Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FDJ tak ale grający wyżej, mający więcej swobody, bo jak spojrzymy gdzie się obecnie porusza FDJ na boisku a gdzie się poruszał u Koemana czy Valverde. Przecięć on grał na lini 16 wchodził w pole karne, strzelał a teraz dobiega do ok 25 metra.
Jeśli MŚ być dalej trener który nie ma pomyslu na niego wielu innych piłkarzy to lepiej żeby odszedł bo nic lepszego z tego nie będzie
0
@BORO_12 nigdzie, napisałem że nie są też DM w związku z tym Gundogan, pedri, gavi, fermin, FDJ i jeszcze Roberto o którym zapomniałem wcześniej będą rywalizować o dwa miejsca na boisku. Trzeba raphinhe spieniężyć jeśli ktoś da powyżej 70 mln. Jeśli do tego byśmy sprzedali Longleta, Desta, Martíneza, Chriestiensena, FDJ i ferrana i przy powrocie w FF do 1:1 moglibyśmy poczynić poważne wzmocnienia na LS DM PO
9
Na nowy wyższy kontrakt musi sobie zapracować, bo obecnie nie ma siły na więcej niż 30 minut gry i to nie zbyt intensywnej
0
@skowrie ja licze na jego powrót do Anglii, tam może jeszcze lepsze liczby zrobić.
0
@BORO_12 ale gavi i pedri to nie są też DM więc zostają nam dwa miejsca w pomocy i do wyboru Gundogan, fermin, pedri, gavi i jeszcze jest fdj więc zdecydowanie nam wystarczy pomocników nawet jeśli odejdzie FDJ. Należy postawić na rozwój fermina oraz gaviego. Ja widzę również gaviego jako ofensywnego pomocnika że swoimi wejściami z drugiej linii, on potrafi znaleźć się odpowiednio w polu karnym, natomiast rozgrywanie od tyłu to słabość gaviego.
Musimy postawić na naszych młodych i sprowadzić skrzydłowych z dryblingiem. Raphinha to właśnie jeden z zakupów piłkarzy nie pasujących do naszej gry. Myślę że on może pokazać jeszcze więcej z tym że nie w Barcelonie
0
Zamiast Raphinhi na ls wolałbym Savio, Nico czy Kubo, tam musi być zawodnik z dryblingiem
0
Raphinha ma liczby, świetnie wchodzi w wolną przestrzeń, pracuje na boisku, broni ale on nie jest skrzydłowym i nie ma dryblingu jak yamal. Jeśli ktoś by dał 70 mln to trzeba sprzedawać i kupić np Nico na LS. Jest nam potrzebny skrzydłowy który ma drybling, który może pójść od boju wejść q pole karne, kiwać. raphinha jest pod tym kątem ograniczony i to się już nie zmieni.
0
@Rewolucja123 bojan nie był crackiem, był nadzieją na bramki ale to byla młoda gwiazda typu yamal, pedri czy fati, którego obciążyli nr 10 zbyt wcześnie
3
@Gaucho pogonić też Martíneza, który ma też dość wysoki kontrakt a siedzi tylko na ławce lub na L4
5
Jeden z czołowych obrońców pod kątem wyprowadzenia piłki, bardzo dobre przerzuty, na pewno zdobył sporo doświadczenia i mógłby wrócić jako rezerwowy do nas, natomiast sprzedać Martíneza i chriestiensena który gra max 45 minut i cały czas ma dolegliwości a na którym możemy zarobić
1
@BIGCULES jakby tylko na lewym sierpowym nie poznali, ale byli jeszcze Mohamed Salach, Hleb, Berbatow, Kolarov, Ivanović, Lima.. Nasi trenerzy, puzony sportowe znają się na robocie
1
@Kulakula nie tego Garcię, Aleixa
0
@BORO_12 z tym że na ofensywnym pomocniku mamy gundogana, pedriego, fermina, gaviego i jeszcze jest FDJ. Póki raphinha jest w cenie to trzeba to wykorzystać by nie skończyło się jak z choćby z rakiticem.
0
@Firestone miejmy nadzieję że nie i że w jego miejsce przyjdzie Nico Williams i z rezerw Pau Victor dostanie szansę ( jeśli go wykupimy)
0
@djaskol tylko że tam dla niego też nie ma miejsca przy naszym stylu gry, tam są Gundogan, pedri, fermin, gavi i FDJ.
0
@BORO_12 no właśnie i dlatego grając na skrzydle nam tyle nie daje a na ofensywnego pomocnika u nas już wolę fermina.
Raphinha ma swoje zalety jak wchodzeniem wolna przestrzeń i w tych meczach gdzie była ona raphinha błyszczał... Ale niestety to były mecze z Betisem, Getafe, Atletico a w większości pozostałych przeciwnik się cofał bardzo nisko i raphinha był bezproduktywny. Nam trzeba typowego skrzydłowego byśmy nie musieli grać tylko jednym yamalem
1
Żeby się udało go sprzedać za powyżej 65 mln to by było super. Mimo liczb jakie robi to niestety brak dryblingu na skrzydle to duży problem w jego grze
1
@JarekS bo mamy Xaviego, który go do przodu nie pociągnie, nie rozwinie, podobnie jak z ansu, którego trzeba było odbudować
1
Szkoda że nie był sprowadzony do rezerw, by tam grać cała wiosnę pod opieką Marqueza
1
@19Macio93 akurat Garcia w tym sezonie to jeden z najlepszych ŚO w LaLiga, naszych ŚO zjada pod kątem wyprowadzenia piłki, operowania piłką, ja bym go tak szybko nie skreślal, on musi się ograć i ma znacznie mniejsze wynagrodzenie niż Martinez
1
@kks1986 w dodatku v przyszedł do nas po dłuższej kontuzji
1
@siara10 też tak uważam, pod względem finansowym to wypożyczenie miało sens, bo uwolnili sny się od jego pensji , pod względem sportowym nie miało najmniejszego sensu. Trzeba było go wypożyczyć do któregoś z zespołów w la Liga lub ligi holenderskiej/ belgijskiej
0
Dobrze ze pedri był swierzutki to dał radę dogonić Lópeza bo tak to by było 3:2 dla Valencii. Ale jak on jest wolny, chyba ma nad czym pracować
0
Obrona kiepsko, moim zdaniem zostawianie yamala samego na skrzydle to utrudnianie mu zadania bo idzie na niego 2-3 zawodników, musi koncert ściągać jednego.
Lewy słabo, brakuje pomocnika na DM, niestety chriestiensen z byt dużo nie daje w pomocy,
Lepiej jakby wszedł Roberto
0
@FATTOMY jest ba boisku
0
@korn234 nie, bo nie karze się podwójnie, jak jest karny to nie ma czerwa,
0
@Serducho Nico Williams w porównaniu do brata, Inakiego odejdzie z Athletic po tym sezonie, szkoda że inaki Williams nie odszedł za młodu z Athleticu, bo mógł ugrać znacznie więcej, .. Ale wolał zostać w Athleticu
0
@czarnatom z tym, że kimich też nie zgodzi się zarabiać mało. A FDJ nue ma tak na prawdę wysokiej pensji, bo to co teraz teraz pobiera ta są obecna pensja plus odroczone płatności, które i tak musimy mu spłacić nawet jak go sprzedamy
0
@Litman to są nasze bajeczne kontrakty dla dziadków, pod tym względem nikt nam nie dorówna
0
@stepkovski czy spadek jakości to nie dowiemy się jeśli nie postawimy na guiu i Roque i dalej będzie grał Lewy. Może być klapa ale równie dobrze moga pójść śladem yamala czy cubarsiego