0

@Moczymorda36 liczby zrobi, będzie zap.. Na boisku ale to nie jest zawodnik na wielka Barcę, to nie zawodnik który potrafi zrobić różnicę na boisku, będą mecze z drużynami cofnietymi wtedy wrócą demony z poprzedniego sezonu.

0

@Emerald tylko że dla raphinhi nie widzę miejsca w środku jak już będą dostępni jednocześnie pedri, gavi, Fermin, FDJ, olmo. A zawodnik grający na skrzydle bez dryblingu to nie to czego potrzebujemy, i dalej zostanie nam czekanie na to co zrobi, wyczaruje yamal, ... Kiedyś podobnie było z Leo

0

@Murazor tylko zwróć uwagę jakie dryblingi są raphinhi a jakie yamala, Raphinha nie pójdzie z miejsca od linii bocznej. Drybling a drybling to spora różnica
Tylko porównujemy yamala 17 lat, który jako jedyny w zespole może tak kiwać z Raphinha 27 lat, kupionym za 60 mln

2

Najlepsze:
Patrzysz dziś na tabelę a real na 13 miejscu

0

1- widac duze pozytywy w grze, widać że mimo wielu kontuzji potrafi to ułożyć i widać że wypracowuja na treningach styl.
2 Raphinha na tle Athleticu, który zagrał zbyt mało agresywnie jak na Athletic i dawał jak ba athletic przestrzenie wyglądał dobrze, aczkolwiek nie strzeloną setka i za mocne podanie do lewego dają duży minus.
Niestety w meczach gdzie przeciwnik będzie grał niżej gdzie będzie potrzebny drybling raphinha będzie wyglądał znacznie slabiej
3. Pedri pozytywnie, aczkolwiek koło 80 minuty należało mu dać odpocząć, widać że fizycznie wygląda dużo lepiej niż w zeszłym sezonie,
4. Poza początkiem, kounde zagrał bardzo dobrze w obronie
5. Bernal bardzo dobry występ, jak dobrze ze pozbyliśmy się Oriol i Roberto którzy by blokowali młodych
...
6 znów jest bardzo dużo wychowanków, Hiszpanów a nie średniej jakości najemników

0

@Campeon87 balde wymaga dużo pracy. Zwłaszcza nie podobało mi się jego zabrnie z piłka w drugiej połowie gdzie miał dużą przestrzeń a ten na polgazie pobiegł i źle dośrodkował, dzisiaj też popełniał błędy w obronie, ale jest jeszcze młody i ma czas ba naukę, druga połowa znacznie lepsza niż pierwsza, dobrze ze jest konkurencja i że młodzi będą walczyc o boki obrony( balde, Valle, fort, Martin)

0

@Terroriser w obecnej sytuacji jak nie ma Araujo i Andreasa to nie, z tym że należy pamiętać że Martinez też łapie często urazy i ma swoje lata,
Raphinha grający w środku tak, na skrzydle już nie bo brakuje mu dryblingu i przy bardziej zamkniętych meczach nic poza wrzutkami i podaniem do kolegi nie pokaże.
Ale jeśli w jego miejsce miałby przyjść ktoś typu Nico, Lewo to bym go poświęcił
Należy pamiętać o znalezieniu miejsca dla olmo, fermina, pedriego, gaviego,FDJ, casado i stawiać dalej na Bernala

0

@Terroriser no właśnie w pierwszej połowie zagrał bardzo dobrze dużo ruchu, szybko grał, wychodził, dobrze w pressingu,
Pozytywny występ... Ale to nie zawodnik na Barcę

0

@Terroriser jakie głupoty, daj jakies agrumenty, nie można być zaślepionym przez pryzmat jednego meczu, i to z dzisiaj słabo dysponowanym athletickiem.

0

@picznik inteligencją znowu blysnąłeś, brawo ty :xd

0

@picznik jakieś argumenty dawaj a nie tylko szczeniackie pisanie...

0

@Don_Padree a z czym się nie zgadasz panie ekspercie?

