Czarny_ck
Dołączył/a: luty 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lewanogolski dobry pomysł roque w pierwszym a jakby mu nie szło to Lewy z ławki,
Popieram
0
@Tomek54321 zapomniałem to na jego miejsce Martinez i ewentualnie roque za lewego
2
Jestem za wyborem Motty, jeśli nie on to De zerbi
0
To w takim razie zagrajmy w składzie
Mats
Kounde Araujo Cubarsi Fort
Oriol( Casado) Gundogan fermin
Yamal (Raphinha) Lewandowski felix
Chyba to pora by w pomocy dostał szanse ktoś z rezerw
1
@BORO_12 akurat Mallorca jest wśród 18 zespołów z LL których się boimy, chociaż i Almerii też byśmy się bali
0
Los opisanych zawodników pokazuje że bardzo ważną rzeczą jest dobry menadżer który będzie mądrze doradzał zawodnikowi i jak już trzeba to wytransferuje podopiecznego do klubu gdzie ten będzie się rozwijał a nie by od razu się na chapać.
0
@kejdzi problemem naszych zawodników którzy opuszczają la masie jest to że sa szkoleni pod pierwsza drużyna i mają problem z szybka adaptacją.
Simons od dawna się wyróżnia i szkoda że nie został u nas bo taki typ zawodnika bym nam się przydal w ofensywie
0
@ziomal88 z obecnej kadry nikt nie zastąpi fdj w wyprowadzeniu. Gundogan sam nie da rady, jeszcze szansa w Cancelo i yamalu, ale yamal ma być z przodu a nie grać od własnej połowy. Będzie duży problem. Bo granie lagi ba Roberta nic nie da. Moze opcja Fort do obrony a Cancelo do pomocy?
0
Ciężko będzie grać bez fdj, gdy go nie ma to mamy problem z wprowadzeniem piłki.
Ogólnie dzisiaj cała drużyna bez chęci zwycięstwa
0
@19Macio93 casado zlapie pierwsze minuty w sezonie?
0
Niestety strzał na bramkę to była ostatnia dobra jego rzecz w ofensywie,
Mecz w którym ciężko wskazać MVP,
2
Chcieliśmy wygrać? To czemu zabieralismy się do tego jak pies do jeża.
23
Kontuzja fdj- To jest duży problem, bez niego nie ma wyprowadzenia piłki i często zostaje tylko kafar do przodu
3
Czy przy drugiej bramce dla realu nie było pozycji spalonej, piłkarz realu był tuż przed bramkarzem i absorbowal jego uwagę
0
@Gaucho Leao , tylko telefonik coś po swojemu zmienił, ja Savio w zasadzie na każdym meczu widzę na LS i jest lewonożny , Kubo też grywa na lewej
1
@mightyanaldevastator tylko że jeśli chodzi o Kubo to raczej więcej nie wyciągną, myślę że 50 mln to realną cena za kubo
0
Jeśli chodzi o lewe skrzydło to widziałbym tam kogoś z poniżej:
Savio, Nico, Leo lub Kubo. Nico wydaje się być najłatwiejszy do kupienia, ewentualnie kubo
0
Aleix Garcia - za słaby na Barcę, Romeu nr 2 ale znacznie droższy, nam jest potrzebny silny, fizyczny SPD
Pau Víctor wykupić, dać szansę w presezonie i zobaczyć na co go stać
Oriol Romeu - sprzedać, póki ktoś chętny będzie
Pablo Torre - dać szansę w presezonie i zobaczyć czy go będzie widział nowy trener, jeśli nie to wypożyczyć by się ogrywał.
Eric Garcia, w zależności kto zostanie ŚO , jeśli nie będzie potrzebny to wypożyczyć dalej by się ogrywał, bo tego mu brakuje , no chyba że będzie dobra oferta to sprzedać
Faye, w zależności kto zostanie ŚO, jeśli by nie miał dostawać szans w pierwszym zespole to wypożyczyć by się ogrywał do 2 ligi lub drużyny typu Girona las Palmas
3
Niech uważa, już Alves się spotkał z jedną taką w barze i się narobiło
1
Niech biorą:
Lewego, Oriola, Longleta za... 100mln albo za 80 lub 60 albo chociaż 50 mln
0
@milek9722 i tak na neve są nie było nas stać, to było grzecznościowe podbijanie ceny dla Mendesa
3
@PoGGi zgadzam się a nawet max 7.
Oprócz gola i asysty zmarnował te dwie idealne sytuacje, chęci ma ale to nie skrzydłowy z dryblingiem jak yamal,
0
Onana tak plus ktoś z rezerw. Przykład Busquetsa pokazał że jak ktoś ma talent to doświadczenie nie konieczne, z resztą podobnie z Cubarsim
0
Przecież mamy Balde więc po co nam Davies, najpierw musielibyśmy sprzedać Balde lub wymienić z Bayernem za Davisa.
Balde jest młody i trzeba mu trenera który go rozwinie, nie wolno go skreślać zbyt wcześnie.
Na rezerwę bym dał szanse Valle.
0
@kakusus Roberto nie da rady zatrzymać
2
@rogal478 Edndrik to nuta przyszłości, najpierw rezerwy lub wypożyczenie, w realu wiedzą że trzeba powoli wprowadzać młodych brazylijczykow
0
@against_modern_football szczerze to nie zauważyłem by przesadzał z holowaniem na połowie Getafe, na swojej przed przed piłem karnym gdzie nie ma wsparcia w wyprowadzeniu piłki owszem ale tam powinien częściej po piłkę wracać się gundogan oraz więcej udziału brać chriestiensen
1
@JarekS bo raphinha nie jest skrzydłowym i nie zrobimy z niego skrzydłowego jakiego potrzebujemy, przy przeciwniku grającym wysoko, otwarta piłka będzie błyszczał, ale my gramy 80% meczy gdzie przeciwnik się cofa i wtedy raphinha albo wrzuca piłkę albo podaje do kolegi obok.
W Raphinhi jest to złe że on z łatwością psuje takie sytuację jak wyłożenie do Felixa. Był fart że strzelił ta pierwsza sytuację. Marnowanie sytuacji przy 1:0 dla nas w tym sezonie bardzo dużo nas kosztowało
1
Najlepsze: wszyscy zagrali dobrze , bardzo dobre wejście Fermina
Najgorsze,: sędzia pozwalał na bardzo dużo Getafe, zmiany powinny pójść zaraz po 3:0
0
Co do samej gry to Raphinha za dużo się nie popisal, zepsuł dwie setki. Jeśli ma przestrzeń do gry jak dzisiaj to wygląda dobrze, jeśli ma kiwać to uczucie słabo.
Jak dla mnie Cubarsi bardzo dobry mecz choć popełnił małe błędy ale chłopak ma 17 lat i gra w LL, FDJ, Lewy, gundogan, dobrze, felix też dobrze, ruchliwy był i kilka razy fajnie wychodził ale nie dostał podania