0

Może kogoś bez umowy ściągną,koncza się umowy : Ndidi, Rabiot, Guido Rodríguez

0

Nie za takie pieniądze, i takie wynagrodzenie, jeśli dalej będziemy dawać takie kontrakty byle komu to nigdy nie wyjdziemy z długów. Vini pokazał że kimich już nie taki dobry

0

@stone80 ale z Cancelo było wiadomo jakie on ma wady i się sprawdziło, niestety on jest niereformowalny juz

1

Patrząc na jego grę to zdecydowanie tak dla casado, oby dostał szansę w pre sezonie i ja wykorzystał i skład pomocy na przyszły sezon:
Gundogan, FDJ, casado, Pedri, gavi, fermin + nowy DM.
Ciekawe w jakim ustawieniu będzie chciał grać flick

0

@kejdzi u nas nie ma stabilizacji, i rozsądnego zarządzania, przychodzi Laporta kupują ferrana za 60 mln dają mega kontrakt fatiemu, na wielu plaszczyznach zarządzania jest burdel, lapcio po zatrudniał po znajomosci. Ci co przyszli a znali się na swojej robocie to już ich nie ma w klubie. Przychodzi dziadek Martinez, Alonso i też dostaja wysokie kontrakty

0

@Arczi87 a as o czym pisze?

0

@D0mxnxk Araujo też zawalal sporo w meczach gdy nie było Matsa.
Meczepsg z Borussią pokazały jak nasi obrońcy są słabi. Dziadek Hummels pokazał co znaczy ustawianie się, przewidywanie by wygrywać pojedynki z Mbappe, Dembele, barcola

0

@Campeon87 ale tutaj sobie znaleźli ofiarę do nagonki,

2

Cancelo rozczarowaniem?
Przecież wiedzieliśmy jakie są jego wady, dlaczego go nie ma w MC.
Że jest słaby w obronie, że gubi krycie, że często w ataku gra samolubnie, że nie dojeżdża na najważniejsze mecze. To wszystko wiedzieliśmy, więc nie mogliśmy oczekiwać że to się zmieni.
Za to wielkim rozczarowaniem jest dla mnie Araujo, który zamiast być liderem obrony popełniał wiele błędów

0

Bardzo dobry mecz Olympiakosu, Grecy zdominowali w dogrywce Fiorentinę.
Zastanawia brak karnego dla olimiakosu za rękę przy wrzutce. Sędzia słaby. Nie pokazał kilku kartek dla fiorentiny np za sfaulowany bramkarza który chciał szybko wykopać do al rabbiego, sanki na joveticu, czy za faule taktyczne przy kontrach Olympiakosu,

0

@kanver_ tylko że jak szło do wyprowadzenia piłki to fundowała wysoko, Oriol, czy chriestiensen z boku, problemem nie bylo przetrzymywanie piłki tylko to że większość drużyny zbyt statyczna by miał komu zagrać, Xavi też ograniczył Xaviego że ten operuje do 25 metra zamiast móc wchodzić w pole karne.
Na pewno ma dużo bardziej pewniejsze wyprowadzenie niż Pedro czy gavi.
Najlepiej cofnąć się do czasów Ajaxu i zobaczyć czemu FDJ miał tam asysty czemu brał udział w akcjach bramkowych, tam koledzy z drużyny wiedzieli jak się poruszać, jak tworzyć przestrzenie, a tutaj podanie jest i patrzenie co zrobi ten z piłką

1

Centrostrzał , i tyle w temacie

0

Najlepszy kąsek to Mosquera,

0

Xavi nie liczył na niego i w tym sezonie, to od początku nie był wybór Xaviego, jak na minuty które dostał liczby miał dobre.
Trzeba tylko mu trenera, który na niego postawi.
W przeciwieństwie do Raphinhi potrafi kiwnąć., a tego nam potrzeba.

0

@Kajetan jak 70 za FDJ weźmiemy to będzie dobrze

2

@FabianekMrozek takim wrogiem Izraela że jej najbogatsi Oligarchowie to Żydzi.
Za kim opowiedział się Izrael w wojnie rusko ukraińskiej?
Akurat tu i tu ci najbogatsi to żydowskiego pochodzenia

2

@Recha_0684 izrael jest w większym stopniu organizacją terrorystyczną niż Hamas, Izrael od pierwszych dni powstania wywołuje konflikty, morduje. Izrael jest tak pokojowy jak świece hanuki

0

W piłce muszą pojawić się ograniczenia płacowe, wysokości kontraktów, wys. Prowizji dla menadżerów, pośredników.
Wrócą ograniczenia w obcokrajowcach.

0

@Dawidfcb1998 pierwsze wyjście na browara.
Ale widać że fermin miał problem E wzrostem jak na swój wiek był niższy niż koledzy z druzyny, z rocznika

0

@HypeR no właśnie tak było Isco wrócił do wielkiego grania, Garcia też był z jednym z liderów Girony.
Carvajal zjadł w tym sezonie i kounde i Cancelo i Couto.
Bardziej mnie zastanawia co robi Łunin, blind w srebrne a brakuje Erica.


0

Fermin jaki mały,

0

@Pawwwweeeell może spróbować ściągnąć onane z Evertonu, może ndidi któremu kończy się kontrakt. Na głośne nazwiska nas raczej nie stać jeśli sami nie sprzedamy. Albo postawić na swoich casado, Bernal, prim

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Moim zdaniem zbyt duże pieniądze, powinny być ograniczenia w zarobkach, wysokości transferów i prowizjach od transferów dla menadżerów

0

@Jackazz Fort powinien grać od początku,
Coś nie tak jest z kounde, bo zarówno w tym jak i zeszłym sezonie było wiele meczy gdzie brakowało mu koncentracji, trzeźwego myślenia

4

@Kalipso z Girony kogo miał powołać?
Dowbyka, Cygankowa, Savio, stuaniego, Couto, Herrere, Blinda, Gazzanige? Mógł ewentualnie Erica i nikt więcej już nie zostaje kto by zasługiwał

0

Lepiej poszukać kogoś młodego za mniejsze pieniądze w wieku max 27 lat

1

Xavi musi zdobyć doświadczenia i wzmocnić personalnie swój sztab,
W tym sezonie było naprawdę mało meczy dobrych, można wymienić zwycięskie z Betisem, Getafe, Atletico, psg, przegrane z realem ligowe, do czerwonej kartki w rewanżu z PSG oraz w fazie grupowej LM z Belgami ten pierwszy.
Niestety ponad 50 % meczy było bardzo ciężkich dla widza, kibica Barcy

0

Kounde dzisiaj znaczne problemy z koncentracją, ustawianiem się, trzymaniem linii, Cancelo też w obronie słabo.
Dziwna sprawa nie ważnego kim w tym sezonie graliśmy to każdy mógł sobie stworzyć dobre sytuacje

0

@Barca2022 dzisiaj zanotował dobry występ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?