0

@ziomal88 z tym że Simons to też nie skrzydlowy, na Simonsa nas nie będzie stać i tak

1

U Petriego powinni postawić na zwiększenie i wzmocnienie mięśni.

0

@ziomal88 bo to nie jest zawodnik na nasz styl, nie jest skrzydłowym i nie ma też dryblingu. Mimo wszystko liczby wykręca. Dlatego jego wartość jest dość wysoka i będą na niego chętni by dać co najmniej 60 mln

0

Bez Nico Athletic nie wygra raczej z Realem :( , szkoda bo Nico by popsuł trochę krwi obrońcom realu

0

@zaky274 jeśli sprowadzimy kogoś na DM i nikt z podstawowych pomocników nie odejdzie ( oprócz Oriola) to nie ma to sensu bo będzie blokował miejsce w pomocy młodym
Bo będzie FDJ, gundo, Pedri, gavi, Ferran a należy pamiętać że są Prim, Barnal, casado i Torre.

0

@krzakov każdy z tych pomocników to inny typ zawodnika. To co wyprawiał Gerard w Liverpoolu( gdyby gerard grał w realu, Barcelonie to też by mógł złote piłki) , liczby jaki robił Lampard w Chelsea. Taki Gerard przez wiele lat ciągnął Liverpool, miał świetny strzał, genialne dośrodkowania, rzuty wolne, walczyl, "wadą" jego bylo to że nie odszedł z Live do TOP drużyn ale kochał swój klub i grał dla niego. Moim zadaniem zbytnio wywyższamy Xaviego jako pomocnika, czy Xavi miał strzał, drybling, świetny odbiór? Grał w czasach genialnej druzyny a mając takich partnerów jest dużo łatwiej, ja osobiście bardziej ceniłem Inieste.
Co do trenera Xaviego to że zdobył mistrza nie świadczy że jest dobrym trenerem bo jest tutaj większą zasługa indywidualności niż drużyny, gdyby nie trafił mu się teraz yamal, który przez ostatnie tygodnie ciągnął grę to było by słabo. Najgorsze jest to że gdyby nie kontuzje to młodzi nie dostali by szans. Weźmy mecze PK z 4 i 3 ligowcami, zamiast wpuścić młodych on wpuszcza pierwszy garnitur bo się boi. Marquez, i trenerzy juvenilu przygotowali mu wielu zawodników jak Cubarsi, Fort, Guiu, casado teraz Faye którzy powinni dostawać szanse.
Po ponad dwóch latach powinniśmy grać jak drużyna, mieć opracowanych wiele stałych fragmentów gry a nasze różne to wyglądają jakby się patrzyło na okregowke, byle dorzucić byle jak piłke.
Wczoraj grając w przewadze zawodnika bronimy się z las Palmas, i mamy szczęście że strzał Moreira był nie celny że Cubarsi przeciął dośrodkowania.

1

@czarnatom problemem obecnej Barcy na boisku jest podejmowanie złych decyzji, tzn kiedy powinien strzelec podaje i na odwrót, również wybieranie kierunku, adresata podania, ma zagranie pi linii a szuka do tyłu jak tam obroncy, ma wolnego na 10 metrze a wkopuje piłkę pi linii gdzie tylko obroncy. Problemem naszym jest to że piłkarze nie widzą sie. Wczoraj było kilka sytuacji gdzie można było zagrać świetne piłki a tu zamiast piłka do przodu w uliczkę, zamiast zwrotna do wychodzącego kolegi to podanie do najbliższego.

1

@krzakov bo to nie jest trener na Barcelonę. Tak jak piłkarsko był na poziomie Lamparda, Gerarda, Pirlo, gatusso, tak i trenersko też.
Jak Na 2 lata trenowania tej drużyny nie widać w niej rozwoju, a gdyby nie indywidualności było by znacznie słabiej

0

@krzakov zgadza sie, większość problemów finansowych to sprawka poprzedniej władzy.
Lapcio kombinuje, czasami nie do końca legalnie by sprowadzać i rejestrować kolejnych zawodników.
Niech tylko zmienia trenera ba przyszły sezon

1

@patrys218 w takim meczu nie powinniśmy się bać posadzić również Lewego, yamala i gundo mając w perspektywie mecz z PSG

0

To był mecz e którym yamal, lewy i gundo też powinni odpoczywac i wejść w razie czego.