1

@Kyonego oglądałem, ok raphinha biega ale w najważniejszych momentach gdy miał setę nie strzelił choć miał kupę czasu na przyjęcie, a jeszcze gorsza sprawa to zagranie do lewego w bardzo prostej sytuacji. Potrzebujemy dużo sytuacji by strzelić,

1

@JoeSatriani ale brakuje mu tego czegoś w najważniejszych momentach, wykończenia, dokładnego podania, to jest coś przez co cierpimy na boisku do końca,

0

@cinero1996 pedri, dużo nie ale długie, przeciągające się

0

Najlepsze: bernal, yamal, intensywność meczu, sporo dobrego pressingu, dobra gra ferrana, zaangażowanie raphinhi, wygrane pojedynki kounde z nico

Najgorsze: błędy w obronie, problemy z nico, nie umiejętność wcześniejszego zamknięcia meczu, trzymanie lewego do końca

0

Dobry mecz,
Jednak Jeśli dalej druzyna ma się rozwijać to nie ma tu miejsca dla ferrana, raphinhi, Martíneza,
Wielki plus dla Bernala oraz dla yamala który jest naszym liderem.
Balde brakuje gazu, powinien wrzucać szybszy bieg. Więcej wchodzić w pole karne z piłką.
Lewy spowalnia wiele akcji, długo mu schodzi z przyjęciem piłki, i odegranie do kolegi, oraz słabo w pressingu, zwłaszcza w końcówce meczu.
Szkoda że Fort, Valle, torre i casado nie zagrali, oraz że lewy nie zszedł tak ok. 80min, podobnie pedri któremu brakowało sił

0

@Terroriser tak, bo samo bieganie jak na Barcę to za mało,
Setkę miał to zamiast przyjąć walnąć to strzela jak strzela, idziemy kontrą ma dwie opcje wypuszczenia i wali Lewandowskiemu dużo za mocna piłkę, to są szczegóły i takie złe zagrania jego w każdym meczu możemy oglądać, są to szczegóły które niestety mogą decydować o wielu meczach, punktach
Plus za bieganie, ale kilka razy dobiegajac do zawodnika powinien zamykać mu przestrzenie gdze ten nie powinien móc już podać.


0

TK to mniej więcej powinno wyglądać, wychowankowie, najlepsi hiszpanie plus zagraniczne gwiazdy stanowiące wartości dodane.
Jeszcze odpalić raphinhe w jego miejsce Nico,
Kim zastąpić Lewego za rok?

1

Teraz go nikt nie kupi:(
Mamy zbyt dużo szklanek w zespole : Araujo, chriestiensen, Martinez, olmo, fati, Pedro oraz balde, fdj

0

Chriestiensen znów jak potrzebny to go jie ma i tak przez cały sezon będzie miał dyskomforty, przeciążenia, urazy.
Oby tylko Martinez nie dołączył też do tego grona

0

Może być się jeszcze przydał z athletickiem

3

To jest cały chriestiensen, non stop dyskonforty, mikro urazy i tak od kilku lat i to się nie zmieni, żeby tylko się nie zgrał z araujo i chriestiensenem Martinez bo zostaną nam tylko Cubarsi, Eric i kounde

0

@zaky274 z tym że duńczyk co chwile łapie urazy i non stop ma dolegliwości, był pierwszym którego zmieniał Xavi, często już w przerwie

2

Postawić na Forta którego rotować z kounde

0

My tu nie możemy nikogo sprzedać za 10-20 czy 30 mln a raków sprzedaje cenach za ponad 10 co się porobiło

1

Pozbyć się Inigo, który ma znacznie większy kontrakt niż Eric i swoje lata i pewnie nie długo złapie kontuzję

0

@Lokusekpl jest, wypożyczenie za free jeśli rozegra określona procentową ilość minut w sezonie gdy jest dostępny do gry, w przeciwnym przypadku opłata za wypożyczenie,
Kiedyś takie wypożyczenia występowały
Wszystko idzie dogadać

0

@MACIEK 22 trzej wspomniani nawet nie zarobia lacznie tyle co gundo

2

Swietny kierunek, wypożyczyć na 1-2 sezony bez opcji wykupu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?