Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Jak z wolałbym wypożyczenie felixa niz transfer olmo
0
Trzeba mu dac szansę, jest w bardzo dobrym wieku jak na ŚO, moze dac wiecej niz Martinez na boisku
0
@nowy19pl chodzilo mi o samo zainteresowanie... O kupnie nawet mi przez mysl nie przeszło
za tyle to go na pewno by nie sprzedała min 120 mln a byc moze więcej
0
@BORO_12 no tak, ale ja tylko tak o samym zainteresowaniu na to nas stać xD
1
Dlaczego nie zainteresujemy sie Rodrim z MC ???
To byłby idealny kandydat na DM i w dodatku hiszpan
5
Szkoda ze tak potoczyl sie jego powrót do Barcy, początek mial bardzo dobry, dobrze wyglądał poki gral u boku FDJ, później niestety bylo widac ze zawalił mental, glowa nie dojeżdżała, byc może troche winy w tym trenera ze jego gra wyglądała jak wyglądała, szkoda ze nie gral jak w Gironie bo bylby wzmocnieniem naszej drużyny. Rok temu bylo nas stac właśnie na takich zawodników, za takie pieniądze, wiec strata będzie nie duża
0
Dobra wiadomość, można iść spać
0
@MalanFCB ale Mendes na pewno będzie chciał kogos wrzucić do nas i pewnie mu sie to uda :(
0
@AxelF najgorsze jest ze kupujemy u laporty piłkarzy nie pasujących do naszego ustawienia gry( Torres, raphinha) i dalej robimy interesy w Brazylii z Curym. Longlet pierwszy sezon mial super a później jak zaczęły sie pojedyncze błędy to w jego oczach bylo widać ze cos jest nie tak, on sie gotował, i tutaj nie dostal pomocy z klubu tylko stal sie ofiarą i do konca występów u nas bylo widać ze sie nie podniósł z tego.
0
Po tym co oriol pokazał w zeszłym sezonie i w jakim wieku jest to nie tak latwo mu znaleźć klub, który w dodatku za niego zapłaci. Byle by pokryli całą jego pensję, szkoda ze nie udalo sie go wymienić za pau Víctora
2
@Edii7777 Fort jest prawym obrońcą a dodatkowo moze grac na LO, araujo w poprzednim sezonie dość dobrze sie zaprezentował w słabym las Palmas wiec akurat pozycja prawego obrońcy nie wymaga wzmocnienia, lepiej sprowadzic Nico i wystarczy
12
Zostawic Valle i żadnych cancelo nie sprowadzać
0
@AxelF gdyby mial rynkową pensję to juz dawno by go u nas nie było. To co u nas mu zabraklo to pracy z psychologiem bo nie udźwignął całej presji która w Barcelonie jest bardzo duża,
1
Niech określą wartosc olmo na 80-90 mln i wtedy juz nas nie będzie stać
0
@Soetie to by go mógł teściu kupić do swojej drużyny lub wymienic za Simonsa
4
Nie h Longlet zagra kilka meczy w pre sezonie to wtedy będzie łatwiej go sprzedać, zwlaszcza ze on nie jest taki zly jak wszyscy piszą
1
Dziwi trochę brak chęci skrócenia urlopu przez Torresa, który w zeszłym sezonie jak i na euro za dużo minut nie nałapał
1
@Ronad10 takie rzeczy to tylko na fifie sie da, a rzeczywistość jest taka ze jakby przyszedł do nich za darmo to było by super, bo by juz nie ciążyła jego pensja
0
@lukas__102 bo raphinha osiągnął swój prime i niczym już nie zaskoczy, nie rozwinie się. Jego wartość też już większą mie będzie a jak przyjdzie nico to będzie rezerwowym. Jest to najlepsza okazja by go spieniężyć
3
Lepiej by jego minuty przejął casado oraz Bernal, których łączna pensja będzie i tak mniejsza niż Roberto.
2
Jak prawie kazdy brazol potrzebuje czasu, być może Ligi typu holenderska.
Zwróćcie uwagę ile czasu potrzebował Vinicius i rodrygo zanim zaczęli grać
Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo też zaczynali w słabszych ligach
0
Powinien na niego postawić w pre sezonie by się zaprezentował sprawdził przeciwko MC Realowi i wtedy zobaczyć. Zarabia zbyt dużo by siedzieć,
1
Szkoda że nie wymienili go za oriola
0
Ja bym postawił na longleta w pre sezonie i na początku Ligi i zobaczyć może się wypromuje i ktoś go jeszcze kupi
Zwłaszcza że nie będzie Araujo i cubarsiego
6
Polski typowy hejt dzieciaczków, dla większości tutaj wystarczy słowo kontuzja i pozamiatane, jest to uraz powstały po kontakcie z rywalem, całkiem inny niz dotyczasowe problemy ansu.
0
Tutaj potrzeba czasu, ile czasu potrzebował Vinicius czy rodrygo, to jak zapalał Vinicius a oni na niego dalej stawiali z tym że on miał dużo czasu w rezerwach, podobnie jakby roque został zakupiony do rezerw i tam grał do Marqueza to byśmy mogli coś o nim więcej powiedzieć.
0
@Jeydy akurat Vinicius jest męczennikiem, symbolem walki z rasizmem .... Jeszcze pokojową nagrodę Nobla zgarnie xD
0
Może redakcja by dorzuciła przy zawodnikach, status transferowy, kto w tym okienku zmienił klub..... Będzie bam łatwiej wykluczać po kolei to nierealne xD
5
Zrobić wymianę za Oriola
0
Sprzedać, mozna wziąć za niego bardzo dobre pieniądze, a po roku siedzenia straci na wartości.
Niestety ma zero dryblingu