0

Mam wrażenie że przy powołaniach Probierza decydują nie zawsze umiejętności sportowe a uklady po za boiskowe

0

Dyrekcja sportowa zawaliła, spóźniła sie. Gulu powinien dostać propozycje umowy jesienią. Zanim zaczął grać w pierwszej drużynie , jak zaczął być powoływanym do pierwszej drużyny.
Szkoda że tracimy go za tak małe pieniądze.
Ale stawiamy na doświadczenie, i marazm lewego

2

Tracimy drugiego młodego ŚO po Chadim Riadie a zostawiamy starego, kontuzjogennego Martíneza u schyłku kariery i wynagrodzeniem kilka razy większym niż Faye czy riad.
Miejmy nadzieję że zapiszemy w kontrakcie odkup za ok 30 mln.
I tym sposobem zostawiamy obronę w składzie kounde( który ma problemy z koncentracja i co mecz wali mniejsze większe babole) , Araujo ( którego nie jesteśmy pewni czy zostanie),Chriestiensen ( mający non stop dolegliwości i grający max 60 minut) , Martinez( który jak potrzebny to ma kontuzję), Cubarsi ( młody), Garcia ( nie wiadomo czy zostanie ale raczej nie)

0

Po wczorajszej grze 15 mln to dobry deal, na pewno dużo pracy nad faye zarówno czysto piłkarskiej hak i mentalnie, nastawienie, koncentracja

3

@xavi890 płacić za mbacke 5-7 mln to zbyt dużo, trzeba zajrzeć do juvenilu i dać szanse młodym bo taki jest cel rezerw

0

@BORO_12 lepiej niech wygrywają w 3 lidze niż mieli dostawać bęcki w 2 , której jest mniej gry a więcej walki. W dodatku utrzymanie drużyny będzie znacznie tańsze oraz mniejsza terytorialnie liga, lepiej niech trenera a nie jeżdżą po całej Hiszpanii

2

@BISHBASHBOSH i z roku na rok będzie szybszy, wczorajszy sprint, start do piłki guiu a przypominając lewego to przepaść.
Samym ustawianiem się, staniem w polu karnym w LaLiga dużo nie zwojuje.

2

Dziejszy mecz, pokazał jakby wyglądała walka w drugiej lidze, ilość fauli, agresja przeciwnika. . Może to lepiej że zostajemy w 3 lidze, będzie więcej szans dla młodych oraz oszczędności dla klubu.
Faye słaby mecz, przegrał pojedynek przy pierwszej bramce i miał udział przy drugiej, taki chwilami był przywieszony.
Należy pochwalić casado, Oraz forta za ofensywę, choć za mało atakowaliśmy z wykorzystaniem go.
Ciekawe kto zostanie nowym trenerem

0

@Piotr777 jakby nasz Robercik, tak walczył, angażował się w odbiór jak Morata to by było fajnie

1

@Sc00rwiel bo na niego znajdą się chętni z Anglii zapłacić duże pieniądze a jeśli przyjdzie Nico to razem z yamalem posadzą raphinhe na ławce i już na nim nie zarobimy. Najważniejsze żeby to były decyzje Flicka, bo jeśli flick go nie widzi w składzie to tym bardziej nie ma co go trzymać

0

@OldMc84 jeśli wrócimy do zasady 1:1 w FF to wszystko jest mozliwe. Można sprzedać raphinhe, ferrana, Martíneza, Garcię, chriestiensena( bo jego sprzedaż najlepiej wyglada na papierze). Tylko że wcisną nam Cancelo który zabierze ok 12 mln. Przede wszystkim żeby sprowadzili piłkarzy których chce flick, kto mu pasuje do układanki

0

Jakbyśmy wrócili w ff do 1:1 to sprzedać oriola, raphinhe, SO z christiensen Martínez, Garcia,

3

Za drogi, my za wiele taniej kupiliśmy roque, xD

1

@radzio524 no właśnie i nikt ich nie skreślał, tylko dał om czas i w tym czasie dawał po trochu minuty mimo że kopali się po czole w tych meczach

0

Kupić, sprowadzić: Nico, na SPD dwóch trojki Onana/ndidi/Guido, Frimpong ( kiedyś myślałem o nim jako PO, ale czy by sobie poradził tam?) plus nasi młodzi

0

@BORO_12 policzyłem koszt transferu plus wynagrodzenie na sezon.
My raczej tanio nie kupujemy i z wynagrodzeniem też nie żałujemy.
Tak z ciekawości ile nasz kosztuje Oriol?

