Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@galix22 Dembele też szklanka ale jak zaczął się prowadzić to nagle kontuzje odeszły. Co do Araujo też pewnie coś w tym jest.
Bo Barcą kupuje zawodników i stara się na siłę im zmienic pozycję, nie pasujących do naszej gry.
1
Ludzie tutaj łykają wszystko jak pelikany. Od dawna klub wypuszcza nie prawdziwe informacje by zachęcić zmusić fdj do odejścia, jeśli nawet dostaje te ok 25- 27 mln brutto to należy pamiętać że część tych pieniędzy to są pieniądze z czasów covida.
Tak wszyscy najeżdżają na fdj o kontuzje - tutaj kontuzja była po kontakcie z przeciwnikiem
A pomyslcie może o Araujo , który ma tyle urazów mięśniowych bez przeciwnika, czy on się dobrze prowadzi, dobrze trenuje ? Bo to podobnie jak u Dembele grającego do rana na konsoli , nie trzymającego diety
0
@fotohobby wczoraj balde też bardzo słabą zmianę dał, Valle to całkiem inny zawodnik niż Martin. Szkoda że nie wypożyczyli go gdzies w LL, do jakiegoś las Palmas,
0
@Greenalley przy bramce na 4:1to yamal stracił na 18 metrze
0
@kejdzi myślałem że to Domingueza uprzedził,
0
Pierwsza bramka , kounde pozwolił dośrodkować, Dominguez przegrał pojedynek
2:0 błąd sędziego i błąd znów domingueza
3:0 balde odpuścił pojedynek biegowy 2 minuty po przejściu i błąd domingueza i brak cubarsiego
4:0 świetny strzal, do którego nie powinni dopuścić zawodnicy
2
@Pedri16Future popieram a zwłaszcza że miał trzy bardzo dobre interwencje, i ratował obrońców wychodząc na 25 metr
9
Widzę że kibice tutaj mają nowa ofiarę Penie, który co prawda wpuścił 4 gole , ale nie miał przy nich za dużo do gadania. Jedynie przy ostatniej ale strzał ładny
Obrońcy nie powinni dopuszczać do takich sytuacjii aż takiej ilości tych sytuacjii
1
@VeVoS dziwna zmiana Torre w tym momencie
0
Jeśli drużyna popełnia 3 faule w meczu to znaczy że nie walczy,
Zbyt dużo zmian w obronie, tu potrzebny był inigo do walki z budimirem.
Raphinha w takim meczu gdzie przeciwnik cofnięty to raphinha z zeszłego sezonu
1
@mrmiki a co miał przy tych bramkach do powiedzenia, i tak nas uratował bo było by trochę wyżej
5
Zagraliśmy słabo , bardzo słabo ale sędzia był też kluczowy
0
Błędem Flicka było zbyt dużo zmian w obronie gdzie trzeba postawić na pewność , zgranie a rotować z przodu
0
Czemu balde biega jak by miał w gaciach pełno
0
@Karoks jeśli karny to nie czerwo,
0
@Karoks bo nie każe csie podwójnie
7
Jakim sposobem świeży Balde tak przegrywa pojedynek biegowy
0
Balde i casado jak najszybciej na boisko
0
Po co ten Ferran na litość boską
0
Sędzia tragedia
0
@kejdzi nie możemy odskoczyć od Realu i dlatego tak
0
@JoeSatriani a co Penia zawalił przy bramkach?
0
@dlugopis a co zrobił złego? Miał faulować i wylecieć z boiska?
0
@Qaz123 zbyt dużo młodych razem i ossasuna poczuła krew, ale ferran najslabszy
8
Do zmiany ferran, Martin, Victor Torre, Dominguez
W ich miejsce yamal, raphinha, balde , casado i Fati
3
Przecież był tam stempel, a gdzie powtórki, i var?
0
Ferran gra zupełne g....
0
@Marusek no nie przecież ansu dużo grał na 9 i co ważne on "ma gol" czyli piłka go szuka i potrafil z niczego strzelić
0
@BORO_12 nie wolno wierzyć wszystkiemu co się czyta, papcio i jego ludzie wypuszczają wielkie nie prawdziwych informacji, lub tajnych informacji. Mam nadzieję że fdj wróci i u Flicka wróci do gry jak w ajaxie a stworzy fajna parę z pedrim czy z casado ,
0
@brd42 tam była mowa o max 6 tygodniach, Koeman też był wkurzony o to w jakim stanie zastał fdj. Oni się połapali w pierwszym dniu po wakacjach, a przecież vfdj cały czas bywał w ośrodku Barcy i był pod opieką służb medycznych. Ja bym większą winę widział w naszych medykach niż u fdj.
Najważniejsze że w końcu wróci i mam nadzieję że wróci do gry jak w ajaxie. Pozdro