0

@scotti na pewno nie więcej niż kounde i Araujo w tym sezonie

1

@michal1899 za kounde można by wziąć trochę więcej tylko muszą o niego powalczyć angielskie zespoły lub PSG.
60 mln to nie za dużo jak na jego wiek.
Jak najbardziej bym postawił na Forta

0

@Hindus fati miał ułatwione wejscie, bo jego agentem był wtedy brat Messiego, takie ram układy, układziki

0

Nico zdecydowanie TAK
Olmo NIE
Olmo na chwilę obecną jest nam nie potrzebny, nie byłby wzmocnieniem a tylko uzupełnieniem składu, no chyba że ma być dużą rewolucja w składzie

1

@sila101 już Villareal zapłaciło za drugą drużynę w LaLiga, i jeśli chce sie tam grać to trzeba sprowadzić kilku zawodników z tej że ligi bo granie wychowankami się nie uda jak w trzeciej lidze. Koszt utrzymania drużyny jest znacznie większy, więcej podróżowania, wtedy już po całej Hiszpanii. Trzecia liga daje możliwość testowania, ogrywanie 15, 16 latków. 2 liga to gra bardziej fizyczna, wiecej fauli, mniej piłki technicznej. Jeśli awansujemy to bez wzmocnień spadniemy po sezonie. Jak kilka lat temu walczyliśmy/ awansowaliśmy do 2 ligi to co sezon przychodziło odchodziło po kilkunastu zawodników, grali zawodnicy mający po!nad 25 lat, tzw "solidni ligowcy".
Ani w Anglii ani w Niemczech, Włoszech kluby nie mają rezerw tak wysoko bo to nie ma sensu

0

@sila101 akurat wypożyczanie poza lalige jest głupotą, zwłaszcza do Ligi włoskiej i Anglii

3

@Pawlak1992 bo by grał teraz w Cornelii lub Andorze lub maksymalnie jak Puig skończył w MLS , nie miał szans rozwoju to uciekl

12

Dembele dziś wrócił do swojej dyspozycji

1

To pokazuje jak my jesteśmy słabi, ledwo pokonaliśmy słabiutkie Napoli, z PSG na siłę robiliśmy z nich zespół mega gwiazd.
Jakby Laportacsie znał choć trochę na piłce to by Xaviego już dawno pogonił

0

@szymonekk proste a nasi nie potrafią. Miejmy nadzieję że Xavi dziś oglądał mecz. 35 - letni humells daje radę z Mbappe, nue trzeba naszego mega szybkiego ursusa

0

@ZwyklyKibicBarcy04 no właśnie, myślenie na boisku i ustawianie się, dojście do przeciwnika, nasi obrońcy mają się co uczyć

0

Nasi obrońcy z byle napastnika robią mega grajka, jak choćby w PK jak po naszych obrońcach jeździli czwarto i trzecio ligowcy
Pomoc PSG gdyby nie Vikinga slabiutka

5

Lekcja dla Xaviego jak się gra z PSG.
Stary Hummels i wolny Schlaterback radzą sobie z Mbappe, Dembele, barcola

0

@kanver_ raphinha zjada fatiego w dryblingu????? A kiedy widziałeś dryblingi raphinhi, i w dodatku udane? Bo nie było ich nawet w PK jak graliśmy z amatorami. Yamal ma więcej udanych dryblingów w meczu niż raphinha w sezonie. W zeszłym sezonie fati miał bramkę w lidze co 198 minuty dostając głównie ogony gdzie raphinhaco 298 minut a Ferran co 351 minut. Fati nie dostał nawet trzech męczy pod rząd by wejść w rytm po dobrym meczu starał na ławkę z resztą podobna sprawa z ferranem była. Xavi nikogo nie zbudowal, i nie potrafi pracować z piłkarzami a wypożyczenie do Anglii to był strzał w kolano od kątem sportowym ale dobry pod finansowym.
Fajnie by było jakby fati trafił do Valencii czy Betisu, Villareal, Mallorki, może i Girony bo nie będzie Savio

0

@barcelonaLM Kwara jsk na serię a wygląda techniczne ale w LaLiga już by to tak pięknie nie wyglądało, to była by strata pieniedzy