2

Zdobył doświadczenie siedząc na ławce u Xaviego xD

0

@Kamil689 ale transfer + pensja to minimum 10 mln., jeszcze opcja mógłby być Ledesma z Cadiz, zawsze mieliśmy problem by go pokonać

0

@BORO_12 tylko że my zawsze dajemy duże pensje. Trzeba by dać za bramkarza oj 4-6 mln + jego pensja ok. 6 mln brutto. Więc koszt minimum 10 mln.
Myślę że można pomyśleć o bramkarzu jak już będzie skrzydłowy i DM i boczni obrońcy

0

@BORO_12 nie stać nas na to, Penia trafił na dołek formy całej obrony, która w tym czasie popełniala w każdym meczu sporo błędów, sam araujo sprezentował kilka świetnych sytuacji dla przeciwników, podobnie Cancelo, kounde czy

0

Czy ojciec olmo nie jest też menadżerem Faye?

0

To może sprzedać jeszcze cubarsi ego, forta, balde, casado, yamala, roque i sprowadzić za to Felixa, Cancelo, Bernardo, guiu, brazylijskiego bocznego obrońcę którego nikt nie zna itp.
Do czego zmierza ten klub...

1

@Hadim zalety raphinhi to jeszcze wrzutka, wejście w pusta przestrzeń ale my gramy tylko kilka meczy w sezonie gdy przeciwnik gra wysoko.
Dodatkowo ma dobry strzał.
Ale bez dryblingu jego gra na skrzydle nie ma sensu, no chyba że zaczniemy grać znacznie szybciej.
Innym nie wytłumaczysz, że w większej ilości meczy zawodził niż czarował, że yamal go wygryzł że skladu

0

@kejdzi z tym, że Faye biorę pod uwagę również pid kątem gry na LO, Martinez młodszy nie będzie a kontrakt ma dość wysoki jak na swoją pozycję w drużynie. Wiadomo ze Cubarsi będzie mial lepsze słabsze momenty, poza tym sezon jest długi jest wiele meczy.
Zobaczymy co pokaże faye w presezonie. Zaletą faye jest też strzał i szybkość, której nie mają pozostali poza araujo. A flick lubi grać wysoko obroną.

0

@kejdzi może być kilka powodów,
bo Xavi miał mannie hiszpańskich zawodników,
Bo w momencie kiedy cubarsi dostawał szansę w pierwszym zespole brakowało zdrowych obrońców a Faye przyszedł do nad bardzo surowy ale robi ogromne postępy.
Xavi dawał minuty młodym tylko gdy był pod ścianą i nie miał kim zagrać.
Dobrze by było by dostał szanse w presezonie u flicka i wtedy podjąć decyzję


0

@Greenalley no właśnie nie wiemy jakie były zapisy, być może deco też nie doczytał wszystkiego i wyszło jak wyszło

0

@Hadim no właśnie przyjdzie mecz z Mierdami i raphinha nie wygra żadnego pojedynku, będzie ich w ogóle unikał. To nie jest rozwiązanie jakie chcemy. Potrzebujemy drugiego skrzydłowego hakim jest yamal by szarpał, kiwał, by obrońcy nie wiedzieli że on tylko wrzucił a że może kiwnąć. Jest szansa na nim zarobić i trzeba to zrobić

0

@kejdzi ile jego męczy obejrzałeś ? Zwłaszcza z ostatnich 2-3 miesięcy.
Gościu od przyjścia do nas zrobił znaczne postępy, takie że spora część klubów by go chciała.
Wolałbym by pozbyto się Martíneza i dano szanse Faye, bo on dodatkowo może zagrać jako LO.
Nie możemy go tak łatwo stracić jako zrobiliśmy Riadem

0

Wypożyczenie Roque poza Hiszpanię nie ma sensu, jak coś to ekipy z LaLiga typu Sevilla, Villareal, może Girona jak odejdzie dowbyk

1

@BORO_12 no nie jest i nigdy nie był i dlatego napisałem że grając u nas jako skrzydłowy ... .
Dlatego jeśli jest okazja na nim zarobić to powinniśmy to zrobić i sprowadzić nico. Bo w drugiej linii też jest ciasno by go tam przestawić,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?