto + zaległości z czasów covida
1
@Qaz123 błędem było aż tyle młodych wstawić do obrony, powinien tam zagrać Inigo pierwsza połowę a na drugą dać Erica
0
To może dać szansę w najbliższym meczu Faye na środku i Valle zamiast Martina
0
@AnsuLamine tylko ze dwa ostatnie sezony Kounde przeplatał dobre występy z dużo ilością błędów, zwłaszcza grając jako ŚO, często brakowało mu koncentracji w meczu, wczorajszy mecz pokazał że przy broniącym się przeciwniku , gdzie brak przestrzeni to raphinha nie istnieje, wczoraj dał słabą zmianę
0
@addept tutaj by Szczęsny nie pomógł a co najwyżej przy bramce na 2:0 by faulował zaragoze i byłby karny, akurat problemem wczoraj nie był Penia tylko całą nasza obrona i pomoc , który na wiele pozwalała
0
@galix22 Dembele też szklanka ale jak zaczął się prowadzić to nagle kontuzje odeszły. Co do Araujo też pewnie coś w tym jest.
Bo Barcą kupuje zawodników i stara się na siłę im zmienic pozycję, nie pasujących do naszej gry.
1
Ludzie tutaj łykają wszystko jak pelikany. Od dawna klub wypuszcza nie prawdziwe informacje by zachęcić zmusić fdj do odejścia, jeśli nawet dostaje te ok 25- 27 mln brutto to należy pamiętać że część tych pieniędzy to są pieniądze z czasów covida.
Tak wszyscy najeżdżają na fdj o kontuzje - tutaj kontuzja była po kontakcie z przeciwnikiem
A pomyslcie może o Araujo , który ma tyle urazów mięśniowych bez przeciwnika, czy on się dobrze prowadzi, dobrze trenuje ? Bo to podobnie jak u Dembele grającego do rana na konsoli , nie trzymającego diety
0
@fotohobby wczoraj balde też bardzo słabą zmianę dał, Valle to całkiem inny zawodnik niż Martin. Szkoda że nie wypożyczyli go gdzies w LL, do jakiegoś las Palmas,