8

Niby raphinga strzelił bramkę ale jak spojrzymy ile sytuacji marnuje, jak dużo podejmuje złych decyzji na boisku to wygląda to znacznie gorzej

0

Lepiej niech Xavi będzie uparty i się nie da przekonać i niech ma trochę honoru i odejdzie

0

@Firestone akurat font też chciał Xaviego

4

Nie było spalonego bo raphinha nue brał udziału w akcji aż do interwencji obrońcy a podanie było do Lewego, jeśli weźmiemy pod uwagę jaki bramki uznawano przeciwko nam w tym sezonie lub dla Realu to pokazuje se są różne standardy sędziowania

3

Xavi znów obesrany i na las Palmas pierwszy skład . Zamiast dać odpocząć lewemu, gundo i yamalowi to ich daje od pierwszej minuty. Roque dalej aklimatyzuje się na ławce

3

Dobrze by było żeby Lewy, Gundogan, Yamal i Araujo dzisiaj odpoczęli. Tak bym widział pierwszy skład
Mats
Kounde Cubarsi Martínez Fort(Alonso)
Romeu (Casado) Roberto Fermin
Raphinha Roque Felix(Ferran)

8

Oddać go do las Palmas na wypożyczenie,

3

@maroon zobaczymy ilu odejdziesz tego składu bo na pewno kilku tak

0

@Lokusekpl mendes nie koniecznie musi zarobić od razu i bezpośrednio , myślę że lapcio z nim robi machlojki że i tak wychodzi na swoje. Należy pamiętać że barca dalej ma markę i są piłkarze którzy wolą grać w cieplej Hiszpanii niż zimnej, deszczowej Anglii. Myślę że okienko będzie ciekawe i że zarówno trochę sprzedamy i sprowadzimy też paru zawodników

1

@19Macio93 też myślę że to jeden z ciekawszych zawodników, lepsza opcja niż olmo.
Jeśli duńczyk dalej będzie grał w pomocy to ba pewno nabierze pewności i doświadczenia na tej pozycji.
Nie wiem czy nas będzie stać na Onane, którego bym widział u nas. Może by Everton w rozliczeniu wziął longleta i desta :)

1

Chyba dalej przepłacamy zawodników, z takim podejściem to by nie wyjdziemy szybko z długów

8

Należy też wziąć pod uwagę Faye.
Jeśli zostanie u nas Cancelo to należałoby pozbyć się Kounde. Jeśli kupimy DM to wtedy można by się pozbyć Chriestiensena, w przeciwnym przypadku duńczyk musi zostać.
Road powinien zostać jeszcze w Betisie i się ogrywać.
Garcia albo powrót jako rezerwowy albo sprzedaż, należy docenić wyprowadzenie piłki Erica, jedno z lepszych w lidze wśród ŚO.
Martinez raczej na sprzedaż

0

@Lokusekpl tylko ze to Cancelo i Mendes zdecydują gdzie chce pójść na przyszły sezon

0

@Midast oprócz Roberto, ram trzeba postawić na Prima i Barnala i wsp omóc się casado,
Mimo że lewy daje liczby to było by dobrze go sprzedać bo jego zarobki mają być zbyt duże w przyszłym sezonie. Ale lewy się nie ruszy bo takie zarobki to tylko u arabów

0

@Midast z Roberto jest ten problem że jak zostanie to zablokuje kogoś młodego, dwa on po kilku meczach będzie miał kolejna kontuzję.
Co do Fatiego to ja w niego wierzę ale potrzebny jest do tego trener i psycholog i największy problem to jego wysokie wynagrodzenie.
Nico to dla mnie też priorytet. Musimy mieć kogoś z kiwka, z tym że u nas będzie miał znacznie mniej przestrzeni niż w Bilbao.
Trzeba liczyć że Laporte coś wymyśli by jednak się wzmocnić

0

@Lokusekpl jeśli raphinhe sprzedamy i desta, longleta, dołożymy oszczędności z tytułu zakończenia umów Alonso, Roberto,
Sprzedaży któregoś z ŚO( Chriestiensena, Garcii), sprzedaży być może ferrana.
Myślę że te 100 baniek się uzbiera, tylko że to za mało na rejestrację Roque, sprowadzenie i rejestrację nico, DM, Felixa, Cancelo oraz fermina i cubarsiego... No chyba że na sprzedaż pójdzie jeszcze ktoś czy grona ferran, FDJ, perrie, lewy

0

@normasubiektywna zapomniałem o Martinezie którego też należy rozważyć w kontekście odejścia a dać szansę Faye, lub wypożyczyć Senegalczyk do wyższej ligi

0

@Lokusekpl łapcie coś wymyśli, kolejna dźwignia, może kontrakt z pumą, pod zwiększone zyski wpisze oddanie stadionu na jesieni.


0

Pod względem sportowym przyda się w następnym sezonie, pod względem finansowym będzie nas dużo oj dużo kosztował, a jak skończy mu się kontrakt to odejdzie za darmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?