5

Zdecydowane nie tra transferu Bernardo Silvy - pokazał w rewanżu z Realem swoją wartość.
Obawiam się że byłby to drugi hazard w la Liga.
Nam trzeba DM LS PO i kogoś na ławkę za yamala

0

@luka1995 on już grał na skrzydle u nas i był bez produktywny, jak na obrońcę, wahadłowego jest ofensywny jak na skrzydłowego już nie zbyt, mógłby być skrzydłowym wtedy gdy trzeba bronić to byłby idealny, wada Cancelo jest brak dyscypliny, bo dał nam kilka pkt ale też na wiosnę trochę zabrał.
Ja mimo liczb bym nie widział raphinhi bo u nas skrzydłowy musi mieć drybling na la ligę, a raphinha jest dobry gdy są przestrzenie na boisku to wtedy jest nawet bardzo dobry, ale z nami w lidze wszyscy się w zasadzie bronią

1

@OldMc84 co do Felixa to myślę że nie dostał szansy od Xaviego, bo podobnie jak Ferran bo bardzo dobrym meczu siadał na ławkę, z tym że w porównaniu do raphinhi felix ma to coś że może wygrać mecz, kiwnąć. Na pewno jeśli ma zostać Xavi to felix tu nie potrzebny

0

@oleoleole 16 letnim, nie postarzaj yamala

3

Różnica sportowa między nami a Realem jest nie znacznai niestety takie aspekty decydują o zwycięstwie w meczu. Takie karniątka gwizdanie dla realu psują rywalizacje jak i znaczne błędy jsk we wczorajszym meczu. Zbyt dużo kontrowersji i to wszystko wczoraj w jedną stronę. Przegrajmy jeśli jesteśmy słabsi ale nie po takich błędach sędziego. Po co jest ten var????

1

@pedri10 Cancelo jako skrzydłowy to zły pomysł, jego optymalna pozycja to wahadłowy, lub boczny pomocnik.
Co w nim jest złe i co pokazał to że jest samolubny na boisku, choćby z PSG miał akcję gdzie mógł wyłożyć dobra piłkę a kończył sam.
City go nie sprzeda za mniej niż 30 mln a nas nie stać na niego.. No chyba że znów wypożyczenie

0

@luka1995 już grał jako skrzydłowy trochę i spisywał się bardzo słabo, po za tym jego zdecydowanie lepsza strona to prawa i tam grał najlepsze mecze po przyjściu do nas

6

Ok, nie ma gola bo sędziowie mieli takie jakie mieli powtórki i nie mogli na 100% stwierdzić ale jestem pewien że jakby to była sytuacja w drugą stronę to ta bramka była by uznana i to w ciągu minuty

1

Co do błędów Xaviego to po co robił zmianę przed przerwą na 1 minutę gry, jaki tu był sens po za wykorzystaniem jednego okienka na zmiany.
Swoją droga schodzi FDJ a on zdejmuje dodatkowo Christiensena wprowadzając pedriego który ma sił max na 30 minut truchtania

0

@aiven popieram, mamy drugie miejsce to trzeba dać szansę młodym

1

@prokofiew to pewnie przypadek

0

Mimo wydanych ponad 250 mln naszą gwiazda jest 16 latek,

1

@Sebolinho co prawda zagrał lepiej niż Ferran bo zarówno jeden jak i drugi nie dostawał takich jak trzeba podań

0

@Gall bardzo dobry filmik wrzucony na stronie i tam widać że dobrych kilka cm była za linią, tu nie ma mowy o mm a o cm,

1

@rogal478 Cancelo jest dobry na słabe drużyny nie na takich jak real, PSG

0

@Xonar to tak jak ze strzeleniem bramki Realowi, piłka musi dotknąć tylniej siatki by uznali

0

@xavi890 pedri max 30 minut więcej nie da rady

1

Na plus yamal cubarsi, Araujo kounde termin Mats , gundo
Na minus lewy, Cancelo, , Ferran, pedri
Neutralnie FDJ, chriestiensen, felix

20

Bramka była ewidentna, przekręt na całego,
Również brak karnego dla nas

0

@Krzysiek872 dlatego przed meczem pisałem że pedri to max 30 minut

3

Dobry mecz ale widać że z niektórymi piłkarzami powinniśmy się rozstać

3

W żadnym meczu z wielkim przeciwnikiem Cancelo nie istniał i tu jest jego problem

4

Cxłapiacy pedri nie miał sił wracać

0

Ile razy to musiał Modrić faulować by dostać żółtą

0

Powtórka z przeszłości - Cancelo

3

Jak Rudigier nie zrobił ruchu, minimalny ale zrobił, w druga stronę karny byłby i to bez varu

0

Czy chriestiensen jest w stanie grać max 45 minut?

0

Bez chriestiensena i FDJ nie będzie gry defensywnej, to już trzeba było wpuścić Roberto

0

@ziomal88 dla mnie Kessie jak go oglądałem w Milanie to myślałem że technicznie jest na wyższym poziomie, w serię a wyglądał inaczej. Kilka razy zagrał dobrze ale tak na prawdę nie dostał szansy. Myślę że sprowadzony po to by go sprzedać

1

Po co robić teraz zmianę na minutę gry?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?