0

@OCZYmm akurat cubarsi zaliczył dużo więcej powyżej 90 % bo tutaj nie należy liczyć męczy zanim zaczął grać.
Chriestiensen zaliczył sporo występów jako już DM bo od zimy chyba nie grał ani razu na ŚO. Obawiam się że jego transfer byłby dobrym wyjściem do FF bo przyszedł do nas za darmo.
Chriestiensen średnio grał w lidze 70 minut na mecz, gdzie Araujo 82 minuty, bo było tak że Araujo odpoczywał i wchodzil w dwóch tylko bna ostatnie minuty. Cubarsi i kounde tez średnio BS boisku 82 minuty. Jest taka różnica ze chriestiensen nie grał lub grał krótko przez urazy, dyskomforty a Araujo odpoczywał w nie ważnych mrczach. Zobacz historię występów duńczyka jeszcze Chelsea.
Xavi jrst problemem ale też dobór zawodników też, choćby kounde e Sevilli grał super, czyścił, szedł do przodu ale też miał wiele zaginionych bramek i głupich kartek, to zawodnik któremu brakuje koncentracji przez cały mecz. Na chriestiensena też za wielu chętnych nie było że względu ba problemy zdrowotne

0

@MatiSh pracuje za trzech, to może go przesunąć do obrony na PO, z tym że w tym roku możemy ho opchnąć za ponad 60 mln a mysle ze udało by się za 70 plus jakieś zmienne. Zaletą geluxa jest że umie zagrać, podać świetnie i Kownacki, lub uderzyć niekonwencjonalnie i potrafi przytrzymać piłkę, problemem jest tylko Xavi

0

@kanver_ no właśnie nie, mając do dyspozycji fatiego i Ferrana Xavi na siłę wstawiał pomocników, nawet wtedy gdy lewy nie mógł grać. Jakby w ten sposób budowali w realu viniciusa czy Rodrigo to by ich nie było w realu tylko grali by niższych ligach lub w Polsce. Wieloma decyzjami Xavi go upokarzal. A decyzja o wysłaniu do Anglii fatiego by się odbudował najbardziej kretyńska jaka można było wymyśleć, podobnie teraz z Roque, który w podzięce za dwie bramki, stwarzanie sytuacji, ruchliwość, ugrzązł na ławce rezerwowych

1

Chwicza Kwaracchelia u nas wyglądał by jak hazard u białych, we Włoszech wygląda ok ale w tym sezonie dużo słabiej niż rok temu a w Hiszpanii nic nie pokaże

1

Ferran, fati, ... Roque? Kogo jeszcze zniszczy Xavi?

1

To jak taki wolby, słaby ten Garcia to czemu nie graliśmy na niego i jego korytarzem nie robiliśmy skutecznych akcji.
Ilu tutaj oglądało chociaż dwa- 3 mecze Girony po za tymi z nami? Ilu?

0

Oriola to nawet za darmo, Garcia jest wart ok 20 mln, myślę że jeśli odejdą inni środkowi obrońcy to się nam przyda, bo ma jedno z najlepszych wyprowadzeń piłki w lidze je ślub chodzi o obrońców,

0

Wymienić go za Ferrana, który by się tam odnalazł, bo z xavim żaden piłkarz sie nie odnajdzie, tylko taka wymiana miała by sens jakby pojawił się trener który odpowiednio ustawie Felixa, będzie miał na niego pomysł

8

Wydane prawie 400 mln na transfery a grę ciągnie 16 latek,

0

Widać że ma ambicje i ma serducho do grania bo niestety po części składu porażki spływają zbyt łatwo.

1

@kakusus Yamal nie pójdzie do PSG bo wie że to było by złe dla jego kariery. Druga sprawa wie jak kibice PSG potraktowali Messiego, Neymara

0

@OCZYmm tylko że jak spojrzysz na historię zdrowotną chriestiensena u nas i w Chelsea to on ma bardzo dużo przerw w grze, u nas po 45 minutach schodzi bo dyskomfort i tak cały sezon. Brak koncentracji koncert kosztował nas dużo pkt, Pedro obecnie wygląda tragicznie, może to specjalne treningi które mają zapobiegać nawrotom kontuzji.
Brakuje nam w szatni, na boisku kogoś takiego jak Pique czy Ramos.
Najbardziej się zgodzę że po pierwsze trenera.
Tutaj trzeba dalej budować skład, ale sprowadzać piłkarzy którzy pociągną drużynę do góry, podniosą jej jakość, piłkarzy ba pozycję na które potrzebujemy.
Przykład sprowadzenia raphinhi na skrzydlo

0

@KaroLOCO ale Robercik będzie uśmiechnięty :)

0

@MatiSh powinniśmy rozwijać, drużynę a Raphinha więcej nie da już w ataku, nie może być tak że wszystko będzie na barkach yamala,
Nico też potrafi świetnie bronić, walczyć

0

@DJ6 z tej czwórki v postawiłbym na Fatiego i Felixa a raphinhe i Ferrana bym sprzedał.
A dlaczego bo mają drybling i potrafiąc strzelać w ważnych momentach.
Swoją droga kto mądry wypożyczał go do Anglii z myślą odbudowania się tam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?