Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JoeSatriani szybszy niz lewy i ma kiwke i potrafi z niczego strzelic, w odróżnieniu od ferrana biega szybciej z piłka a w porównaniu do raphinhi potrafi kiwać
1
@MACIEK 22 olmo jest kupiony do rotacji z pedrim na L4
0
Poprostu nas nie stac płacić takich kontraktów, co do gry w obronie to niestety gundo swoje lata ma i odpuszcza.
Jesli w dodatku mielibyśmy na nim trochę zarobic to teraz albo za rok odejdzie za darmo
2
@Rhaan nie bylo tak źle w pierwszej polowie z bernalem i casado, bralowalo poprostu gundo z przodu przed nimi, nie widzialem tez mady strat casado.
Przeciwko bojowo nastawionej Valencii w pierwszej polowie zagrali dobrze, problemem byl raczej Martinez i jego slaby występ i bardzo slaby występ ferrana oraz raphinhi.
Wystep bernala, casado, Martina, yamala na duzy plus
2
@JoeSatriani fati musi dostac szansę bo ma potencjał, jesli od budują mu mental to jeszcze cos z niego będzie,
Roque potrzebuje aklimatyzacji i spokojnego rozwoju min roka być może dwa
0
Nie przesadzajmyb ze za każdy faul zółta kartka, zbyt lekki to byl faul i w niegroznej sytuacji by pokazać za to druga zolta i czerwo
0
Niech sie nie ugina, mamy forta, valle, balde Martina
0
@CinekPL85 cancelo na skrzydle to zly pomysl, w zeszlym sezonie jak dostawal szanse na skrzydle to zawodził, na sktzydle sie nadaje jesli mamy bronić i tylko wtedy.
0
Przydałby sie gundo przez casado i bernalem, nie ma zawodnika ktory by poprowadził grę
0
Lepiej by Inigo odszedł, to mie pilkarz na Barcę
0
Dziwna sprawa z gundo, akurat bardzo by sie przydał, cos jest na rzeczy
0
@poskus mieli wakacje a zamiast presezonu olimpiadę wiec powinni grac
1
Nasze znachory to się znają
2
@19Macio93 za olmo to jeszcze nic nie zapłacili
3
Nid nie nie nie i jeszcze raz nie,
nie chcemy prześcieradła
10
Dzięki Sergi
Co by nie mówić zawodnik grający na dość dobrym poziomie, uniwersalny rezerwowy, ile on nam pozycji obskoczył, chyba tylko na bramce nie grał
Gdyby nie to ze w jego miejsce będą grac casado i Bernal to byłbym za jego pozostaniem , wiele razy uratował nam dupę,
Prawdziwy Cules jakich malo w zespole
Powodzenia
1
Betis swietny kierunek, maka kreatywnych w pomocy i fajnie grają
0
@sevs talent to on mial, tylko tez za dlugo u nas siedzal w rezerwach i byc moze w ostatniej chwili uratowal się
2
Niech go biorą , kolejny co lubi siedzieć na L4
0
Glupoty wypisują slabego reguilona, ktory gra piach od kilku sezonów,
Jyz nie mają co wymyśleć
0
@kamiVeB my nie wydalismy jeszcze kasy na olmo, nic jeszcze RBL nie dostał. Teraz troche porzadków w kadrze zrobią i na spokojnie nico jest nasz,
1
@xavi890 w poprzednim sezonie popełnił znacznie mniej błędów niz kounde, Chriestiensen czy tez araujo, to wszystko grając w słabej personalnie obronie Girony,
Wyprowadzenie pilki to wszyscy razem wzięci mają gorsze nic Eric.
Myślę ze zdobył trochę doswiadczenia i będzie pewniejszy w swych zagraniach
1
Zly kierunek na wypożyczenie,
0
@Lokusekpl roque nie jest taki slaby jak się tu wszystkim wydaje,
Betis ma 33 letniego bakambu juanmi i Avile wiec tutaj sa szanse na grę, zreszta cos tam pisali ze betis byl zainteresowany nim w kontekcie wypozyczenia. Nawet jakbyśmy mieli opłacać mu część pensji to jest to dobry kierunek. Podobnie Valencia która ma tylko Duro.
Na pewno nie moze pojsc do zespolu ktory będzie sie bronil przez większość meczu i nie stwarzał mu sytuacji
0
Poki nie przejdzie testów i nie będzie podpisów nic w naszym przypadku nie jest pewne
0
@Lokusekpl betis ma problemy finansowe i ledwo łata koniec z końcem, w Valencii tez kasy nie mają, w osassunie tez sie nie przelewa, w Sevilli Pinimienty tez by go przyjeli z chęcią
Jedynie za wysokie progi moga byc w Villareal.
Ale zapewne żaden z klubow nie weźmie całej jego pensji na siebie
To nie moze być słaby zespół który nie będzie stwarzał odpowiednią ilość okazji dla roque
0
@lukkobe dokladnie tak, dlatego jesli la liga to Betis, Villareal, Valencia, Sevilla moze Girona
7
@Gaucho a gdzie Valle?
1
Moje typy
Barca
Real
Atletico
Sevilla
Sociedad/ Villareal / betis/Athletic/girona/
Czarnym koniem będzie Sevilla
3
Alex Valle, Marc Bernal, , Mika Faye powinni pozostać w pierwszym zespole
Quim Junyent - bardzo mi sie podobał i widze w nim potencjał, niech gra w rezerwach i dostanie jakieś minuty w PK
Gerard Martin albo pierwszy zzespol albo wypozyczyc do min. Pierwszej ligi i zobaczyc jak sie bedzie rozwijal, bo ma juz 22 lata, ale raczej za wysokie progi dla niego
Sergi Dominguez, Toni Fernández, i Andrés Cuenca, niech graja w rezerwach